RSS برای کسب و کار

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۰۲-۰۹

RSS برای کسب و کار

 

RSS یا سندیکای واقعی واقعا ارائه دهنده وب سایت فرصت منحصر به فرد برای نمایش محتوای تازه در وب سایت ها است. RSS یک راه جدید برای پخش اخبار شرکتی و اطلاعات ساختاری است.

 

محتویات RSS به عنوان یک خوراک منتشر می شود و محتوای خوراک حفظ رکورد اخبار و اطلاعات شرکت ها است. خوراک RSS با استفاده از یک ابزار که به عنوان خلبان اخبار یا RSS خوان شناخته می شود، خوانده می شود. جمع آوری کننده به صورت دوره ای بررسی می کند که آیا خوراک RSS به روز شده است. هنگامی که خوراک RSS به روز می شود، خواننده RSS به طور خودکار اطلاعات جدید و نمایش را بازیابی می کند.

 

جمع آوری کنندگان اخبار RSS در ابتدا برای دریافت محتوای متن طراحی شده بودند. همانطور که کاربران در خارج از جعبه را برای RSS استفاده می کنند، توسعه دهندگان RSS خوان ها تلاش می کنند تا نسخه های جدیدی را منتشر کنند که پشتیبانی از محوطه های کسب و کار مشتاق استفاده هستند.

 

به دنبال کسب و کار برای RSS استفاده می شود:

  1. اسناد PDF: اسناد PDF را می توان با یک خوراک ارائه کرد که به بازدیدکنندگان علاقمند می تواند اطلاعات بیشتری کسب کند.
  2. ارائه PPT: ارائه های پاورپوینت می تواند به راحتی همراه با غذا باشد.
  3. فیلم ها و آوانویسی: فیلم ها و فایلهای دیداری معمولا با خوراک RSS اضافه می شوند. نمایش زنده، بحث ها فیلم های محبوب هستند در حالی که نظر کارشناسانه در مورد محصولات، سخنرانی ها، دستورالعمل های استفاده از محصول، رایانه های محبوب با RSS خوراک است.
  4. تصاویر:امروزه، ما فقط نمی توانیم صفحات وب را بدون تصاویر تصور کنیم. RSS خوردها فهرستی از محصولات سبک وزن را با آنها نشان می دهند تا خریداران بالقوه را نشان دهند.

 

بنابراین، بنگاهها اکنون با استفاده از خوراک RSS به عنوان یک رسانه ارتباطی عالی عمل می کنند. بعضی از کسب و کارهای سنتی همچنان برای خبرنامه ماهانه تلاش می کنند، در حالی که کسب و کارهای نوآورانه مزایای زیادی از RSS دریافت می کنند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه