ویژگی های هاست ابری Cloud Hosting

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۰-۰۹-۲۶

هاست ابری Cloud Hosting نوین هاست گزینه ی مناسب و انتخابی مطمعن برای کاربرانی که بیشترین فعالیت خود را در حوزه اینترنت و هاستینگ سپری میکنند. در این مقاله سعی بر آن داریم که نگاهی داشته باشیم به معرفی اجمالی از هاست ابری و در مورد مزایای آن توضیحاتی داده باشیم.


هاست ابری Cloud Hosting

هاست ابری چیست ؟

هاست ابری نسخه ارتقاع یافته سرویس های هاستینگ چند ساله قبل میباشد. که برای رفع عیب های سرویس هاست و بهروری بیشتر؛ مطرح و پیاده سازی شد.

ایده کلی هاست ابری Cloud Hosting بدین شکل هست که هاست ما روی چندین سرور مختلف در نقاط مختلف جغرافیا توزیع میشود و از همه سرورها ما میتوانیم به منابع مورد نظرمون دست رسی داشته باشیم.

اتفاق مهم دیگری که در هاست ابریCloud Hosting  برای امور هاستینگ به وجود آمده بازدهی به درخواست های متعدد و کم کردن بار روی یک سرور است.  بدین معنا که  درخواست های که ارسال میشود، سیستم هاست ابری باعث میشود. این درخواست ها نیز بین سرورهای مختلف توزیع شود و از ازدهام بار درخواست ها به سمت یک سرور جلوگیری به عمل می آید. که این امر باعث بازدهی هر چه بیشتر سرویس هاست ما می شود. برای درک هاست ابریCloud Hosting میتوانیم به مهمترین و بزرگترین موتور جستجو یعنی گوگل یاد کنیم.

گوگل از سیستم هاست ابری Cloud Hosting استفاده میکند. و به همین خاطر ه می باشد که شما هیچ وقت با دون بودن سرور های گوگل روبرو نمیشوید. و از طرفی باید توجه داشت با تمام درخواست های که سمت موتور جستجو گوگل ارسال میشود. که به هزاران هزار درخواست حتی در ثانیه برای گوگل ارسال میشود.

هاست ابری Cloud Hosting نوین هاست

در این بین برای پیاده سازی سیستم هاست ابری باید سمت تکنولوزی مجازی سازها برویم. و از نرم افزارهای قوی این حوزه بهره بگیریم تا بالاترین کیفیت را بتونیم از هاست ابری خود بدست بیاوریم.

در مورد قیمت سرویس هاست ابری Cloud Hosting کاملا طبیعی می باشد که از قیمت بالاتری نسبت به هاست های معمولی  برخوردار هستند. و برای کیفیت بهتر و بیشتر؛ باید قدری بیشتر هزینه کنیم تا سرویسی قابل اعتماد خرید کرده باشیم.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه