هاست خارج

هاست خارج نوین هاست در دیتاسنترهای فرانسه میزبانی شده و از کنترل پنل سی‌پنل و وب سرور لایت اسپید استفاده می‌کند.

پلن‌های هاست خارج

پلن شماره ۱

۸۵۰,۰۰۰ ریال ریال/ ماهیانه

پلن شماره ۲

پلن پیشنهادی

۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال ریال/ ماهیانه

پلن شماره ۳

۱,۴۰۰,۰۰۰ ریال ریال/ ماهیانه

پلن شماره ۴

۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال ریال/ ماهیانه

پلن شماره ۵

۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال ریال/ ماهیانه

پلن شماره ۶

۳,۲۰۰,۰۰۰ ریال ریال/ ماهیانه

نوین هاست با ارائه انواع سرویس میزبانی روی اینترنت متناسب با هر بودجه، امکان معرفی موسسه شما بر روی اینترنت را فراهم آورده است. هاست سی پنل خارج بر روی سرور‌های پر سرعت نوین هاست انتخاب مناسبی برای سایت شما می‌باشد. در حال حاضر نوین هاست مجهز به چندین سرویس‌دهنده اختصاصی بوده و کلیه سرورها در خارج و ایران نگهداری می‌شوند.
هاست خارج نوین هاست بنا به موقعیت جغرافیایی کشور خارج دارای کمترین پینگ به ایران است. به همین دلیل سرعت لود سایت‌ها بسیار بالا خواهد بود. یکی دیگر از آپشن‌های هاست cPanel نوین هاست سیستم پشتیبان‌گیری روزانه، هفتگی، ماهانه است که در یک سرور مجزا تهیه می‌شود. بنابرین امنیت اطلاعات شما عزیزان تضمین خواهد شد. امنیت هاست cPanel نوین هاست توسط متخصصین خبره تامین شده‌است و با بروز‌ترین سیستم‌های امنیتی هر روزه بررسی خواهد شد. نوع معماری سیستم عامل هاست cPanel، ابری (کلود) می‌باشد و هر کاربر منابع اختصاصی خود را با بالا‌ترین امنیت و کیفیت خواهد داشت. هاست ابری نوین هاست مناسب‌ترین آفر برای شما می‌باشد

هاست سی پنل و دایرکت ادمین خارج

هدف و مقصود این سرویس این است که وبسایت شما در تمام طول شبانه روز آنلاین و قابل استفاده باشد و در هر نقطه‌ی جهان که باشید به آن دسترسی کامل داشته باشید. برای اینکه این هدف و مقصود تحقق یابد باید شما از روشن بودن سروری که از آن هاست گرفتید در طول شبانه روز مطمئن شوید. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک جای مطمئن سرویس خود را تهیه کنید!
به همین دلیل باید شرکت مطمئنی را انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما انتخاب نوین هاست است؛ به این علت که شرکت ما قابلیت مانی بک ارائه می‌دهد؛ یعنی در صورت نارضایتی شما از سرویس، پس از ۲۴ ساعت پول به حساب شما واریز می‌شود.

توضیحات هاست سی پنل و دایرکت ادمین خارج :

تمامی سرویس‌ها دارای بکاپ روزانه، هفتگی، ماهانه در سرور دیگر می‌باشند.
هارد سرور SSD می باشد.
کلیه منابع اختصاصی بر روی کرنال کلود لینوکس (هاست ابری) می‌باشد.
مزیت سرویس‌های پربازدید نسبت به سرویس‌های معمولی توانایی مصرف بیشتر از مقادیر سرور (CPU ,RAM) است.
در تمامی پلن‌ها تعداد ایمیل نامحدود است.
در تمامی پلن‌ها بانک اطلاعاتی نامحدود است.
در تمامی پلن‌ها زیر دامنه نامحدود است.
در تمامی پلن‌ها تعداد کاربر FTP نامحدود است.
در تمامی پنل‌ها کنترل پنل cPanel x3 می‌باشد.
تمامی پنل‌ها از پارک دامین پشتیبانی می‌کنند.
تمامی پنل‌ها از PHP پشتیبانی می‌کنند.
تمامی پنل ها از تغییر ورژن PHP پشتیبانی می‌کنند.
تمامی پنل ها شامل پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته می‌باشد.

سوالات متداول

هاست فضایی از بخش یک سرور می‌باشدکه اطلاعات سایت شما بر روی آن قرار می‌گیرد این اطلاعات می‌توانند صفحات وب سایت و یا هر نوع فایل دیگری باشد.

هاست اشتراکی، یک سرور فیزیکی که منابع آن بین چند سایت به اشتراک گذاشته می‌شود و به تنهایی میزبانی چندین سایت را بر عهده دارد.

ستاپ اولیه هاست در اسرع وقت راه اندازی می‌شود.

بله، در هر زمان می‌توانید پلن سرویس خود را ارتقا دهید و هزینه مابه التفاوت را پرداخت کنید.

۶ روز قبل از موعد سررسید ایمیل جهت یادآوری تمدید سرویس ارسال خواهد شد و با پرداخت صورتحساب صادر شده به راحتی سرویس شما تمدید خواهد شد.

در صورتی که هاست و یا هر سرویس دیگری درحالت معلق (suspend) باشد بلافاصله پس از پرداخت ، سرویس فعال می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل در روند پرداخت می‌توانید با واحد فروش نوین هاست در ارتباط باشید.

برخی مشتریان