۳ روش بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۵-۱۴

برای یادگیری سه روش ساده برای بهینه سازی سایت وردپرس خود، پست امروز را مطالعه کنین. با نوین هاست همراه باشید!

بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو

روش های بهینه سازی وب سایت های وردپرس

گفته شده است که گوگل دوست دارد وردپرس و به سادگی با استفاده از سیستم مدیریت محتوا قدرتمند که صاحبان وب سایت در مزایای فوری در نمایه سازی جستجو، و به طور بالقوه در رتبه بندی. صرف نظر از مزایایی که ممکن است وجود داشته باشد یا هنوز وجود نداشته باشد. هنوز به لحاظ مؤثر بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو بسیار مهم است.

خوشبختانه، وردپرس باعث می شود تا بطور اساسی، اقدامات بهینه سازی موتور جستجوگر پایه ای را در بر داشته باشد. تا بتواند بهترین عملکرد جستجو را تضمین کند. در اینجا سه مرحله ساده و آسان وجود دارد که صاحبان وب سایت وردپرس می توانند برای بهبود SEO در سایت خود اقدام کنند.

به روز رسانی سازنده های permalink

اضافه کردن این بخش های متن به permalink به معنی کلمات کلیدی بیشتری در URL و بهینه سازی موتور جستجو بهتر است. تا به امروز نصب وردپرس نیاز به هیچ چیزی بیشتر از کاربر ندارد تا در ساختار permalink جدید در فیلد «سفارشی» تایپ شود و ذخیره را کلیک کنید. با استفاده از این ساختار permalink در محل، همان کلمات کلیدی قرار داده شده استراتژیک که بهینه سازی عنوان پست یا صفحه نیز به بهینه سازی URL اضافه کنید.

نصب افزونه قدرتمند SEO

یکی از برجسته ترین ویژگی های وردپرس این است که چگونه هر یک از هزار و هزار افزونه رایگان که در دسترس هستند. برای گسترش قابلیت های آن نصب آسان است. پلاگین ها برای انجام هر کاری که می توانید انجام دهید. از جمله بهینه سازی موتور جستجو، وجود دارد. پلاگین های SEO خوب به کاربران یک راه ساده و بصری برای ایجاد تغییرات ظریف به روش وردپرس کار می کند. به منظور به حداکثر رساندن مزایای SEO، و در بسیاری از موارد می تواند تمام وظایف لازم برای قرار دادن در محل بسیار قوی سایت در جستجوگرها.

تعدادی از پلاگین های جستجوگر موجود در دسترس وجود دارد، و در حالی که بسیاری از آنها خوب هستند. برخی از آنها کاملا فوق العاده هستند. به طور خاص، Rank math seo و WordPress SEO توسط Yoast احتمالا دو پلاگین برتر و کارآمد SEO هستند که در دسترس هستند و هر دو کاملا رایگان هستند. این دو پلاگین، کاربر را با رابط های ساده ارائه می دهند. که از طریق آنها می توانند در مورد هر عامل مهم برای جستجوگرها در سایت، کنترل و بهینه سازی کنند.

پلاگین کش و ذخیره سازی را نصب کنید

پس از به روز رسانی های اخیر گوگل، یکی از عوامل مهم در بهینه سازی موتورهای جستجو قابلیت استفاده است. و بخش بزرگی از آن سرعت وب سایت ها و صفحات است. سایت هایی که به سرعت بارگذاری می شوند. بازخورد مشابهی از گوگل ندارند که سایت های سریع آن را انجام می دهند. و وردپرس، که در یک ساختار پایگاه داده پیچیده عمل می کند. می تواند به شدت حساس به کاهش، به ویژه هنگامی که سایت ها بزرگ می شوند. یک راه ساده برای کمک به نگه داشتن بارگیری سایت در وردپرس، نصب پلاگین ذخیره سازی کش است.

پلاگین های ذخیره سازی با ذخیره یک کپی از صفحات سایت در سرور به عنوان فایل های استاتیک کار می کنند. هنگامی که یک بازدیدکننده به وبسایت می آید، به جای پرسیدن پایگاه داده و ایجاد صفحه به صورت پویا، چیزهایی که زمان می گیرند. سایت نسخه استاتیک را از سرور می خواند و نتیجه زمان بارگذاری بسیار سریع تر است. این زمان بارگذاری سریعتر به معنای نشانگرهای بهتر برای تجربه کاربر است که به معنای عملکرد بهتر SEO است. انتخاب بزرگ W3 Total Cache، پلاگین بسیار محبوب است که توسط برخی از بزرگترین سایت های وردپرس در شبکه استفاده می شود.

همچنین استفاده از هاست اختصاصی وردپرس می تواند کمک زیادی به سرعت لود و بهینه سازی سایت های وردپرسی نماید.

نتیجه گیری

وردپرس یک پلت فرم شگفت انگیز است که قابلیت های باور نکردنی و ویژگی های قدرتمند مدیریت محتوا را فراهم می کند. همه در یک بسته کاملا رایگان است  در حالی که وردپرس دارای سطح خاصی از بهینه سازی ساخته شده است و آماده است تا از نصب مستقیم برود ، هنوز حیاتی است که صاحبان وب سایت ها به دنبال بهترین بهینه سازی موتورهای جستجو می باشند  چندین مرحله کلیدی برای به دست آوردن همه چیز درست است. با به روز رسانی ساختار permalink، نصب افزونه قدرتمند SEO و تنظیم ذخیره سازی، صاحبان وب سایت وردپرس می توانند سایت های خود را بهینه سازی کرده و نتایج جستجوگر خود را به سطح بعدی برسانند.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه