هاست دانلود

در حال حاضر این سرویس غیرفعال و قابل ارائه نمی باشد!

با ارائه انواع مختلف سرویس میزبانی در وب متناسب با هر بودجه، امکان معرفی موسسه شما بر روی اینترنت را فراهم آورده است سرور های پر سرعت هاست دانلود نوین هاست جایگاه مناسبی برای سایت شما می باشند. در حال حاضر نوین هاست مجهز به چندین سرویس دهنده اختصاصی بوده و کلیه سرور ها در آلمان و ایران نگهداری می شوند.

نوین هاست اقدام به ارائه هاست Download کرده است. تمامی پلن ها با ترافیک نا محدود! ارائه می شود.

نوین هاست زیر ساخت کاملی برای میزبانی فایل های دانلودی وب سایت های شما می باشد. این سرویس ها برای افرادی مناسب است که حجم فایل های دانلود بالایی دارند. ترافیک این سرور ها نامحدود بوده و سرعت مناسبی را جهت دانلود به شما ارائه می دهد. در این سرور ها جهت جلوگیری از سوء استفاده برخی از کاربران حداکثر سرعت دانلود ۶ مگابیت در ثانیه می باشد (از هر آی پی) و همچنین برای هر آی پی محدودیت ۱۵ کانکشن در یک لحظه در نظر گرفته شده است . محدودیتی در کشور دانلود کننده قرار داده نشده است . با توجه به اینکه این پلان ها فقط جهت میزبانی فایل تعریف شده اند امکان راه اندازی اسکریپت ممکن نیست. سرور های هاست Download ما در حال حاضر در دیتاسنتر های داخلی و خارجی میزبانی می گردند.

توجه : بک آپ گیری از تمامی سرویس های هاست Download به عهده کاربر می باشد.

اگر کاربران شما در ایران هستند بهترین گزینه برای شما هاست دانلود ایران می باشد زیرا پورت برای کاربران ایران بصورت اتوماتیک بر روی شبکه داخلی (اینترانت) قرار خواهد گرفت و تا ۲۰۰ مگابایت پهنای باند آنها افزایش خواهد یافت که در این صورت بیشینه سرعت دانلود برای آنها میسر خواهد شد.

توضیحات هاست دانلود :

  • پهنای باند نامحدود
  • سرعت دانلود بالا
  • هارد سرور SATA Ent می باشد.
  • سیکل پرداخت ها بصورت  ماهانه می باشد.
  • سخت افزار با کیفیت از برند های hp ، dell و SuperMicro در دیتاسنتر هتزنر

 

سایر آفر های میزبانی وب نوین هاست :

 

در حال حاضر این سرویس قابل ارائه نمی باشد!