۷ راه برای تبلیغ وب سایت و افزایش ترافیک | بخش دوم

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۲-۱۲-۲۳

7 راه برای تبلیغ وب سایت و افزایش ترافیک

 

۴. ترافیک را از طریق ایمیل درایور کنید

دو راه برای استفاده از ایمیل برای ایجاد ترافیک وجود دارد. اولا باید اطمینان حاصل کنید که هر ایمیل ارسالی دارای یک لینک وب ساده است که در امضای شما موجود است. به این ترتیب، حتی از ایمیل های غیر تبلیغاتی می توانید برای کمک به افراد در پیدا کردن راه برای سایت خود استفاده کنید. مردم می توانند این لینک را کپی و چسباندند و آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارند. راه دوم برای استفاده از ایمیل تنظیم یک کمپین بازاریابی ایمیل است. با گرفتن بازدیدکنندگان فعلی خود برای ثبت نام برای ایمیل خود، می توانید آنها را به ایمیل های بازاریابی آینده با پیوندهایی به صفحات فرود خاص در وب سایت خود ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، پست ما را بخوانید. ۶ نکات بازاریابی پست الکترونیک مفید برای کسب و کار کوچک.

 

۵. تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین، مانند خدمات پرداخت هر کلیک که توسط Google AdWords ارائه می شود، می توانند منبع ارزشمند ترافیک باشند. ارائه دهندگان تبلیغات آگهی های خود را در نتایج موتورهای جستجو و در وب سایت های ناشران شرکتی ارسال می کنند – این به آنها کمک می کند که توسط بسیاری از مشتریان بالقوه دیده شود. تکنولوژی مورد استفاده این شرکت ها تضمین می کند که فقط افراد مربوطه آگهی های شما را مشاهده می کنند و تنها در صورت تبلیغ بر روی آنها کلیک می کنند. معکوس تبلیغات PPC این است که می تواند گران باشد. برای کسب و کار بسیار سودمند است، برای اینکه بهترین آگهی های تبلیغاتی را بدست آورید، ممکن است مجبور باشید برای هر کلیک یک مقدار زیادی پول پرداخت کنید. شما لازم است وزن خود را افزایش دهید تا بتوانید ROI را به اندازه کافی بدست آورید تا قبل از انجام امور مالی خود ارزشمند باشد. شما می توانید پیدا کنید که تبلیغات در سایت های رسانه های اجتماعی ارزان تر است.

 

۶. آدرس وب سایت خود را بر روی کاغذ یادداشت کنید

آدرس وب سایت شما باید بر روی هر قطعه ای از مقاله باشد که می خواهید. مهم نیست که آیا تا رسیدن، فلیکر، نامه یا هر بخش دیگری از ارتباط است. شما همچنین باید مواد تبلیغاتی ویژه طراحی کنید تا افراد بتوانند از سایت شما بازدید کنند. به عنوان مثال، تعداد زیادی از فروشندگان eBay کارت های کوچک را در بسته بندی خود با لینک به وب سایت خود قرار می دهند. آنها همچنین شامل یک کد تخفیف برای جلب بازدیدکنندگان می باشند. این روش ها یک راه عالی برای ایجاد کسب و کار جدید و تکرار است.

 

۷. آدرس وب سایت خود را روی صفحه نمایش قرار دهید

راه های متعدد برای دریافت آدرس وب سایت شما توسط بسیاری از افراد دیده می شود وجود دارد. شما می توانید هرکدام از موارد زیر را در صورتی که مناسب آنها برای کسب و کار شما مناسب هستند، انتخاب کنید: تی شرت، لوگو ماشین و درب ون، برچسب فروشگاه پنجره، بالن، آگهی های تبلیغاتی اتوبوس، چاپ کیسه های پلاستیکی و کاغذی، زیپ، قلم و مداد، فروشگاه نشانه ها، لیوان ها … لیست بسیار زیاد است. شما نباید پتانسیل این روش ها را برای تولید ترافیک نادیده بگیرید – آنها آدرس وب سایت شما را که توسط بسیاری از افراد دیده می شوند را قادر می سازند و برای یادآوری افرادی هستند که کسب و کار شما وجود دارد.

 

نتیجه

این پست طیف وسیعی از روشهای وب سایت های جدید را برای ارتقاء خود پوشش داده است. روش ها، مانند بهینه سازی موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی برای موفقیت آنلاین حیاتی هستند و باید توسط هر کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد؛ روش های دیگر اختیاری هستند و استفاده از آنها بستگی به نوع کسب و کار شما دارد. با این حال، برای موفقیت، به خصوص در روزهای اولیه کسب و کار شما، باید به راه های مختلفی توجه کنید. امیدوارم این پست چند ایده با ارزش را به شما بدهد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه