سرور اختصاصی امریکا

سرور اختصاصی آمریکا نوین هاست از دیتاسنتر XL Host تامین و دراختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت

سرور اختصاصی آمریکا

اگر بخواهیم تعریف کلی از سرور اختصاصی ارائه کنیم می‌توان به اینکه اشاره کرد که سرور اختصاصی آمریکا ابر کامپیوترهایی با تخصیص میزان مشخصی از منابع ( رم، سی پی یو، هارد و … ) و همچنین امکان پشتیبانی از سیستم عامل های گوناگون هستند که با دراختیار قرار دادن سطح گسترده‌ای از منابع و قدرت پردازشی بالا همواره بالاترین کارایی را در اختیار کاربران خود قرارداده است.

همانطور که مطلع هستید سرور اختصاصی ابر کامپیوترهای همواره روشن و متصل به اینترنت خواهد بود که در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته امکان بهره برداری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای کاربران آن فراهم خواهد بود؛ سرور اختصاصی با فراهم کردن امکان ذخیره سازی حجم بالای اطلاعات و پردازش سریعتر اطلاعات کاربران بسیاری به سوی برخورداری از سرور اختصاصی سوق داده است.

باتوجه به اینکه به سرور اختصاصی میزان منابع بالایی تخصیص داده خواهد شد، به منظور افزایش بهره وری از کلیه امکانات سرور اختصاصی آمریکا می‌توانیم آن را از طریق انواع گوناگون مجازی سازها به بخش های کوچکتر که آن را سرور مجازی می‌نامیم، تقسیم نماییم. جهت بهره مندی از کلیه امکانات سخت افزاری سرور اختصاصی می‌توان از نسخه های گوناگون سیستم عامل بهره گرفت؛ همچنین شما می‌توانید با تهییه سرور اختصاصی چندین ماشین مجازی به همراه سیستم عامل‌های مجزا و متفاوت مدیریت نمایید.

لازم به ذکر است کلیه منابع ( و به خصوص پهنای باند) در سرور اختصاصی به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به مدیریت اطلاعات سرور اختصاصی خود اقدام نمایید. بی شک شما در سرور اختصاصی هزینه بیشتری نسبت به سرور مجازی پرداخت خواهید کرد، این درحالیست که امکانات، عملکرد، کارایی و قدرت پردازشی در سرور اختصاصی قابل مقایسه با سرور مجازی نخواهد بود.

سرور اختصاصی آمریکا نوین هاست

سرور اختصاصی آمریکا نوین هاست از دیتاسنتر XL Host تامین و دراختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت؛ پایداری ، سرعت و عملکرد بالا از جمله مواردیست که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب ساخته است.

هرنوع اطلاعاتی که در بستر وب ملاحظه می‌نمایید در فضایی ذخیره و نگهداری خواهد شد که به آن سرور گفته می‌شود، سرورها به دو دسته سرور اختصاصی و سرور مجازی تقسیم خواهد شد؛ بی شک مطلع هستید که پردازش اطلاعات در سرور اختصاصی با سرعت بالایی صورت خواهد گرفت و این امر کاربران زیادی را مجاب ساخته است تا به منظور کابری های گوناگون از جمله میزبانی سایتهایی با تعداد بازدید و یا اطلاعات بالا، پشتیبانی از کلاس های آنلاین و …. انتخاب سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارج را بهترین گزینه بیابند.

با خرید سرور اختصاصی آمریکا شما هیچگونه محدودیتی در راه اندازی، نصب و یا گسترش نرم افزارها و اپلیکیشن های متنوع خود، مدیریت داده های موجود روی سرور، مشاهده و رفع اختلالات احتمالی و …. نخواهید داشت؛ به علاوه با امکان دسترسی‌های گوناگون که سرور اختصاصی در اختیار شما قرارخواهد داد می‌توانید تغییرات بسیاری جهت افزایش بهره وری و مدیریت منابع سرور، یا افزایش امنیت اطلاعات موجود بر سرور اختصاصی خود اعمال نمایید.

نوین هاست همواره در تلاش بوده که با ارائه سرویس در کمترین زمان ممکن و همچنین همراهی شما در طول مدت اعتبار سرور با شما در تجربه خریدی با کیفیت و اطمینان خاطر از همراهی تیم حرفه ای سهیم باشد. برای پیشبرد سریعتر کسب و کار خود و برخورداری از یک فضای ابری پرسرعت و ایمین تنها کافیست شروع کنید، ما نیز همچون گذشته در کنار شما هستیم.

پلن های موجود در دیتاسنتر ها:

دیتاسنتر xlhost:

سرور اختصاصی امریکا ایکس ال هاست

مشاهده پلن ها

سفارش دهید

دیتاسنتر SingleHop:

سرور اختصاصی امریکا سینگل هپ

مشاهده پلن ها

سفارش دهید

دیتاسنتر OVH:

سرور اختصاصی امریکا او وی اچ

مشاهده پلن ها

سفارش دهید

امتیاز دهید!