• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

چگونه هاست ابری به بهبود کسب و کار آنلاین شما کمک می کند؟

چگونه هاست ابری به بهبود کسب و کار آنلاین شما کمک می کند؟

چگونه هاست ابری به بهبود کسب و کار آنلاین شما کمک می کند؟

 

کسب و کار آنلاین مهم ترین و موفق ترین نوع بین بسیاری از کسب و کار ها است. راه های مختلفی برای اتصال به مشتریان خود از طریق پلت فرم های آنلاین موجود مانند سایت های شبکه های اجتماعی، پورتال های بحث و گفتگو مختلف، و به ویژه وب سایت شما وجود دارد. اگر درآمد شما از طریق تجارت آنلاین باشد، باید آن را برای مشتریان خود بسیار مؤثر بدانید تا از طریق آنها اغلب بازدید شده و آنها را از طریق محتوای تعاملی نگهداری کنید. برای استفاده بیشتر از کسب و کار آنلاین خود، شما می توانید به هاست ابری تکیه کنید.

 

در واقع، هاست ابری بسیار شبیه به انتخاب وسیع بسیاری از کسب و کارهاست – هاست مشترک. تنها تفاوت این است که هاست ابری بهبود یافته و اجرای مقیاس بزرگ نسبت به هاست هاست وب است. به جای شرکت هایی که مشتریان متعدد و وب سایت های مختلف را در یک دستگاه فیزیکی هاست می کنند، هاست ابری آنها را قادر می سازد تا تعدادی از سایت ها و حساب های مشتری را بر روی هر تعداد سرور فیزیکی که در خوشه به یکدیگر متصل هستند هاست کنند. با توجه به استفاده از چنین خوشه ای، خرابی عملا غیرممکن است – به عنوان یک خطا در یک گره نشان می دهد سرور دیگری به جای آن تماس گرفته می شود. تعدادی از گره ها در یک خوشه وجود دارد که باعث می شود احتمال خرابی به صفر کاهش یابد و مشتری شما می تواند از بازدید شما بدون وقفه لذت ببرد که به شما قابلیت اطمینان و قابلیت انعطاف پذیری در هاست ابری را می دهد.

 

هنگامی که شما با استفاده از سایر سایت های آنلاین محبوب مانند فیس بوک، دیجیتال یا توییتر، افزایش ناگهانی در ترافیک بازدید از صفحه فرود سایت خود را نشان می دهد. این وضعیت در هاست وب میزبان یا حتی هاست اختصاصی مشکل می شود، زیرا حساب کاربری از حد مجاز منابع گذشته گذشته است و یا سرور به علت اضافه بار خراب شده است. این می تواند با انتخاب نوع مناسب در هاست ابری که به نیازهای کسب و کار شما مناسب است، اجتناب شود. در هاست ابری، همیشه می توانید مقدار و منابع اختصاص یافته به سایت های خود را در عرض چند دقیقه افزایش دهید و به سختی هیچ محدودیتی ایجاد کنید.

 

با توجه به انعطاف پذیری انتخاب منابع و ارتقاء به ابر در بین کسب و کارهای آنلاین محبوب تر شده است. حتی هزینه ها در مقایسه با سایر گزینه های هاست بسیار پایین است. با استفاده از ابر رایانه، اندازه گیری آسان است زیرا به سادگی با اضافه کردن رایانه های بیشتری به خوشه برای رفع نیازهای ارتقاء می پردازد. اگر فکر میکنید امنیت دادههایی که بین سرورهای زیادی به اشتراک گذاشته شده است، استفاده از هاست ابری هنوز برای کسب و کار آنلاین شما امن و قابل اعتماد است.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر