هاست و سرور اختصاصی خارج

سرور اختصاصی خارج

نوین هاست با ارائه سرور اختصاصی خارج در دیتاسنترهای معتبر نظیر OVH ، Hetzner ، XLHost و …
با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص و استفاده از سخت‌افزارهای با کیفیت و شبکه اختصاصی نوین هاست
در دیتاسنترهای مذکور سرور اختصاصی به شما عزیزان ارائه می‌دهد

سرور اختصاصی ایران
دیتاسنتر برج میلاد
سرور اختصاصی ایران
دیتاسنتر زیرساخت
سرور اختصاصی فرانسه
دیتاسنتر OVH
دیتاسنتر HETZNER
سرور اختصاصی آمریکا
دیتاسنتر HOSTKEY
سرور اختصاصی کانادا
دیتاسنتر OVH
سرور اختصاصی انگلیس
دیتاسنتر OVH
سرور اختصاصی سنگاپور
دیتاسنتر OVH
سرور اختصاصی هلند
دیتاسنتر LEASEWEB
سرور اختصاصی هند
دیتاسنتر OVH

راهنمای خرید این سرویس

مطلوب است پیش از تعریف سرور اختصاصی خارج و یا اشاره به اجزا آن در ابتدا تعریف کلی از سرور اختصاصی ارائه نماییم؛

کلیه اطلاعاتی که در اینترنت نشر پیدا می‌کند. و یا در اختیار شما قرار می‌گیرد در فضایی میزبانی و نگهداری خواهند شد که به آن سرور گفته می‌شود. سرور ها به دو دسته سـرور اختصـاصی و سرور مجازی تقسیم بندی خواهند شد.

اکنون به تعریف کلی درخصوص سرور اختصاصی خواهیم پرداخت:

سـرور اختصاصـی یا Dedicate Server درواقع ابر کامپیوترهایی همواره روشن و همانند سایر کامپیوترهای خانگی میزان مشخصی از رم، سی پی یو، هاردو ….. به آنها اختصاص داده شده است. نکته قابل تمایز سـرور اختـصاصـی از سایر کامپیوتر های خانگی، دسترسی ۲۴ ساعته و بدون محدودیت به سرور خواهد بود.

سرورها با قابلیت سرویس دهی در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بهترین انتخاب برای میزبانی اطلاعات شما خواهند بود.

باتوجه به اینکه به سرور اختصاصی خارج میزان منابع بالایی تخصیص داده خواهد شد. به منظور افزایش بهره وری از کلیه امکانات سرور اختصاصی می‌توانیم آن را از طریق انواع گوناگون مجازی سازها به بخش های کوچکتر که آن را سرور مجازی می‌نامیم، تقسیم نماییم.

 

خرید سرور اختصاصی خارج نوین هاست

سـرور های اختصـاصی خـارج نوین هاست از دیتاسنتر های معتبر دیتاسنتر های هتزنر، لیزوب، او وی اچ، سویو استارت ارائه خواهند شد. تا حداکثر حق انتخاب را دراختیار شما همراهان گرامی قرار دهدهمچنین تیم پشتیبانی حرفه ای نوین هاست در تمام مدت اعتبار سرور در کنار شما خواهد بود تا شما را از خریدی با کیفیت و امن مطمئن سازد.

با خرید سـرور اختـصاصی شما هیچگونه محدودیتی در راه اندازی و نصب و یا گسترش نرم افزارها ، اپلیکیشن های خود ، مدیریت داده های موجود برروی سرور و رفع اختلالات احتمالی و…. را نخواهید داشت. امکان دسترسی های گوناگون که سرور اختصاصی در اختیار شما قرارخواهد داد. می‌توانید تغییرات بسیاری جهت افزایش بهره وری و مدیریت منابع سرور، یا افزایش امنیت اطلاعات موجود بر سـرور اختصـاصی خود اعمال نمایید.

همانطور که پیشتر بیان شد هرنوع اطلاعاتی توسط سرور میزبانی خواهد شد. بی شک مطلع هستید که پردازش اطلاعات در سـرور اخـتصـاصی با سرعت بالایی صورت خواهد گرفت. و این امر کاربران زیادی را مجاب ساخته است تا به منظور کابری های گوناگون از جمله میزبانی سایت هایی با تعداد بازدید و یا اطلاعات بالا، پشتیبانی از کلاس های آنلاین و …. انتخاب سرور اختصاصی ایران و خارج را بهترین گزینه بیابند.

راه اندازی این سرویس

مدت زمان راه اندازی و تحویل سـرور اختـصـاصی خارج یک روز زمان خواهد برد. و شما همراهان گرامی می‌توانید در صورت بروز هر گونه سوال و اختلالی در صورت تمایل با تیم فنی نوین هاست در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی کنند.

سایر لوکیشن‌های سرور اختصاصی

تماس با پشتیبانی نوین هاست
پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
هر سوالی دارید از پشتیبانان ما بپرسید.

سوالات متداول

دیتاسنتر های هتزنر، لیزوب، او وی اچ، سویو استارت سرویس قابل ارائه می‌باشد.

درحالت کلی تهیه بکاپ به عهده همراه می‌باشد.
درصورت تمایل تیم فنی نوین هاست با دریافت هزینه از اطلاعات سرویس شما بکاپ خواهد گرفت و یا می‌توانید به این منظور از سرویس بکاپ استفاده نمایید.

بله ارتقا در سروراختصاصی ایران در هر زمانی از مدت اعتبار سرویس و بر اساس میزان منابع موردنظر شما نیز صورت خواهد گرفت.

بله به این منظور تعداد آی پی های موردنظر خود را طی تیکت به واحد فروش اعلام نمایید؛ پس از امکان سنجی و تایید نهایی از سوی واحد فنی تعداد آی پی مورد درخواست شما به سرور موردنظر اختصاص داده خواهد شد. درنظر داشته باشید که حداکثر تعداد آی پی قابل ارائه روی سروراختصاصی /۲۷ ( ۳۲ عدد ) می‌باشد.

برخی مشتریان