۱۶ ویژگی میزبانی وب برای کسب و کار آنلاین

زمان مطالعه: 5 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۲-۰۶-۲۷

۱۶ ویژگی میزبانی وب و سرور مجازی برای کسب و کار آنلاین با نوین هاست : اگر شما یک کسب و کار آنلاین را اجرا می کنید، انتخاب میزبان وب مناسب یکی از مهم ترین تصمیم هایی است که شما باید انجام دهید. عملکرد وب سایت شما، قابلیت اطمینان، امنیت و بسیاری از ویژگی های پس زمینه آن توسط میزبان شما کنترل می شود. و انتخاب اشتباه می تواند پیامدهای فاجعه آمیز داشته باشد.

ویژگی های مهن میزبانی وب برای کسب و کار آنلاین

بنابراین، برای اطمینان دقیق از آنچه می خواهید بدانید، ما لیستی از شانزده چیز ضروری را که کسب و کار از میزبان وب مورد نیاز است، قرار داده ایم.

16 ویژگی میزبانی وب برای کسب و کار آنلاین

۱. شما نیاز به پشتیبانی فنی متخصص دارید

همیشه زمان هایی وجود دارد که صاحبان وب سایت ها، حتی کسانی که با بخش های IT اختصاصی خود دارند. در مورد موضوعاتی که نمیتوانند خودشان را حل کنند، وجود دارد. هنگامی که این اتفاق می افتد، شما نیاز به میزبانی وب با تخصص برای ارائه راه حل مناسب است. این امر به طور فزاینده ای مهمتر شده است. زیرا شرکت ها شروع به انتقال کل زیرساخت فناوری اطلاعات خود به سرور مجازی می کنند. اگر سیستم های بزرگ و پیچیده ای را اجرا می کنید. و از برنامه های بسیار پیچیده در سرورهای میزبان خود استفاده می کنید. باید بدانید که وقتی یک خرابی اتفاق می افتد، میزبان وب شما می تواند آن را درست و به سرعت انجام دهد.

۲. پشتیبانی ۲۴ ساعته

علاوه بر تخصص، شما همچنین می خواهید پشتیبانی مشتری وب میزبان خود را ۲۴ ساعت در روز در دسترس باشد. همانطور که فعالیت آنلاین شما در ۲۴ ساعت شبانه روز اجرا می شود. شما نمی توانید صبر کنید تا صبح روز بعد اگر وب سایت شما پایین می آید یا سیستم ایمیل شما متوقف می شود. هر لحظه ای که آفلاین هستید. می توانید یک فروش را هزینه کنید یا یک مشتری ناراضی را ایجاد کنید. یک میزبان وب خوب باید هر زمان که به آن نیاز دارید، پشتیبانی پایدار داشته باشد.

۳. پشتیبان گیری

پشتیبان گیری یک بخش ضروری از هر عملیات بازیابی فاجعه است و بسیار مهم است که میزبان شما این امکان را برای شما فراهم می کند. که پشتیبان گیری از تمام اطلاعات خود را انجام دهید. این شامل اطمینان می شود که پشتیبان گیری شما از راه دور بر روی سرورهای مختلف ذخیره می شود. تا آنهایی که سایت شما میزبانی می شوند. عدم پشتیبانی از اطلاعات شما می تواند عواقب زیادی داشته باشد . این می تواند باعث از بین رفتن تمام اطلاعات مشتری شما، تمام محتوای وب سایت شما و از دست رفتن درآمد در حالی که سایت شما آفلاین است. و شما می توانید این هزینه را برای بازسازی سایت خود و آسیب شناسی ناشی از خرابی اضافه کنید. اگر میزبان وب یک سرویس پشتیبان را ارائه نمی دهد، پس از آن با آن میزبان بسیار خطرناک است.

۴. پشتیبان گیری میزبانی وب

علاوه بر اینکه قادر به تهیه بک آپ از اطلاعات خود هستید، همچنین می خواهید بدانید که میزبان وب شما نیز سرور مجازی های خود را پشتیبانی می کند. اگر یکی از سرورها پایین بیاید، باید بدانید که پشتیبان خود (و پشتیبان گیری پشتیبان) خود را دارند. و نسخه پشتیبان خود را آزمایش کرده اند تا مطمئن شوید که آن کار می کند. به این ترتیب می دانید که تمام نرم افزارهایی که میزبان باید سرور را اجرا کند. و همچنین تمام اطلاعات ذخیره شده بر روی آن، می تواند به سرعت به اینترنت بازگردانده شود.

۵. زمان تاخیر تضمین شده

تغییر در تکنولوژی ابر باعث می شود که وب سایت ها به صورت آفلاین در حالت آفلاین قرار بگیرند. اگر یک خطای سرور وجود داشته باشد، اما برای کسانی که انتخاب میزبانی ابری نشده اند، یک سرور پایین می تواند مشکل بزرگی باشد. برای اطمینان از زمان آپدیت تضمین شده، شما باید یک میزبان را که سرورهای آینه ای را در مکان های مختلف در حال اجرا می گذارید جستجو کنید. به طوری که اگر یکی از آنها پایین بیاید، دیگران به حفظ سرور مجازی ادامه خواهند داد. به این ترتیب، سایت شما همیشه می تواند آنلاین باقی بماند.

۶. گزینه های امنیتی

هک وب سایت به طور مداوم در سرفصل ها و تعداد حملات به وب سایت های کسب و کار انواع مختلف همچنان افزایش می یابد. در این محیط بسیار مهم است که شما یک میزبان وب را انتخاب کنید که می تواند یک سری از ویژگی های امنیتی را برای حفاظت از سایت شما فراهم کند. به دنبال میزبان هایی باشید که سایت شما را برای نرم افزارهای مخرب و آسیب پذیری اسکن کرده و می توانند در برابر نفوذ به سرور مجازی شناسایی و محافظت نمایند. علاوه بر این، شما همچنین می خواهید اسکن ایمیل و حذف هرزنامه، گواهینامه های SSL و پشتیبان گیری از راه دور.

۷. پشتیبانی وردپرس

وردپرس پلت فرم محبوب ترین در جهان برای ساخت وب سایت ها است و اگر چه به طور انحصاری چند منظوره آن دارای چندین الزامات منحصر به فرد است که نه همه میزبان وب به طور کامل برای تامین. حتی اگر شما در حال حاضر از وردپرس برای ساخت وب سایت خود استفاده نکنید، لازم است که یک میزبان وب که دارای تخصص وردپرس است ارزشمند باشد – شما ممکن است تصمیمی برای ایجاد یک وب سایت وردپرس در آینده داشته باشید یا ممکن است انتخاب کنید که یک وبلاگ وردپرس را در کنار سایت موجود خود اضافه کنید .

۸. اتاق برای رشد

هنگامی که یک کسب و کار آنلاین را راه اندازی می کنید، به این معنی است که وقتی کسب و کار شما رشد می کند، وب سایت شما هم رشد می کند. چه چیزی ممکن است به عنوان یک وب سایت کوچک با چند صفحه شروع شود، چندین محصول و چند هزار بازدید کننده در یک ماه، به زودی می تواند یک وب سایت با هزاران محصول و میلیون ها بازدید کننده باشد. علاوه بر این، ممکن است مجبور به اجرای برنامه های مختلف پس زمینه باشید که به ذخیره سازی داده های بزرگ و پردازش عظیمی نیاز دارند.

هنگامی که یک میزبان وب را انتخاب می کنید. شما نیاز به یک است که می تواند به شما ظرفیت رشد دهد – اما در آن زمان و نرخی که برای شرکت شما مناسب است. هنگامی که شما شروع می کنید ممکن است در بودجه تنگ قرار داشته باشید و به میزبانی مشترک با هزینه کم نیاز داشته باشید. همانطور که رشد می کنید. شما ممکن است از مشترک به سرور مجازی یا سرور اختصاصی مدیریت شده حرکت کنید. در نهایت، شما ممکن است بخواهید به میزبانی ابری حرکت کنید. در حالت ایده آل، شما باید یک میزبان وب را انتخاب کنید که می تواند تمام انواع این میزبان را ارائه دهد و می تواند به شما کمک کند تا از یک نوع میزبانی به صورت یکپارچه و بدون عوارض از یک نوع میزبانی استفاده کنید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه