چگونه بهترین سیستم عامل را برای سرور انتخاب کنیم؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۵-۲۶

انتخاب بهترین سیستم عامل برای سرور با نوین هاست : طرفداران هر سیستم عامل به شما این راه حل های مختلف را برای این سوال رایج ارائه می دهند ، با این وجود، برای تعیین اینکه کدام سیستم عامل برای الزامات شما مناسب است ، بسیار مهم است .

چگونه بهترین سیستم عامل را برای سرور انتخاب کنیم؟

نحوه انتخاب بهترین سیستم عامل برای سرور

گزینه OS شامل انواع مختلفی از سیستم عامل های منبع آزاد آزاد تحت مجوز GNU / Linux و بسیاری از فرایندهای تجاری UNIX است . قبل از اینکه متوجه شوید که سیستم عامل مورد نظر شما برای شما مناسب است ، اجازه دهید من بعضی از عوامل مهم را که باید در هنگام انتخاب یک سیستم عامل برای سرور مجازی شما مورد توجه قرار گیرد ذکر کنم .

قیمت :

بر خلاف سایر هزینه های عمده ، هنگام خرید سیستم عامل شما باید بیش از هزینه سیستم عامل نگاه کنید . TCO باید بیش از برچسب قیمت (یعنی کل هزینه مالکیت) مورد بررسی قرار گیرد . در هنگام انتخاب یک سیستم، مواردی مانند تعمیر و نگهداری سیستم ، ارتقاء و مسائل مربوط به هزینه ثابت باید در نظر گرفته شود .

طول عمر :

شما باید برای سیستم عامل ای که برای مدت زمان طولانی وجود دارد ، به دنبال به روز رسانی های امنیتی و پایدار منظم باشید .

پشتیبانی فنی :

شما باید بدانید چه مقدار از پشتیبانی شما نیاز به سیستم عامل شما انتخاب می کنید . اگر شما با یک کارمند فناوری اطلاعات مجهز شده اید ، به راحتی می توانید نسخه های لینوکس سیستم عامل لینوکس مانند CentOS را مدیریت کنید . دیگر، شما مجبور به دریافت نوعی از مجوز پشتیبانی برای نوع سیستم عامل شما تصمیم می گیرید .

امنیت :

واقعیت این است که سیستم های عامل زمانی امن و مطمئن می شوند که امنیت آنها تامین می شود . با این حال ، برخی از سیستم عامل ها ممکن است دشوار و گیج کننده باشند ، اما برخی از سیستم عامل ها بسیار ساده تر هستند که آنها را امن نگه دارد . بسته به چنین عوامل ، شما باید ارزیابی و تعیین کنید که کدام سیستم عامل بهتر از نیاز شما است و به راحتی مدیریت و مدیریت می شود .

انعطاف پذیری سیستم :

با برخی سیستم عامل ها ممکن است قادر به ایجاد سفارشی نباشید، اما اگر می خواهید چنین سیستم عامل ای را داشته باشید، می توانید سیستم عامل متن باز مانند Debian یا Free BSD را ترجیح دهید. پس از همه، انتخاب به نیازهای شما بستگی دارد.

نرم افزار :

برخی از نرم افزارهایی هستند که تنها در سیستم عامل های خاص پشتیبانی می شوند . اگر نیاز شما مشابه باشد، قطعا به شما کمک خواهد کرد که تعیین کنید کدام سیستم عامل برای نیازهای شما بهتر است .

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه