• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۵ نکته برای ایجاد وب سایت

5 نکته برای ایجاد وب سایت

در این پست به توضیح ۵ نکته در رابطه با ایجاد وب سایت برای مبتدیان می پردازیم ، با ما همراه باشید!

 

5 نکته برای ایجاد وب سایت

 

اگر می خواهید یک وب سایت ایجاد کنید، اما نمیدانید که چگونه شروع کنید، شما به جای درست آمده اید. قبل از شروع به ساختن سایت خود، پنج مرحله ضروری برای انجام این کار وجود دارد – اگر این کار را نکنید، ممکن است مشکلات جدی بیشتری در خط وجود داشته باشد. در این پست، ما به هر یک از مراحل نگاه می کنیم و به شما نشان می دهیم که چه کاری باید انجام دهید تا بتوانید از هر گونه مشکلی جلوگیری کنید.

 

۱. شما به یک نام وب سایت نیاز دارید

تمام نام های وب سایت ثبت شده اند، بنابراین اولین چیزی که باید انجام دهید این است که از نام مورد نظر خود بپرسید و مطمئن شوید که آیا برای استفاده در دسترس است. در صورت وجود، شما قادر خواهید بود آن را ثبت کنید و دیگران را از استفاده از آن متوقف کنید.

 

نام وب سایت به طور فنی به عنوان نام دامنه شناخته می شود. آنها به دو قسمت تقسیم می شوند: نام و دامنه (.com، .co.uk، .org، و غیره). شما می توانید از طیف گسترده ای از پسوندها استفاده کنید، هر چند بهترین استفاده را بستگی به نوع وب سایت ای که ایجاد می کنید و گاهی اوقات مکان مورد نظر شما.

 

برای اطلاعات بیشتر، پست ما را چک کنید. نکته برای کمک به انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت شما. برای پیدا کردن اینکه آیا نام دامنه ای که می خواهید در دسترس است یا برای ثبت نام یک دامنه، به صفحه دامنه ما مراجعه کنید.

 

۲. تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید وب سایت خود را ایجاد کنید

چند راهکار برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد. در اینجا یک مرور کلی از آنها آمده است:

 

 

بدون تردید تبلیغاتی در تلویزیون برای خدمات دیده اید که به شما امکان ایجاد یک وب سایت را فقط چند ساعت بدون مهارت برنامه نویسی می دهد. در حالی که این امکان وجود دارد، وب سایت های کشیدن و رها کردن این سرویس ها در عملکردهایی که ارائه می دهند بسیار محدود هستند. علاوه بر این، ممکن است مجبور شوید از نام دامنه ای که نام سازنده ی وب سایت را شامل می شود استفاده کنید، بنابراین به جای «mybusiness.co.uk»، mybusiness.webbuilder.co.uk کمتر حرفه ای خواهد بود. نکته دیگر این است که شما باید از میزبان سازنده وب استفاده کنید و این ممکن است بهترین یا ارزانترین سرویس را ارائه نکند.

 

۳. میزبان وب را انتخاب کنید

برای ساخت یک وب سایت یا برای آن در دسترس در اینترنت، باید بر روی سرور میزبانی شود. برای انجام این کار، باید سرویس میزبانی وب را که برای وب سایت شما میزبانی می کنید، پیدا کنید. انتخاب میزبان وب مناسب یکی از مهمترین تصمیماتی است که شما در هنگام راهاندازی وب سایت جدید خود انجام میدهید.

 

۴. انتخاب میزبانی وب مناسب

پس از تصمیم گیری در میزبان سمت راست، مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد میزبانی وب مناسب است. این به نظر می رسد یک فرایند پیچیده است به عنوان طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی در دسترس وجود دارد. در پایان ارزان تر طیف، شما میزبانی، اختصاص داده شده وردپرس و برخی از برنامه های VPS کوچکتر را به اشتراک گذاشته اید. اگر نیازهای میزبانی بزرگتری دارید، ممکن است به یک بسته بزرگ VPS نیاز داشته باشید، سرور اختصاصی یا میزبانی ابری. نوع میزبانی مورد نیاز شما بستگی به اندازه وب سایت شما، میزان ترافیک مورد انتظار برای دریافت و اینکه آیا قصد دارید برنامه های دیگر را روی سرور اجرا کنید، علاوه بر وب سایت شما.

 

۵. برنامه ریزی برای سایت

قبل از شروع به ایجاد وب سایت خود، مرحله نهایی این است که محتوای خود را برنامه ریزی کنید. برای انجام این کار باید نمای کلی کامل از صفحات مورد نیاز خود را داشته باشید و تمام قابلیت های لازم برای وب سایت برای دستیابی به اهداف خود (مانند پرداخت هزینه برای سایت های تجارت الکترونیک).

 

هنگام برنامه ریزی سایت خود، مطالب خود را به بخش و بخش های به وضوح تعریف کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که همه چیز در مکان مناسب برای بازدید کنندگان شما برای پیدا کردن چیزها به راحتی است. اگر این کار کمک می کند، از ساختارهای وب سایت استاندارد استفاده کنید تا جایی که بازدیدکنندگان از آن انتظار می رود. برای کمک، پست ما را بخوانید: محتوای ضروری برای وب سایت های وردپرس. این کار برای همه وب سایت ها، نه فقط برای وردپرس مفید خواهد بود.

 

ساختن سایت

هنگامی که تمام مراحل فوق تکمیل شده است، زمان شروع سایت شما ایجاد خواهد شد. چگونگی انجام این کار به انتخاباتی که در طول راه انجام داده اید، بستگی دارد، بنابراین هیچ قطعه ای از توصیه هایی که می توانیم به همه خوانندگان ارائه دهیم وجود ندارد. اگر یک سازنده وب را انتخاب کنید، دستورالعمل ها را در سایت خود دنبال کنید. اگر از خدمات توسعه دهنده استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها لیست کاملی از تمام صفحات و ویژگی های مورد نیاز شما را داده اند. اگر شما در حال ایجاد یک سایت وردپرس هستید، پست های ما را چک کنید، راهنمای کامل نصب وردپرس را با استفاده از cPanel و سپس نحوه پیکربندی تنظیمات وردپرس کامل کنید.

 

نتیجه

همانطور که می بینید، گرفتن یک وب سایت از زمین به شما نیاز دارد که تعدادی از عوامل بسیار مهم را در نظر بگیرید. قبل از شروع به فکر کردن به این موارد می توانید از مسائل پیچیده و درازمدت جلوگیری کنید. امیدوارم این پست و پست هایی که به آن پیوند دارند، به تصمیمات آگاهانه تر کمک کنند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر