سرور اختصاصی هلند

ارائه بهترین سرور های کشور هلند از دیتا سنتر LeaseWeb با پشتیبانی ۷-۲۴ توسط تیم فنی نوین هاست

سرور اختصاصی هلند با نوین هاست

سرور اختصاصی هلند نوین هاست

خرید سرور اختصاصی هلند

همانظور که مطلع هستید. سرور اختصاصی ابر کامپیوترهای همواره روشن و متصل به اینترنت خواهد بود که به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز و ۷ روز هفته امکان بهره برداری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای کاربران آن فراهم خواهد بود. سرور اختصاصی نیز همانند کامپیوترهای خانگی میزان مشخصی از رم، سی پی یو، هارد و … را دارا می‌باشند. که با فراهم کردن امکان ذخیره سازی حجم بالای اطلاعات، پردازش سریعتر اطلاعات کاربران بسیاری به سوی برخورداری از سرور اختصاصی سوق داده است.

اگر بخواهیم تعریف کلی از سرور اختصاصی ارائه کنیم. می‌توان به اینکه اشاره کرد که سرور اختصاصی هلند ابر کامپیوترهایی با تخصیص میزان مشخصی از منابع ( رم، سی پی یو، هارد و … ) و همچنین امکان پشتیبانی از سیستم عامل های گوناگون هستند. که با دراختیار قرار دادن سطح گسترده‌ای از منابع و قدرت پردازشی بالا همواره بالاترین کارایی را در اختیار کاربران خود قرارداده است.

نوین هاست یار نوین شماست

لازم به ذکر است کلیه منابع ( و به خصوص پهنای باند) در سرور اختصاصی به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. و شما می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به مدیریت اطلاعات سرور اختصاصی خود اقدام نمایید. بی شک شما در سرور اختصاصی هزینه بیشتری نسبت به سرور مجازی پرداخت خواهید کرد. این درحالیست که امکانات، عملکرد، کارایی و قدرت پردازشی در سرور اختصاصی قابل مقایسه با سرور مجازی نخواهد بود.

باتوجه به اینکه به سرور اختصاصی میزان منابع بالایی تخصیص داده خواهد شد. به منظور افزایش بهره وری از کلیه امکانات سرور اختصاصی هلند می‌توانیم آن را از طریق انواع گوناگون مجازی سازها به بخش های کوچکتر که آن را سرور مجازی می‌نامیم، تقسیم نماییم. جهت بهره مندی از کلیه امکانات سخت افزاری سرور اختصاصی می‌توان از نسخه های گوناگون سیستم عامل بهره گرفت. همچنین شما می‌توانید با تهییه سرور اختصاصی چندین ماشین مجازی به همراه سیستم عامل های مجزا و متفاوت میدیریت نمایید.

سرور های اختصاصی هلند نوین هاست

سرور اختصاصی هلند نوین هاست از دیتاسنتر  LeaseWeb تامین و دراختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت. پایداری ، سرعت و عملکرد بالا از جمله مواردیست که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب ساخته است.

با خرید سرور اختصاصی هلند (همچنین سرور مجازی هلند ) شما هیچگونه محدودیتی در راه اندازی، نصب و یا گسترش نرم افزارها و اپلیکیشن های متنوع خود، مدیریت داده های موجود روی سرور، مشاهده و رفع اختلالات احتمالی و …. نخواهید داشت. به علاوه با امکان دسترسی های گوناگون که سرور اختصاصی در اختیار شما قرارخواهد داد. می‌توانید تغییرات بسیاری جهت افزایش بهره وری و مدیریت منابع سرور، یا افزایش امنیت اطلاعات موجود بر سرور اختصاصی خود اعمال نمایید.

پلن های موجود در دیتاسنتر ها:

دیتاسنتر LeaseWeb

سرور اختصاصی هلند لیزوب

مشاهده پلن ها

سفارش دهید

دیتاسنتر WorldStream :

سرور اختصاصی هلند ورلد استریم

مشاهده پلن ها

سفارش دهید