میزبانی سرور های گیم | بخش دوم

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۰۶-۳۱

در صورتی که سرورهای بازی را به عنوان یک پیشنهاد کسب و کار ارائه دهید، برخی از نیازهای پشتیبانی منحصر به فرد خواهید داشت. سرورهای اول بازی می توانند در مقایسه با وب سایت های کوچکتر کسب و کار، سیستم های مورد نیاز خود را به طور غیر عادی افزایش دهند. برخی از بسته های نرم افزاری برای سرور بازی می توانند به اندازه ۶ گیگابایت رم برای شروع نیاز داشته باشند و می توانند بیش از دو برابر تعداد بازیکن در یک بازی خاص افزایش یابد.

با توجه به نیازهای سیستم بالا، شما ممکن است هزینه های بالاتری را برای مشتریان داخلی داشته باشید. داشتن یک ارائه دهنده قوی و اختصاصی سرور، یک نشانه خوب است که شما ممکن است آماده ارائه سرور میزبانی بازی ها باشد. علاوه بر این، شما باید مطمئن شوید که مرکز داده شما دارای اتصال عالی است. زمان پینگ یک عامل ضروری در بازی آنلاین است، و مردم معمولا میخواهند در سرورهایی که پینگ زمان ۱۰۰ms دارند یا پایینتر بازی کنند، بازی کنند.

موضوع دیگر با پشتیبانی از سرورهای بازی این است که بسیاری از عناوین محبوب در حالت ” دسترسی سریع” منتشر شده است. این اساسا بدان معنی است که بازیکنان برای یک عنوان به موقع پرداخت کرده اند و در صورت توسعه نرم افزار، نسخه های بتا را بازی می کنند. برای میزبان وب، این اساسا به این معنی است که شما یک مشتری دارید که بکارگیری نرم افزار بتا در سرور مجازی که از شما خریداری می کند و انتظار دارد که آن را کار کند.

برای میزبانی سرور بازی، باید به عناوینی که سرورها ارائه می دهید به اندازه کافی آشنایی داشته باشید تا تفاوت بین یک مشکل با نرم افزار بتا سرور که می توانید برای مشتری حل نکنید و مشکل ناشی از یک بازی غلط سرور. این کار لایه دیگری از مشکل را برای پرسنل پشتیبانی شما اضافه می کند، زیرا شما باید کارکنان پشتیبانی داشته باشید که از درون و بیرون نرم افزار سرور مجازی هر عنوان درک می کنند.

 

جامعه بازی همچنین می تواند باعث سردرد شما شود. مناقشات جزئی بین گیمرها دلیل حمله حملات DDOS به ارائه دهندگان میزبانی وب است که میزبان سرورهای بازی هستند. با میزبانی سرورهای بازی، مشخصات تهدید شما را افزایش می دهد. این یک نکته مهم است زیرا احتمال حمله ی DDOS را افزایش می دهید که تمام مشتریان شما را تهدید می کند. توانایی شما برای کاهش حملات DDOS نشانگر توانایی شما برای ارائه سرورهای بازی است. اگر یک حمله DDOS کل شبکه خود را پایین بکشد، سرورهای مجازی بازی به احتمال زیاد به شما مشکالت بیشتری را نسبت به آن ارزش می دهد.

 

نتیجه

سرورهای اختصاصی بازی، یک فرصت تجاری رو به رشد و بالقوه سودآور برای شرکت های میزبانی وب را نشان می دهند. با انجام این کار، مشکلی وجود دارد، اما به نظر می رسد که این کار آسان نیست. نه تنها سرورهای بازی ارائه می دهد که کسب و کار شما را از دیگر میزبان های وب متمایز می کند، بلکه شما همچنین می توانید دسترسی به بازار توازن رو به رشد در صنعت میزبانی را به دست آورید. در یک شرکت که در آن سخت است جدا از رقابت، ارزش آن با توجه به اضافه کردن بسته های سرور بازی بسته به پیشنهادات محصول خود را.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه