به جمع موفق‌ها بپیوندید!

نوین هاست با برنامه‌ای منظم و به صورت مستمر در حال افزایش کمی کارکنان خود بوده است تا در صورت نیاز هر یک از واحدها و بخش‌ها نیروهای شایسته، علاقه‌مند و پرتلاش برای پیوستن به خانواده‌ی نوین هاست انتخاب شوند.

مدیرسرور

مهارت‌های مورد نیاز برای این موقعیت شغلی عبارتند از: نصب و کانفیگ انواع مجازی ساز، کانفیگ انواع کنترل پنل، کانفیگ امنیتی و کلیه امور مرتبط دیگر.

پشتیبانی فنی

مهارت‌های مورد نیاز برای این موقعیت شغلی عبارتند از: اشنایی با انواع مجازی سازها و کار با ان (vmware – kvm)، اشنایی با موارد ابتدایی انواع سیستم عامل و عیب یابی آنها، اشنایی با انواع کنترل پنل و عیب یابی آنها، اشنایی با سیستم مدیریت WHMCS و کلیه امور مرتبط دیگر.

پشتیبانی فروش و بازاریابی

مهارت‌های مورد نیاز برای این موقعیت شغلی عبارتند از: آشنایی کامل با مفاهیم فروش و بازاریابی، مشتری مداری و مدیریت مشتری ناراضی، تسلط بر مفاهیم فروش، بازاریابی، تبلیغات و برندینگ و کلیه امور مرتبط دیگر.

طراح وبسایت و طراح گرافیک وبرنامه نویس وب

مهارت‌های مورد نیاز برای این موقعیت شغلی عبارتند از: اشنایی کامل با انواع سایت های استاتیک و داینامیک، ارائه راه حل و طراحی مناسب، تسلط بر نرم‌افزارهای کاربری، ابتکار و نوآوری و کلیه امور مرتبط دیگر.

بهینه سازی و سئو

مهارت‌های مورد نیاز برای این موقعیت شغلی عبارتند از: اشنایی با اخرین متدها و الگوریتم های بهینه سازی، تعهد کاری و پشتکار و کلیه امور مرتبط دیگر.

مراحل استخدام در نوین هاست

نوین هاست با برنامه‌ای منظم و به صورت مستمر در حال افزایش کمی کارکنان خود بوده است تا در صورت نیاز هر یک از واحدها و بخش‌ها نیروهای شایسته، علاقه‌مند و پرتلاش برای پیوستن به خانواده‌ی نوین هاست انتخاب شوند. به همین علت نیز برای پذیرش و انتخاب نیروهای جدید، به طور متوسط سه روز در هر هفته کمیته‌های استخدام و جذب تشکیل می‌شوند. این جلسات با حضور شخص متقاضی، نماینده‌ی مدیریت سازمان و مدیر بخش درخواست کننده‌ تشکیل می‌شود تا با شناسایی نیروهای زبده و متخصص، زنجیره خدمات رسانی نوین هاست هر روز کامل‌تر از پیش گردد.

  1. برای پیوستن به ما باید پیش از هر چیز، رزومه‌ی خود را به دفتر مرکزی نوین هاست واحد منابع انسانی ارسال کنید.
  2. نوین هاست ضمن سپاس از تمام کسانی که این شرکت را برای فعالیت‌های خود انتخاب کرده‌اند، با کسانی که برای یک جایگاه شغلی در نوین هاست مناسب شناخته شوند، تماس خواهد گرفت.
  3. پس از این مرحله، شما باید در کمیته‌ی استخدام نوین هاست حاضر شوید و توانایی‌های خود را در معرفی شایستگی‌های خود محک بزنید.
  4. در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، با شما تماس گرفته خواهد شد تا فعالیت پویای خود را در خانواده‌ی نوین هاست آغاز کنید.

حضور در جلسه مصاحبه

پس از بازبینی‌های اولیه، در صورتی که رزومه‌ی شما از سوی واحد منابع انسانی نوین هاست پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه‌ی استخدامی (که به آن کمیته‌ی استخدام گفته می‌شود) دعوت خواهید شد. بدون شک شما پیش از ارسال رزومه به نوین هاست مطالعات و تحقیقاتی درباره‌ی شیوه‌ی کار در این شرکت و نوع فعالیت‌های آن انجام داده‌اید. این جلسه، فرصتی مغتنم برای شما خواهد بود تا علاوه بر مشاهده‌ی فضا و محیط کار نوین هاست، به مسئولان استخدام خود در این شرکت ثابت کنید که شما همان نیرویی هستید که نوین هاست به دنبالش بوده است.
سیر مختصری در کتاب‌ها و مقاله‌های علمی مرتبط با چگونگی حضور در جلسات، پیش از برگزاری این جلسه به شما کمک می‌کند تا با آمادگی بیش‌تری در این مصاحبه حاضر شوید. حتا می‌توانید با حدس زدن پرسش‌هایی که ممکن است در یک مصاحبه‌ی استخدامی (در شرکتی مانند نوین هاست که ارایه‌ی کننده‌ی خدمات اینترنت است)، از شما پرسیده شود، مناسب‌ترین پاسخ‌ها را برای پرسش‌های احتمالی بیابید.
با ظاهری مرتبط در جلسه حاضر شوید و از افراط و تفریط‌ در کیفیت پوشش پرهیز کنید. ظاهر شما می‌تواند اولین نشانه از طرز تفکر و شیوه‌ی اندیشیدن شما باشد. بنابراین خود را همان‌گونه که هستید نشان دهید.
اعتماد به نفس و تسلط خود را برای حضور در جلسه‌ی مصاحبه تقویت کنید. افراد حاضر در این جلسه انسان‌هایی همچون شما هستند، تنها با تجربه‌ها و اندیشه‌های متفاوت.
هنگام حضور در جلسه به دقت به پرسش‌هایی که از شما می‌شود گوش کنید و سپس تنها در دامنه‌ی موضوع به پرسش‌ها پاسخ دهید. بکوشید جواب‌های‌تان کوتاه، کامل و در عین حال قاطع باشد. اگر پاسخ سوالی را نمی‌دانید، بدون منحرف کردن بحث و کشاندن موضوع به حاشیه، به صراحت اعلام کنید که اطلاعی درباره‌ی پرسش یاد شده ندارید و این فرصت را ایجاد کنید تا با مطرح شدن پرسش‌های بیش‌تری، توان‌مندی‌های اصلی شما نمایان شود. اطلاعاتی که در خلال پاسخ‌های‌تان به مصاحبه‌کنندگان می‌دهید، باید دقیق، صادقانه و موجز باشد. با کشاندن مسیر مصاحبه به حاشیه‌ها، تنها شانس خود را برای پذیرفته شدن در مصاحبه کم‌رنگ خواهید کرد.