• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

OpenStack : آینده رایانش ابری

OpenStack : آینده رایانش ابری

OpenStack : آینده رایانش ابری

 

آیا می خواهید یک سیستم عامل جدید را اضافه کنید؟ یا یک اشکال در یکی از برنامه های خود را حل کنید؟ شما احتمالا نمی خواهید روزها صبر کنید تا این کار به پایان برسد. در واقع، شما احتمالا حتی زمان را ندارید. از آنجا که مشتریان، کارکنان یا کاربران شما منتظر نیستند.

 

در حال حاضر توسعه فناوری اطلاعات از نظر برنامه های توسعه و نحوه کار توسعه دهندگان در پروژه ها بیشتر شده است. یکپارچه سازی مداوم، توسعه و انتشار برنامه ها، الزامات مختلفی را در مورد نحوه استفاده از زیرساخت های زیربنایی دارد. جواب؟ ابرهای OpenStack توسط سرور مجازی ابری.

 

ابر عمومی: امکان مقیاس پذیری آسان

هنگامی که ابر عمومی را انتخاب می کنید، شما دسترسی فوری به اجزای زیرساخت های مناسب را خواهید داشت. علاوه بر این، شما می توانید به تعداد زیادی از اجزای مورد نیاز دسترسی داشته باشید و فقط زمانی که به آنها نیاز دارید. سرمایه گذاری اولیه به ندرت لازم است. و شما فقط برای آنچه که شما استفاده می کنید پرداخت می کنید. دیگر نیازی به پیش بینی بارهای پیک در زیرساخت های زیر نیست. ابر اجازه می دهد تا شما را به مقیاس زمانی که شما نیاز دارید – هر دو به صورت افقی و عمودی.

 

شما ممکن است کلمات ابر عمومی را با ابرهای هیبرید بزرگ آمریکایی، مانند AWS یا مایکروسافت لاورو، مرتبط کنید. با استفاده از یک زیرساخت آن، مسائل دیگر از یک زیرساخت سنتی یا یک زیرساخت در یک ارائه دهنده خدمات محلی نتیجه می گیرد. استراتژی ابر (خروج)، امنیت و انطباق، سطح سرویس، پشتیبانی، قوانین و مقررات: آنها تنها چند موضوعی هستند که باید قبل از انتقال داده ها و برنامه های خود به یک ابرپرکاو، مورد توجه قرار دهید. آیا شما با استفاده از ارائه دهنده خدمات به شدت هلندی؟ در این مورد، این مسائل نقش کمتری دارند. به ویژه هنگامی که این ابر مبتنی بر نرم افزار منبع باز است و ماهیت باز دارد، مانند یک ابر مبتنی بر OpenStack.

 

باز با OpenStack

نرم افزار منبع باز، OpenStack یک سیستم عامل ابر است که می تواند برای مدیریت منابع زیرساخت مانند شبکه، ذخیره سازی و محاسبه استفاده شود. شما می توانید این منابع را از طریق API و / یا داشبورد مدیریت کنید. OpenStack نه تنها به شما چندین ساله و حقوق و ساختار نقش گسترده، بلکه نظارت و اندازه گیری نیز ارائه می دهد. جامعه بزرگ توسعه دهندگان و کاربران این پایگاه را به طور پیوسته حفظ و توسعه می دهد – از جمله احزاب مشهور مانند Mirantis، Red Hat و Suse .

 

OpenStack را می توان با روش های مختلفی اجرا کرد. بسیاری از شرکت ها به جای ساخت ابر خصوصی خود، یک ابر عمومی را انتخاب می کنند. انتخاب منطقی، از آنجا که اجرای و مدیریت OpenStack پیچیده است، و شما باید با سخت افزار و مولفه های مرکز داده برخورد کنید. در یک ابر OpenStack، شما بلافاصله می توانید شروع به استفاده از منابع زیرساخت کنید. و با تامین کننده مناسب، شما همچنین از تمام امکانات و ویژگی های OpenStack ارائه می دهید. OpenStack چندین مزیت جالب را هنگام استفاده از آن برای محیط برنامه شما فراهم می کند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر