هاست

 

هاست یا میزبانی وب چیست؟

هاست یا host یا میزبانی وب سرویس و یا فضایی می‌باشد که وبسایت شما را به صورت ۲۴ ساعته در دسترس کاربران در همه جای جهان از طریق اینترنت قرار می‌دهد و به عبارتی دیگر فایل‌های وب سایت شما از جمله سیستم وبسایت (مدیریت محتوا)، قالب و …. بر روی این فضا قرار می‌گیرد.

 

هدف از ارائه سرویس میزبانی وب

هدف و مقصود این سرویس این است که وبسایت شما در تمام طول شبانه روز آنلاین و قابل استفاده باشد و در هر نقطه‌ی جهان که باشید به آن دسترسی کامل داشته باشید. برای اینکه این هدف و مقصود تحقق یابد باید شما از روشن بودن سروری که از آن هاست گرفتید در طول شبانه روز مطمئن شوید. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک جای مطمئن سرویس خود را تهیه کنید!

 

انتخاب میزبانی وب مناسب

به همین دلیل باید شرکت مطمئنی را انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما انتخاب نوین هاست است؛ به این علت که شرکت ما قابلیت مانی بک ارائه می‌دهد؛ یعنی در صورت نارضایتی شما از سرویس، پس از ۲۴ ساعت پول به حساب شما واریز می‌شود. پشتیبانی در طول تمام روز یا ۲۴ ساعته یکی دیگر از ویژگی های خوب شرکت NovinHost است.

حال انواع میزبانی وب رو به شما توضیح می‌دهیم؛

  • هاست ویندوز
  • هاست لینوکس

روی انواع اینا برنامه‌های مختلفی برای اداره‌ی هاست داده می‌شود؛ مانند سی پنل یا دایرکت ادمین که اگر شما از شرکت ما هاست خود را تهیه کنید، به صورت رایگان برای شما نصب می شود.

 

خرید هاست خارج
خرید هاست داخل

آفر های میزبانی وب نوین هاست :