• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

مزایای استفاده از پشتیبانی چت آنلاین | بخش دوم

مزایای استفاده از پشتیبانی چت آنلاین

مزایای استفاده از پشتیبانی چت آنلاین

 

یکی از مزایای پشتیبانی آنلاین این است که تیم خدمات مشتری شما می توانید از آن برای ایجاد گفتگو با بازدیدکنندگان خود استفاده کنید: نیازی به انتظار آنها برای برقراری ارتباط با شما نیست. هنگامی که یک بازدید کننده به سایت شما می رسد، برنامه پشتیبانی آنلاین می تواند به شما بگوید که چه صفحه ای به دنبال آن هستید، جایی که دیگر در سایت شما بوده است و طیف وسیعی از اطلاعات مفید دیگر. این می تواند شما را در درک آگاهانه از اهداف خود به طوری که زمانی که شما شروع یک گفتگو، شما می توانید این کار را در راه مفید و معنی دار انجام دهید. با فعال بودن، بازدیدکنندگان اطمینان میدهند که آنها در حالی که در سایت شما هستند، به شما اطمینان میدهند که آماده هستند و منتظر پاسخ دادن به هر گونه سوال هستند، بیشتر احتمال دارد که با شما ارتباط برقرار کنید، که این احتمال را افزایش می دهد حراجی.

 

پشتیبانی آنلاین می تواند پول شما را ذخیره کند

در حالی که اکثر خدمات پشتیبانی آنلاین آزاد نیستند، سرمایه گذاری در آنها می تواند هزینه های کلی را کاهش دهد. این به این دلیل است که اکثر مشتریان و بازدیدکنندگان وبسایت ترجیح می دهند از یک تسهیلات پشتیبانی آنلاین استفاده نمایند تا به طور مستقیم در تلفن صحبت کنند. بسته به سرویس تلفنی که استفاده می کنید، انتقال ارتباطات آنلاین می تواند صرفه جویی های بزرگ، به خصوص برای کسانی که ۰۸۰۰ تماس تلفنی رایگان به مشتریان خود ارائه می کنند. در عین حال، پشتیبانی آنلاین می تواند تعداد کارکنان مورد نیاز برای مقابله با سوالات مشتری را کاهش دهد، زیرا آنها می توانند به موقع از چندین مشتری مراقبت کنند و از پاسخ های تهیه شده پیشین برای پاسخ به سوالات متداول استفاده کنند – چیزی که هنوز نمی توانید انجام دهید با ارتباط گفتاری.

 

پشتیبانی آنلاین داده های تجزیه و تحلیل عالی را فراهم می کند

نرم افزار Chat Live مقدار زیادی از اطلاعات مرتبط را ثبت می کند. این کار شما را قادر می سازد تا حجم درخواست های گشت و گذار و چت را بیابید و کشف کنید که تیم خدمات مشتری شما چگونه با درخواست ها چگونه برخورد می کند. به عنوان مثال، شما می توانید عملکرد کارکنان را ارزیابی کنید، کیفیت چت را کنترل کنید و رضایت مشتری را وارد کنید. حتی ممکن است برخی از برنامه های چت را با Google Analytics خود پیوند دهید تا بتوانید تاثیر پشتیبانی آنلاین خود را بر عملکرد سایت خود ببینید. با استفاده از این داده ها، می توانید نظارت کنید که چگونه سرویس چت چت شما موثر است و هر گونه بهبود لازم را در صورت لزوم انجام دهید.

 

نتیجه

پشتیبانی آنلاین محبوب ترین روش است که مشتریان مایل به برقراری ارتباط با شرکت ها هنگام بازدید از یک وب سایت هستند. این آسان است، سریع و هیچ وقت صورت یا صدا را شامل نمی شود. از نقطه نظر کسب و کار، آن را به شما ارائه می دهد توانایی ارائه خدمات به مشتریان بزرگ، بهبود فروش، توسعه وفاداری مشتری و حتی کاهش هزینه ها.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر