هاست و سرور اختصاصی خارج

هاست ووردپرس لینوکس

با استفاده از وردپرس می‌توانید هر نوع سایت، وبلاگ، سایت های سازمانی و شرکتی و همچنین سایت فروشگاهی و دیگر انواع سایت را میزبانی کنید. وردپرس یک پلتفرم بسیار محبوب است و توسط شرکت هایی مانند eBay، نیویورک تایمز و سونی برای ساخت و اجرای وب سایت های خود استفاده می شود.

پلن‌های هاست پایتون آلمان

پلن شماره ۱

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهیانه

پلن شماره ۱

پلن پیشنهادی

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهیانه

پلن شماره ۱

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهیانه

پلن شماره ۱

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهیانه

پلن شماره ۱

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهیانه

پلن شماره ۱

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهیانه

چگونه بهترین هاست وردپرس را بخریم؟

همه گزینه ها مزایای خاص خود را دارند و از بسیاری از ارائه دهندگان در طرح های مختلف در دسترس هستند. برای انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار خود، مهم ترین مواردی که یک کسب و کار در سرویس میزبانی وب نیاز دارد را در نظر بگیرید:

  • خدمات اختصاصی ۷/۲۴ به مشتری
  • پشتیبانی از مدیریت نام دامنه
  • ویژگی های ایمنی اولیه
  • اطمینان از تایم بارگذاری بالای سرور
  • دسترسی به سرور

این سرویس برای چه وب‌سایت‌هایی مناسب است؟

وردپرس یک پلتفرم بسیار محبوب است و توسط شرکت هایی مانند eBay، نیویورک تایمز و سونی برای ساخت و اجرای وب سایت های خود استفاده می شود اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت تجاری یا ویرایش وب سایت خود هستید، وردپرس یک سازنده وب سایت پیشرو و یک انتخاب عالی است..

نوین هاست یار نوین شماست

سرویسی که انتخاب می کنید در نهایت به نوع طرح میزبانی مورد نظر، بودجه شما و میزان انتظاری که از هاست خود برای اجرای سایت خود دارید بستگی دارد.

تفاوت اصلی هاست وردپرس و میزبانی وب در خدماتی است که ارائه می دهند. بنابراین اگر به دنبال یک سرویس اشتراکی هستید، میزبانی وب ممکن است برای شما مناسب باشد. با این حال، اگر به دنبال یک سرویس مقرون به صرفه و بهینه شده برای عملکرد وردپرس هستید، میزبانی وردپرس برای شما مناسب است.

خرید هاست وردپرس

در سیستم مدیریت محتوا وردپرس شما می‌‌توانید از قالب های فارسی بسیار زیادی استفاده نمایید و این امر باعث می‌گردد که طراحی سایت برای شما آسان تر گردد و با چند ساعت وقت بتوانید یک سایت تک صفحه ای بسازید و با آن کسب درآمد داشته باشید و یا برای معرفی خود یا سایت شخصی یا وبلاگ آموزشی از آن استفاده نمایید.

و در آخر باید اضافه کنم که از اینکه از سایت نوین هاست دیدن کردید و تا اینجای متن ما را دنبال کردید کمال تشکر را داریم و امیدوار هستیم که افتخار میزبانی شما را داشته باشیم و بتوانیم میزبانی بی دغدغه ای را برای شما رقم بزنیم.

تماس با پشتیبانی نوین هاست
پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
هر سوالی دارید از پشتیبانان ما بپرسید.
هر سوالی دارید از پشتیبانان ما بپرسید.

سوالات متداول

هاست فضایی از بخش یک سرور می‌باشدکه اطلاعات سایت شما بر روی آن قرار می‌گیرد این اطلاعات می‌توانند صفحات وب سایت و یا هر نوع فایل دیگری باشد.

هاست اشتراکی، یک سرور فیزیکی که منابع آن بین چند سایت به اشتراک گذاشته می‌شود و به تنهایی میزبانی چندین سایت را بر عهده دارد.

ستاپ اولیه هاست در اسرع وقت راه اندازی می‌شود.

بله، در هر زمان می‌توانید پلن سرویس خود را ارتقا دهید و هزینه مابه التفاوت را پرداخت کنید.

۶ روز قبل از موعد سررسید ایمیل جهت یادآوری تمدید سرویس ارسال خواهد شد و با پرداخت صورتحساب صادر شده به راحتی سرویس شما تمدید خواهد شد.

در صورتی که هاست و یا هر سرویس دیگری درحالت معلق (suspend) باشد بلافاصله پس از پرداخت ، سرویس فعال می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل در روند پرداخت می‌توانید با واحد فروش نوین هاست در ارتباط باشید.

برخی مشتریان