• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

تفاوت بین هارد HDD و SSD | بخش دوم

تفاوت بین هارد HDD و SSD | بخش دوم

تفاوت بین هارد HDD و SSD | بخش دوم

 

چگونه SSD باعث افزایش سرعت سایت می شود

هنگامی که شما از یک هارد دیسک SSD استفاده می کنید، سرعت را افزایش می دهید، که می توانید داده ها را از سرور خود دانلود کنید یا آنها را آپلود کنید. این بدان معنی است که وب سایت شما قادر به بارگذاری سریعتر در مرورگرهای کاربران شما خواهد بود.

 

اولین مزیت این رتبه بندی بالاتر در نتایج موتور جستجو است. از سال ۲۰۱۰، گوگل و سایر موتورهای جستجو شامل سرعت بارگذاری وب سایت به عنوان یک عامل در الگوریتم های جستجوی خود را. در تلاش برای ارائه نتایج جستجوی بهتر کاربران، وب سایت های سریعتر را به دلیل استفاده از تجربه بهتر کاربران ارائه می دهند. البته پاداش برای رتبه بندی بالاتر، البته، بیشتر ترافیک است.

 

همانطور که وب سایت های کمتری از بین می روند، می توانید ببینید که چگونه Google به نظر می گذارد وب سایت شما با استفاده از ابزار PageSpeed Insights Google انجام می شود. این ممکن است به شما نشان دهد که آیا SSD ممکن است ارزشش را داشته باشد. در حالی که سرعت هارد دیسک شما تنها دلیل وب سایت تنگ است، ارتقاء از هارد دیسک به SSD یک راه موثر برای سرعت بخشیدن به آن است و از مزایای استفاده می کند.

 

علاوه بر رتبه بندی بالاتر، بارگذاری سریعتر نیز به بازدیدکنندگان شما یک تجربه کاربری بهتر ارائه می دهد. کاربران اینترنت امروز از بارگزاری وب سایت ها می خواهند و از عملکرد آهسته صبر ندارند. اگر سایت شما به سرعت بارگذاری نشود، آنها دکمه برگشت را فشار می دهند و به جاهای دیگر می روند. یک تاخیر یک ثانیه می تواند تا ۷٪ از تجارت آنلاین هزینه کسب و کار را تامین کند.

 

چگونه SSD ها به روز رسانی را بهبود می بخشند

همانطور که هارددیسک ها حاوی قطعات مکانیکی حرکتی هستند، آنها در معرض خطر شکست بیشتر از SSD هستند. اگر چه هارد دیسک ها به طور سخت افزاری ساخته می شوند، اگر شما نتواند، سایت شما می تواند به صورت آفلاین درایو جدید بر روی سرور نصب شود و داده ها بازگردانده شوند. اگر شما وب سایت خود را پشتیبانی نکنید، می توانید تمام اطلاعات خود را از دست بدهید و تمام فعالیت های آنلاین خود را در معرض خطر قرار دهید. خرابی های HDD هزینه زیادی دارند. اگر کسب و کار خود را به صورت آنلاین خریداری کنید، دیگر شما بیشتر از سفارشی که از دست میدهید، آفلاین هستید. شهرت شرکت شما ممکن است آسیب ببیند اگر هیچ کس نمی تواند به سایت شما دسترسی پیدا کند.

 

عدم وجود قطعات متحرک در یک SSD بدین معنی است که به علت شکست به مراتب کمتر است. این باعث می شود آن دستگاه ذخیره سازی بسیار قابل اطمینان باشد. در واقع، برآورد شده است که یک SSD می تواند یکپارچگی داده ها را برای بیش از دو قرن حفظ کند.

 

البته، اگر شما می خواهید بهترین حفاظت از خرابی، انتخاب شما از میزبان وب به همان اندازه که نوع هارد دیسک شما انتخاب می کند مهم است. شما باید برای یک میزبان که تضمین آپ تایم ۹۹٫۹۵٪ یا بالاتر را ارائه می دهد، دارای سرورهای پشتیبان (شکست خورده) در صورت عدم موفقیت شما باشد و شما را از هک و عفونت مخرب محافظت کند.

 

HDD ها در برابر SSD ها – مزایای هزینه در مقابل

جدیدتر، فناوری بهتر همواره هزینه می کند. قیمت این نشان دهنده این واقعیت است که شرکت هایی که فن آوری SSD را توسعه داده اند، هزینه های تحقیق و توسعه خود را از دست می دهند. با این حال، تفاوت قیمت ها بسیار زیاد نیست. برای مثال، در eUKhost، شما می توانید میزبانی وردپرس مشترک را در SSD به اشتراک بگذارید تا به اندازه ۳٫۹۹ پوند در ماه در ماه باشد. بسته های شروع اولیه VPS ما برای ۱۲٫۹۹ دلار برای هر دو SSD و HDD شروع می شود.

 

اهمیت مهم این است که آیا شما در نظر دارید افزایش کوچک قیمت را به نفع SSD به ارمغان بیاورد. سرعت و قابلیت اطمینان آن به طور ایده آل برای کمک به وب سایت های رتبه بندی بالاتر و بهبود مشارکت مشتری، دو ویژگی مهم وب سایت موفق است. شما همچنین باید توجه داشته باشید که SSD ها از HDD ها استفاده می کنند. آنها در حال حاضر نه فقط در سرورهای وب بلکه در لپ تاپ ها، تلفن ها و بسیاری از دستگاه های دیگر استفاده می شود. در نهایت، هارددیسک ها منسوخ خواهند شد.

 

نتیجه

در حال حاضر، بسیاری از بسته های میزبانی وب به شما امکان انتخاب بین درایوهای هارد دیسک و SSD را می دهند. با این حال، SSD ها جایگزین هارددیسک ها می شوند، زیرا آنها یک تکنولوژی سریعتر و مسئولانه هستند. به همین دلیل، کسانی که به میزبانی SSD به روزرسانی می شوند می توانند از رتبه بندی موتور جستجو برتر، افزایش ترافیک، تعامل با کاربر بهتر و افزایش فروش بهره مند شوند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر