مدیریت سرور مجازی و اختصاصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۰-۰۶-۳۰

مدیریت سرور اختصاصی و مجازی : امروزه با گسترش فناوری اطلاعات و نیاز هرچه بیشتر افراد به دسترسی  منابع آنلاین و اینترنتی نیاز به بستر مناسب برای این گونه فناوری ها نیز رو به افزایش است ، برای مثال اگر شما مدیر سایتی هستید و ازین طریق سرویس به کاربران خود ارائه می دهید و یا خدمات اینترنتی دیگه ای به کاربران خودتون از طریق اپلیکیشن ارائه می کنید برای داشتن و مدیریت سرور یا این گونه خدمات نیاز به بستری دارید که خدمات خودتون رو از طریق این بستر مناسب ارائه کنید !

مدیریت سرور مجازی و اختصاصی نوین هاست

مدیریت سرور مجازی

یکی ازین نیازمندی هایی که در مقابل شما خواهد بود سرور مجازی و یا سرور اختصاصی و یا هاست مناسب می باشد که بتوانید سرویس خودتون رو روی این بستر ها پیاده سازی کنید. یکی از مهمترین مسائلی که هنگام تهیه هاست و سرور مجازی و سرور اختصاصی باید مدنظر خریداران باشد مدیریت سرور مورد نظر از نظر امنیتی ، کانفیگی و … می باشد زیرا ارائه سرویس به تنهایی کمک چندانی به تجارت شما نخواهد کرد چون هر لحظه امکان وقوع حمله به سرور مجازی یا سرور اختصاصی یا هاست شما وجود دارد یا ممکن است سرویس های شما به مشکل بخورد بنابراین شما هر لحظه باید آماده مقابله با این قبیل مشکلات باشید.

مدیریت سرورهای اختصاصی

یکی از سرویس هایی که نوین هاست در کنار خرید سرور مجازی یا خرید سرور اختصاصی یا خرید هاست به شما پیشنهاد می کند پنل مدیریت سرور می باشد. با تهیه این سرویس دیگر نیاز نیست نگران مشکلات مذکور باشید زیرا تمامی کارهای مربوط به پشتیبانی نرم افزاری و مقابله با حمله و سایر اشکالات احتمالی بر عهده تیم پشتیبانی نوین هاست خواهد بود و در صورت بروز مشکلات مذکورو شما به راحتی می توانید به تیم نوین هاست اعتماد کرده و درگیر اشکالات به وجود آمده نشوید. از مهمترین ویژگی های این سرویس تعهد نوین هاست در مدیریت کامل سرور شما و جلوگیری از بروز مشکلات تعهد شده می باشد و شما می توانید با خیال راحت و بدون درگیری با ایراد های تخصصی شبکه و برنامه نویسی به گسترش تجارت خود بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس مدیریت سرور می توانید با شماره ۴۹۶۲۴ – ۰۲۱ تماس بگیرید!

 سفارش مدیریت سرور

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه