• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

انواع سرورهای مجازی- مجازی سازی موازی

انواع سرورهای مجازی- مجازی سازی موازی

Para Virtualization – مجازی سازی موازی

Paravirtualization نیز بر اساس مدل مجازی سازی Hypervisor است. بسیاری از سربارهای تسخیر و بازیابی را با مجازی سازی پیاده سازی شده نرم افزار حذف می کند. این نیاز به سیستم عامل مهمان باید قبل از نصب در داخل ماشین مجازی مجددا کامپایل شده یا اصلاح شود.

 

انواع سرورهای مجازی- مجازی سازی موازی

 

 

با توجه به اصلاح در سیستم عامل مهمان، آن را بهبود عملکرد بیش از تکنیک های دیگر، زیرا سیستم مهمان اصلاحیه به طور مستقیم با hypervisor ارتباط برقرار می کند، و هزینه های سربار رخ داده به علت شبیه سازی فرایند را حذف می کند. Paravirtualization مدل اولیه ای است که توسط Xen استفاده می شود که از یک هسته سفارشی لینوکس برای پشتیبانی از محیط اداری خود، شناخته شده به عنوان سرور مجازی استفاده می کند. Xen همچنین می تواند از مجازی سازی سخت افزار برای استفاده از نسخه های اصلاح نشده سیستم عامل در بالای Hypervisor استفاده کند.

 

Paravirtualization یکی از کارآمدترین روشهای مجازی سازی در هزینه انعطاف پذیری و امنیت است.

 

هدف از رابط اصلاح شده، کاهش زمان بخشی از زمان اجرای مهمان است که عملیات انجام شده را انجام می دهند که عملا در محیط مجازی در مقایسه با محیط مجازی غیر قابل اجرا هستند. Paravirtualization به طور خاص “قلاب” اجازه می دهد مهمان (ها) و میزبان ( هاست ) برای درخواست و تایید این وظایف فراهم می کند ، که در غیر این صورت در دامنه مجازی اجرا خواهد شد (که در آن عملکرد اجرا بدتر است). یک پلتفرم موفقیت آمیز، ممکن است مانیتور ماشین مجازی (VMM) را ساده تر کند (با حرکت مجدد اجرای وظایف مهم از دامنه مجازی به دامنه میزبان) و / یا کاهش کلی اجرای عملکرد اجرای ماشین در داخل مجازی مهمان .

 

Paravirtualization نیاز به سیستم عامل مهمان دارد که به طور صریح برای para-API حمل می شود – توزیع OS معمولی که paravirtualization-aware نمی تواند در بالای VMM paravirtualizing اجرا شود. با این حال، حتی در مواردی که سیستم عامل را نمی توان اصلاح کرد، اجزاء ممکن است در دسترس باشند که بسیاری از مزایای عملکرد قابل توجهی را در بر دارد. به عنوان مثال، پروژه Xen Windows GPLPV یک کیت از درایورهای مربوط به ابزارهای محافظت در برابر پروتئین را فراهم می کند که تحت شرایط GPL مجوز دارند، که در نظر گرفته شده برای نصب مجدد مهمان مایکروسافت ویندوز در Hyperviser Xen نصب شده اند.

 

مجازی سازی موازی

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، خرید سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر