چگونه هارد PC را به سرور متصل کنیم

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۰-۱۰-۰۱

چگونه هارد PC را به سرور متصل کنیم : زمانی که فایلی را از روی سرور به PC یا برعکس انتقال دهیم مشکلاتی برای کسانی که با سرور ویندوزی کار میکنند وجود دارد. برای سریعتر و بهتر شدن انتقال فایل ها با حجم نه چندان زیاد استفاده از امکانی که ماکروسافت در سرویس ریموت دسکتاپ خود برای ما قرار داده است. نحوه اتصال مستقیم پارتیشن های هارد PC را در سرور میزبان با هم می آموزیم.

چگونه هارد PC را به سرور متصل کنیم

 

اتصال هارد PC   بر روی سرور

ابتدا به منو START  رفته و واژه REMOTE DESKTOP CONNECTION  را تایپ کرده و برنامه را باز نمایئید. در قسمت COMPUTER ,  IP سرور مورد نظر را وارد نمائید. و قسمت Options را باز کنید. در این قسمت باید  زبانه Local Resources را باز کنید.  و گزینه more را در بخش Local devices and resources انتخاب کنید.

حال پنجره ای باز می شود که در آن از بخش DRIVERS  پارتیشن های مختلف هارد PC   را مشاهده کنید. در این بخش هر یک از پارتیشن هایی که انتخاب شدند می توانند در زمانی که ریموت دسکتاپ زده شد  در دسترس باشند. حال پس از انتخاب موارد مورد نظر بر روی OK کلیک کنید .

چگونه هارد PC را به سرور متصل کنیم ؟ مراحل را برای اتصال از طریق ریموت دسکتاپ بروید و پنجره MY COMPUTER  را باز کنید  و پارتیشن های PC خود را بر روی سرور ملاحضه نمایید . حال شما هر کاری میتوانید داخل سروربرای انجام انتقال اطلاعات مانند انتقال در کامپیوتر شخصی خود انجام دهید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست از جمله ثبت دامنه ، خرید هاست ، خرید سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ایران و آلمان ، هاست ابری و سرور ابری ، به www.novinhost.org مراجعه کنید. یا با شماره ۰۲۱-۴۹۶۲۴ تماس بگیرید تا با اعضای بخش فروش و پشتیبانی ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه