وب سایت رایگان یا شبکه های اجتماعی – کدام بهتر است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۳-۲۳

وب سایت رایگان یا شبکه های اجتماعی – کدام بهتر است؟ پس از کلی مشورت و تفکر ، تصمیم گرفتید وقت آن است که برای کسب و کارتان وارد اینترنت و فضای مجازی شوید. دوست شما پیشنهاد می کند که وب سایت خود را بسازید، هم کار هایتان می گویند، صفحه فیس بوک رایگان است و میلیون ها کاربر می توانند به آن دسترسی پیدا کنند!

وب سایت رایگان یا شبکه های اجتماعی – کدام بهتر است؟

در حال حاضر کدام یک را انتخاب می کنید، وب سایت و یا یک صفحه فیس بوک؟

ایجاد یک صفحه فیس بوک آسان است. ثبت نام. نوشتن. پست. تمام! صفحه شما اکنون برای میلیون ها مشتری بالقوه قابل دسترسی است .

صفحات فیس بوک و یا هر سایت شبکه های اجتماعی به شما امکان دسترسی بیشتر شما را با وب سایت شما نمی دهد. این می تواند به شما در ارتقاء کسب و کار شما به یک مخاطب عظیم کمک کند بدون هزینه ای برای شما. این اجازه می دهد تا شما را به توسعه تصویر شرکت خود و خلاقیت با مخاطبان و مشتریان خود .

با این حال، برای توسعه استراتژی کسب و کار بلند مدت و مشتریان وفادار، شما نیاز به وب سایت خود دارید، و در اینجا به همین دلیل است :

مشکلات با سایت های شبکه های اجتماعی :

بدون مالکیت، بدون کنترل سایت های شبکه های اجتماعی می توانند سیاست های خود را تغییر دهند، داده ها را از دست بدهند، یا یک روز از کسب و کار بیرون بیایند، همه آنها به صلاحدید خودشان .

همه در سایت های شبکه های اجتماعی رسانه ای نیستند. به عنوان مثال، اکثر کاربران فیس بوک در ایالات متحده، بین سن ۱۸ تا ۲۵ ساله هستند .

نشانی اینترنتی وب سایت شبکه های اجتماعی رسانه ای، حرفه ای بودن نشانی اینترنتی وب سایت را ارائه نمی دهد. آیا شما از یک کسب و کار آنلاین که فقط یک صفحه فیس بوک دارد و نه یک وب سایت شخصی خود را خریداری می کنید؟

وب سایت شما همیشه باید پایه و اساس حضور آنلاین شرکت شما باشد. این نقش مهمی در نحوه کسب و کار شما در اینترنت است .

اگر دلیل اصلی این که شما یک صفحه فیس بوک و نه وب سایت خود را در نظر بگیرید ، این است که راه اندازی یک صفحه فیس بوک رایگان است، پس شاید شما باید بدانید که راه اندازی وب سایت خود را با نام دامنه خود را به همان اندازه گران نیست فکر. بسیاری از شرکت های هاست وب رایگان ارائه خدمات میزبانی وب رایگان اگر شما نام دامنه را از آنها خریداری کنید. از مزایای بازار میزبانی وب رقابتی استفاده کنید، به دنبال یک شرکت میزبانی وب رایگان باشید که همچنین خدمات ایمیل رایگان، خالق وب سایت و برنامه های کاربردی رایگان برای کمک به ساخت وب سایت خود، و بیشتر از همه، تبلیغات غیر مجاز را ارائه می دهد .

خودتان “http://www.novinhost.com”، با یک وب سایت مناسب و معقول و @ novinhost.com ایمیل های خود را – در حال حاضر این نوع حضور آنلاین است

که کسب و کار شما نیاز دارد، برای اولین بار .

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه