چگونگی افزایش ترافیک و تعامل با بالا آمدن رتبه وب سایت

زمان مطالعه: 5 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۰۵-۲۰

چگونگی افزایش ترافیک و تعامل با بالا آمدن رتبه وب سایت

 

محتوای شما مهمترین بخش وب سایت شماست. موتور جستجوگر از صفحات شما برای رتبه بندی استفاده می کند و آنچه بازدیدکنندگان برای تعیین اینکه آیا محصولات یا خدمات شما برای آنها درست است، استفاده می شود. بنابراین محتوا در افزایش ترافیک، جذب مشتریان و تولید فروش حیاتی است. در این پست، ما در مورد چگونگی افزایش ترافیک و تعامل و کمک به افزایش تبدیل با بالا بردن محتوای موجود خود نگاه کنید.

 

اگر وب سایت شما عملکردی نداشته باشد، باید تغییرات در محتوای شما انجام شود. شما می توانید با ایجاد محتوای با نام تجاری جدید، اضافه کردن صفحات جدید و یا به روز رسانی محتوای موجود انجام دهید. با این حال، برای برخی از کسب و کارها، دو گزینه اول قابل اجرا نیستند. خرید محتوای موثر جدید که جستجوگرها بهینه سازی شده و متناسب با هدف می تواند گران باشد و نه در بودجه های سرور مجازی. خودتان هم این کار آسان نیست. بسیاری از کسب و کارهای کوچک تر وقت ندارند به طور کامل یک وب سایت را صرف کنند – آنها باید بر روی انجام عملیات روزانه خود تمرکز کنند. بنابراین ساده ترین و ارزان ترین راه این است که آنچه را که لازم دارید تا مطمئن شوید که آن را بهتر انجام می دهید، برطرف کنید.

 

قبل از شروع روند بهبود محتوای خود، باید بدانید که کدام قسمت وب سایت شما به خوبی کار می کند و کدامیک از اینها نیست. بهترین راه برای پیدا کردن این از طریق استفاده از Google Analytics است. با پیوند وب سایت خود با Google Analytics شما قادر خواهید بود اطلاعات زیادی در مورد اینکه صفحات شما موفق بوده اند پیدا کنید. برای اهداف upcycling، شما نیاز به پیدا کردن:

 

  • تعداد بازدیدکنندگان هر صفحه دریافت می شود.
  • از کجا بازدید کنندگان شما از (موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، لینک مستقیم و غیره) بیرون می آیند.
  • میزان بازدهی برای هر صفحه (به عنوان مثال، تعداد افراد پس از بازدید از صفحه از سایت خارج می شوند).
  • چه مدت مردم در هر صفحه باقی میمانند
  • تعداد افرادی که در هر صفحه از تماس با عمل پیروی می کنند (به عنوان مثال، روی دکمه خرید در حال حاضر یا «اینجا کلیک کنید» کلیک کنید).
  • چه تعداد بازدید کننده خرید یا هدایت می کنید از هر صفحه دریافت می کنید؟ (برای پیدا کردن این، باید اهداف را تنظیم کنید.)

 

هنگامی که این اطلاعات را دارید، ایده بسیار خوبی خواهید داشت که صفحات خوب اجرا می شوند. شما کشف می کنید که صفحات ترافیک را جذب نمی کنند، که با مشتری ارتباط ندارند و فروش را ایجاد نمی کنند. با استفاده از این داده ها در مقابل شما، یک کار ساده برای تهیه یک لیست از صفحات کلیدی که شما نیاز دارید کار کنید و اولویت بندی آنها را برای بازیافت انجام دهید.

 

چگونه محتوای موجود را پردازش کنیم

۱٫ صفحه را بهتر کنید

یکی از ساده ترین راه های ریکاوری یک صفحه موجود، بهبود آن است. صفحات ارائه نشده به راحتی بازدیدکنندگان را ترک می کنند، اغلب بدون خواندن مطالب و پیگیری تماس ها به عمل. چیزهای ساده مانند قرار دادن در سرفصل ها و زیر شاخه ها، تغییر اندازه فونت تا خواندن آن آسان تر است، افزایش مقدار فضای سفید، بنابراین همه چیز به نظر نمی آید بیش از حد شلوغ است، همه کمک می کند تا بازدید کننده در صفحه و خواندن تمام راه را به سرور مجازی . علاوه بر این، در مورد بهبود تصاویر در یک صفحه فکر کنید. تصاویر موجود را با آنهایی که تازه تر، پاک تر و بیشتر با نام تجاری شما جایگزین شده اند، جایگزین کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها حرفه ای نیز به نظر می رسد. اگر تصاویری ندارید، استفاده از آنها را در نظر بگیرید – مخصوصا اگر شما یک محصول یا خدمات را به فروش می رسانید. این احتمال وجود دارد که شما تصاویر زیادی داشته باشید و متن اصلی مورد نیاز خود را از بین ببرید. اگر چنین است، شماره را کاهش دهید.

 

۲. جزئیات بیشتر را اضافه کنید

کمبود جزئیات سبب مشکلاتی در موتورهای جستجو و مشتریان می شود. صفحات با تعداد محدود کلمات اغلب توسط موتورهای جستجو کاهش می یابد، زیرا آنها به نظر می رسند که محتوای نازکی است که برای کاربر مفید نخواهد بود. مشتریان بالقوه می خواهند اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند تا به آنها کمک کند تصمیم خود را درباره اینکه آیا از سرور مجازی شما استفاده می کنید یا خیر. از دست رفتن شکاف در آنچه می خواهید بدانید می توانید آنها را به جایی دیگر منتقل کنید. راه آسان برای اضافه کردن جزئیات این است که فکر کنید همه چیزهایی که مشتری می خواهد بداند و هر شکاف موجود در محتوای موجود را پر کند. این می تواند شامل توصیف محصول یا خدمات، مشخصات فنی، قیمت گذاری و جزئیات تحویل، پرسش های متداول، بررسی مشتری و توصیفات باشد.

 

۳. تنظیم مجدد محتوای قدیمی

گاهی اوقات صفحات وب دارای محتوای بسیار زیادی هستند که هیچ راهی برای دیدن بازدیدکنندگان متوسط وجود ندارد. این اغلب اتفاق می افتد زمانی که وب سایت ها تلاش می کنند اطلاعات مربوط به تمام خدمات یا محصولات خود را در یک صفحه قرار دهند. برای مثال، شرکت ساختمانی ممکن است از صفحه اصلی خود برای نوشتن اطلاعات در مورد ساخت و سازهای سقف، آپارتمان و خدمات نوسازی خود استفاده کند. وقتی این اتفاق می افتد، افراد بیش از حد اطلاعات را دریافت می کنند و سایت را ترک می کنند. کسانی که در یک سرور مجازی جدید علاقه مند هستند، نمی خواهند که درباره تبدیل مجدد آثار بخوانند و کسانی که علاقه مند به بازسازی هستند، ممکن است در جستجوی یک صفحه پر جنب و جوش که ممکن است به دنبال آن نشوند، پیدا نمی کنند. شما می توانید صفحات مانند این را با حرکت محتوا به مکان های استراتژیک بالا ببرید. به طور خلاصه تمام خدمات خود را در صفحه اصلی ذکر کنید، اما محتوای دقیق و خاص سرویس را به یک صفحه جداگانه انتقال دهید. به این ترتیب، هر قطعه ای از اطلاعات، جای خودش را دارد.

 

۴. تغییر قالب های محتوا

یکی دیگر از راه های عالی برای بازیافت محتوای و مفید بودن آن تغییر قالب آن است. اگر جزئیات قیمت گذاری را در متن نوشته اید، در نظر داشته باشید که آنها را در جدول قابل خواندن و بازدید بصری قرار دهید. اگر مجموعه ای از کار قبلی خود را داشته باشید، تصاویر را با ارائه یک ویدیو کوتاه همراه با یک موسیقی پس زمینه مناسب قرار دهید. به جای داشتن ویژگی های توصیفی بیش از حد توصیفی، ایجاد اطلاعات متنوعی را ایجاد کنید. با اضافه کردن فرمت های مختلف به مخلوط محتوا، می توانید به نگه داشتن بازدید کنندگان مشغول شوید و مطمئن شوید که نکات کلیدی که شما می خواهید برای قرار دادن در سراسر انجام شده است، بنابراین در موثر ترین روش.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه