• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

چرا شما باید قبل از انتخاب یک ارائه دهنده خدمات هاستینگ وقت بگذارید؟

چرا شما باید قبل از انتخاب یک ارائه دهنده خدمات هاستینگ وقت بگذارید؟

در حال حاضر هاست به عامل عمده در بازاریابی اینترنتی و بهبود رتبه بندی موتور جستجو تبدیل شده است.

 

چرا شما باید قبل از انتخاب یک ارائه دهنده خدمات هاستینگ وقت بگذارید؟

 

سیگنال های زیادی وجود دارد که با به روز رسانی الگوریتم موتور جستجو هشدار می دهد و ممکن است دلیل آن از بین رفتن تجارت آنلاین باشد که نمی تواند برای هر نوع کسب و کار مقرون به صرفه باشد. گوگل یا سایر موتورهای جستجو به راحتی آن را فاش می کنند که در واقع آماده نیست رتبه بندی وب سایت های بالاتر را داشته باشند که تجربه وب کم آنها را به کاربران خود می دهد.

 

حتی دلایل دیگری نیز برای بهبود رتبه وجود دارد، اما در اینجا ما میزان رقابت سرعت وب را افشا کرده ایم. شکی نیست که میلیون ها نفر از ارائه دهندگان خدمات هاستینگ با ۹۹٫۹٪ خدمات آپ تایید تضمین می کنند. اما چگونه درست است؟ شکی نیست که هر ارائه دهنده خدمات هاست ممکن است در زمان شکست، اما دسترسی به نرخ خدمات مشتری که حل آنها مسائل – این چیزی است که تعریف ارائه دهنده خدمات با کیفیت بالا.

 

چرا مردم درباره بررسی هاستینگ مراقبت می کنند؟ از آنجا که بررسی های هاستینگ در مورد این موضوع مهم هستند، بررسی می شود که چگونه با ارائه اظهارنامه های خود، ارائه دهنده خدمات درست است. به عبارت دیگر انتخاب هاستینگ نباید یک تصمیم سریع باشد، زیرا این یک زندگی وب سایت شما است که با رقبای خود رقابت می کند. Uptime به درصد زمانی که سرور شما باید “بالا” و در حال اجرا است. Uptime مهمترین معیار مربوط به جستجوگرهاست، بنابراین سقوط مکرر یک تاثیر منفی در SEO دارد. به سادگی می توانید عملکرد وب سایت خود را با آزمایشگاه سرعت صفحه Google بررسی کنید.

 

دو شرایط هاستینگ که شما باید تمرکز کنید

  • پهنای باند

پهنای باند شناخته شده به عنوان نرخ انتقال داده ها آن داده ها را از سرور به مشتری در یک زمان داده شده انجام داده است. به طور کلی داده ها را در (بایت های گایا) انتقال می دهد که می توانید در سایت مورد استفاده مشاهده کنید. داده ها به سرعت از ISP شما به کامپیوتر سفر می کنند. سرعت واقعی که در آن اطلاعات از طریق سیم حرکت می کند همیشه یکسان است، مهم نیست که پهنای باند شما چه باشد. به عنوان یک برآورد بسیار خشن، پهنای باند ۵ گیگابایتی باید برای سایت متوسط با ترافیک متوسط استفاده شود. هر زمان که هر سایت اطلاعات انتقال پهنای باند باز در بایت های گایا به سرور مجازی را دریافت کند.

 

  • فضای دیسک

در حالی که شما در مورد فضای دیسک در زبان هاست صحبت می کنید، آن را به سادگی فضای یا اندازه ذخیره سازی که در آن سند وب خود ممکن است ساکن آن می تواند هر گونه فایل مانند گرافیک، فایل های pdf، فلش و غیره دیده می شود که اغلب هاستینگ شرکت ارائه می دهد بزرگ فضای دیسک و شارژ بالا برای ذخیره سازی دیسک، اما شما باید بدانید که اگر شما به دنبال فضای دیسک برای وب سایت یا وبلاگ ساده هستید، فضای دیسک شما برای وب سایت شما لازم نیست. بنابراین نیاز خود را با برقراری ارتباط با ارائهدهنده هاست های مختلف مطلع کنید و وقت خود را برای استخدام سرویس های هاست برای سایت ارزشمند خود بگذارید.

 

خدمات هاستینگ را انتخاب کنید که مناسب جیب شماست و برای کسب و کار شما کار خواهد کرد. در حالی که شما برنامه ریزی کرده اید برای استخدام سرویس هاستینگ، ارائه دهنده سرویس هاست منطقه ای می تواند به شما در ارائه اطلاعات مفید در مورد اصطلاحات مختلف کمک کند. یک رویکرد هاست سنتی در سیستم عامل لینوکس و ویندوز به وجود می آید. حتی شما اختصاص داده شده، سرور اشتراکی یا سرور مجازی برای هاستینگ سایت خود را استخدام می کنید. اگر شما به هند وابسته هستید، آنها به سادگی خدمات هاستینگ هند را انتخاب می کنند تا انتظار شما را برآورده سازند. آنها همچنین مسئول هستند تا شما را در درک اصطلاحات مختلف از هاست، بنابراین شما می توانید هاست حرفه ای برای وب سایت خود را استخدام کنید.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر