سرور اختصاصی نوین هاست

شرکت نوین هاست با ارائه بهترین قیمت انواع سرور اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر
ایرانی و خارجی نظیر OVH ،Hetzner ،XLHost و … با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص و
استفاده از سخت‌افزارهای با کیفیت و شبکه اختصاصی نوین هاست در دیتاسنتر‌های مذکور
سرور اختصاصی به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

شروع قیمت از ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

سـرور اختصـاصی خارج

سـرور اختـصاصی خارج نوین هاست از سخت افزار های به روز شرکت اچ پی استفاده می‌کند و از لوکشین های آلمان،فرنسه و هلند ارائه می‌شود.

سرور اختصاصی خارج

شروع قیمت از ۱,۸۶۰,۰۰۰ تومان

سـرور اختصـاصی ایران

سـرورهای اختصاصـی ایران نوین هاست از دیتاسنترهای معتبر: آسیاتک، برج میلاد، تبیان، زیرساخت و صفر و یک ارائه می‌گردد؛ نکته مهم این سرورها نوع هارد می‌باشد که از نوع اس اس دی و برترین برندهای روز دنیا می‌باشد

سرور مجازی ایران

خرید سرور اختصاصی

همانطور که مطلع هستید هر نوع اطلاعاتی که در بستر وب ملاحظه می‌نمایید در فضایی میزبانی و ذخیره خواهد شد که به آن سرور اطلاق خواهد شد. سرورها به دو دسته سرور مجازی و سرور اختصاصی تقسیم بندی خواهند شد. اگر بخواهیم تعریف کلی از سرور اختصاصی ارائه کنیم می‌توان به این نکته اشاره کرد که سرور اختصاصی یا Dedicate Server درواقع ابر کامپیوترهایی هستند که همانند سایر کامپیوترهای خانگی میزان مشخصی از رم، سی پی یو، هاردو ….. به آنها اختصاص داده شده است. نکته قابل تمایز سرور اختصاصی از سایر کامپیوتر های خانگی، امکان سرویس دهی در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌باشد. که فاکتوری قابل برای انتخاب سرور، به منظور میزبانی اطلاعات شما خواهند بود.

باتوجه به اینکه به سـرور اختصـاصی میزان منابع بالایی تخصیص داده خواهد شد. به منظور افزایش بهره وری از کلیه امکانات سـرور اختصـاصی می‌توانیم آن را از طریق انواع گوناگون مجازی سازها به بخش های کوچکتر که آن را سرور مجازی می‌نامیم، تقسیم نماییم. جهت بهره مندی از کلیه امکانات سخت افزاری سـرور اختصاصـی می‌توان از نسخه های گوناگون سیستم عامل بهره گرفت. همچنین شما می‌توانید با تهییه سرور اختصاصی چندین ماشین مجازی به همراه سیستم عامل های مجزا و متفاوت میدیریت نمایید.

بدیهیست که دسترسی های قابل ارائه در سرور اختصاصی بسیاره گسترده تر از سرور مجازی خواهد بود. از جمله این دسترسی ها می‌توان به دسترسی ILO اشاره کرد؛ دسترسی ILO این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که کلیه اختلالات سخت افزاری و یا نرم افزاری رخداده در سرور اختصاصی خود را مانیتور نموده. و درکمترین زمان ممکن نسبت به برطرف کردن اختلال رخداده اقدام نمایید. به بیانی دیگر مدیریت کلیه مشخصه‌های سخت افزاری و نرم افزاری سرور اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

VDS نوین هاست

همانطور که پیشتر بیان شد هرنوع اطلاعاتی توسط سرور میزبانی خواهد شد. بی شک مطلع هستید که پردازش اطلاعات در سرور اختصاصی با سرعت بالایی صورت خواهد گرفت و این امر کاربران زیادی را مجاب ساخته است. تا به منظور کابری های گوناگون از جمله میزبانی سایتهایی با تعداد بازدید و یا اطلاعات بالا، پشتیبانی از کلاس های آنلاین و …. انتخاب سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارج را بهترین گزینه بیابند.

با خرید سـرور اختصـاصی شما هیچگونه محدودیتی در راه اندازی، نصب و یا گسترش نرم افزارها و اپلیکیشن های متنوع خود، مدیریت داده های موجود روی سرور، مشاهده و رفع اختلالات اختمالی و …. نخواهید داشت. به علاوه با امکان دسترسی های گوناگون که سرور اختصاصی در اختیار شما قرارخواهد داد می‌توانید تغییرات بسیاری جهت افزایش بهره وری و مدیریت منابع سرور، یا افزایش امنیت اطلاعات موجود بر سرور اختصاصی خود اعمال نمایید.

نوین هاست با ارائه سـرور اختصاصـی از دیتاسنترهای برتر ایران و جهان و همچنین بهره گیری از به روزترین سخت افزارهای برند HP از نسل G7 ،G8 و G9 و رم هایی از نوع DDR3  و DDR4 ارائه شده تا اطمینان شما  از خرید سرویس به روز و همراهی با تیم حرفه ای  را جلب نمایید. سـرورهای اختصـاصی نوین هاست از دیتاسنترهای معتبر تبیان، صفرو یک و زیرساخت ارائه خواهند شد. تا حداکثر حق انتخاب را دراختیار شما همراهان عزیز قرار دهد. همچنین تیم پشتیبانی حرفه ای نوین هاست در تمام مدت اعتبار سرور در کنار شما خواهد بود تا شما را از خریدی با کیفیت و امن مطمئن سازد.

 هر لحظه در کنارتان هستیم !

تیم پشتیبانی نوین هاست ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما است

تماس با پشتیبانی

سـرور اختصـاصی خارج از چه دیتاسنترهایی ارائه می‌شود؟

دیتاسنتر های هتزنر، لیزوب، او وی اچ، سویو استارت سرویس قابل ارائه می‌باشد.

از سروراختصاصی بکاپ تهیه خواهد شد؟

درحالت کلی تهیه بکاپ به عهده همراه می‌باشد.
درصورت تمایل تیم فنی نوین هاست با دریافت هزینه از اطلاعات سرویس شما بکاپ خواهد گرفت و یا می‌توانید به این منظور از سرویس بکاپ استفاده نمایید.

امکان ارتقا در سروراختصاصی وجود دارد؟

بله ارتقا در سروراختصاصی ایران در هر زمانی از مدت اعتبار سرویس و بر اساس میزان منابع موردنظر شما نیز صورت خواهد گرفت.

آیا امکان ارائه آی‌پی اضافه در سرور اختصاصی وجود دارد؟

بله به این منظور تعداد آی پی های موردنظر خود را طی تیکت به واحد فروش اعلام نمایید؛ پس از امکان سنجی و تایید نهایی از سوی واحد فنی تعداد آی پی مورد درخواست شما به سرور موردنظر اختصاص داده خواهد شد. درنظر داشته باشید که حداکثر تعداد آی پی قابل ارائه روی سروراختصاصی /۲۷ ( ۳۲ عدد ) می‌باشد.

faq

برخی مشتریان ما :