سرور مجازی ابری

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۰۱-۱۹

سرور مجازی ابری

 

سرور مجازی ابری سرورهای مجازی شما را در ابر میزبانی می کند. VPS یک راه حل میزبانی جایگزین مقرون به صرفه برای کسب و کارهایی است که سرور مجازی مشترک را از بین بردند. سرور مجازی ایجاد شده توسط پارتیشن بندی سرور اختصاصی است. مشتریان VPS دارای ویژگی های مشابهی هستند که مشتری سرور اختصاصی می یابد. سرور مجازی ابری بسیار متفاوت تر از میزبانی سنتی است.

 

سرور مجازی ابری یک روش اقتصادی برای مدیریت وب سایت است. شما می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید و فقط برای آنها پرداخت می کنید. این متفاوت از میزبانی منظم است که در آن شما هزینه ثابت برای برنامه های ارائه شده توسط میزبان را پرداخت می کنید. ابر VPS به شما اجازه می دهد تا هر زمان مورد نیاز خود را برای دیدار با خواسته های ترافیک خود تغییر دهید. شما می توانید منابع خود را با توجه به رشد کسب و کار خود افزایش یا کاهش دهید.

 

سرور مجازی ابری Hosting India قابل اعتماد تر است حتی اگر یکی از سرورهای شما با هر مسئله ای مواجه باشد یا بار ترافیکی ناگهانی داشته باشد منابع به طور خودکار از سرورهای دیگر در شبکه غیرفعال می شوند. شما دارای حریم خصوصی بیشتری هستید و مستقل با مجموعه اختصاصی منابع است. اطلاعات شما به همان اندازه امن است که در محل خود قرار دارد. داده های شما بر روی چندین دستگاه ذخیره می شود تا مطمئن شوید که می توان آن را به راحتی بازیابی کرد، حتی اگر هیچ مشکلی برای سرور وجود نداشته باشد.

 

تعریف – Cloud Server چیست؟

یک سرور ابر یک سرور منطقی است که ساخته شده، میزبانی شده و از طریق یک پلت فرم رایانش ابری بر روی اینترنت تحویل داده می شود. سرورهای ابر دارای قابلیت های و قابلیت های مشابه به یک سرور معمولی هستند اما دسترسی از راه دور از یک ارائهدهنده خدمات ابری فراهم می شود.

 

سرور ابر همچنین ممکن است یک سرور مجازی یا سرور مجازی خصوصی نامیده شود.

 

توضیح Techopedia Cloud Server 

یک سرور ابر عمدتا یک مدل سرویس ابری مبتنی بر زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) است. دو نوع سرور ابر وجود دارد: منطقی و فیزیکی. یک سرور ابر زمانی منطقی است که از طریق مجازی سازی سرور تحویل داده می شود. در این مدل تحویل، سرور فیزیکی منطقی به دو یا چند سرور منطقی توزیع می شود که هر کدام دارای یک سیستم عامل جداگانه، رابط کاربر و برنامه هستند، هرچند که مولفه های فیزیکی را از سرور فیزیکی پایه به اشتراک می گذارند.

 

در حالی که سرور ابر فیزیکی نیز از طریق اینترنت از راه دور دسترسی پیدا می کند، به اشتراک گذاشته نمی شود و یا توزیع نمی شود. این معمولا به عنوان یک سرور ابر اختصاص داده می شود.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه