پس از واریز و یا انتقال وجه به حساب ما، شماره فیش را از طریق ثبت فیش در قسمت سامانه پشتیبانی ارسال نمایید تا مبلغ مورد نظر به حساب شما اضافه گردد.

شماره حساب:

نام صاحب حساب شماره شبا شماره روی کارت شماره حساب نام بانک
ارسال تیکت به واحد مالی

طریقه پرداخت اینترنتی:

در صورت تمایل می توانید تمامی فاکتورهای خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید، بدین صورت که با انتخاب سرویس مورد نظر و طی مراحل مربوطه در قسمت پرداخت، با کلیک بر روی گزینه پرداخت توسط کارت های عضو شتاب مبلغ فاکتور خود را براحتی پرداخت نمایید و بصورت آنی هاست و دامنه خود را تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید که برای پرداخت آنلاین شما نیاز به یکی از کارت های بانک های عضو سیستم شتاب که پرداخت اینترنتی برای آن فعال باشد دارید نظیر بانک ملی، بانک صادرات، بانک پارسیان، بانک سامان، بانک پاسارگاد، بانک ملت، بانک اقتصاد نوین، بانک کشاورزی، بانک کار آفرین، بانک توسعه صادرات و صنعت و معدن و مؤسسه مالی و اعتباری بنیاد و …

برای پرداخت اینترنتی وجه سفارشتان، باید از رمز اینترنتی کارت استفاده شود. جهت دریافت رمز اینترنتی و پارامتر (CVV2) از طریق پایانه های خودپرداز به ترتیب زیر عمل کنید:

  1. کارت خود را در پایانه خودپرداز بانک صادر کننده کارت قرار دهید.
  2. رمز کارت خود را وارد نموده و کلید ثبت را فشار دهید.
  3. سپس دکمه مقابل گزینه تغییر رمز را فشار دهید.
  4. گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب کنید.
  5. رمز اینترنتی مورد نظرخود را حداقل در ۵ و حداکثر در ۸ رقم وارد نمایید و مجددا طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید.
  6. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر (CVV2) به همراه تاریخ انقضاء آن بر روی رسید دستگاه چاپ شده و تحویل می گردد. (ممکن است کد CVV2 که یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است پشت یا روی کارت چاپ شده باشد، این مراحل برای بانک های مختلف با کمی اختلاف یکی می باشد)

طریقه پرداخت مستقیم اینترنتی:

می توانید وارد ناحیه کاربری شوید و از قسمت مالی سپس قسمت واریز می توانید اعتبار کاربری خود را شارژ کنید و یا به صورت مستقیم به شماره کارت و حساب بالا هزینه را وارید و به کارشنان ما اطلاع دهید

در صورت هرگونه سوال و مشکل می توانید با شماره تماس های زیر برای پشتیبانی تماس بگیرید:

۴۹۶۲۴ – ۰۲۱
۹۱۰۷۰۳۰۸ –  ۰۲۱