معرفی سرویس های ابری نوین هاست

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۱۱-۰۶

cloudVPS ( سرور مجازی ابری) ، یکی از بزرگترین ارائه کنندگان سرویس های ابری ، نوین هاست را به عنوان یک مجموعه سرور مجازی خصوصی جدید و کاملاً متفاوت راه اندازی کرد. این محصول جدید با استفاده از تکنولوژی سرور مجازی ابری OpenStack به مشتریان این امکان را می دهد که تمام امتیازات OpenStack سرور مجازی ابری از جمله ثبات بالا و افزایش قابلیت دسترسی بدون پیچیدگیهای معمول استفاده و کنترل یک سرور مجازی خصوصی را تجربه کنند. برخلاف روال معمول در بازار، مشتریان این امکان را دارند که به شیوه ی جدیدی پرداخت کنند . آنها می توانند هزینه ها را به جای ماهانه به صورت ساعتی پرداخت کنند.

 

 

با استفاده از پلتفرم نوین هاست مشتریها می توانند بر روی یک پلتفرم اضافی و قابل توسعه که گواهیهای ISO 9001 ، ISO 27001 و NEN 7510 را دارد ، حساب کنند. علاوه بر این مشتریهایی که این پلتفرم را انتخاب می کنند ، به دلیل ورود به توافق انجام شده با یکی از سازمانهای مورد تأیید اتحادیه ی اروپا ، یک قدم به دریافت تأییدیه ی GDPR نزدیکتر می شوند.

سه نسخه از اطلاعات مشتری در یک Data center که همان محل ذخیره ی SSD است ، ذخیره می شود . از دیگر مزایای نوین هاست می توان به این موارد اشاره کرد:

 • ترافیک نامحدود اطلاعات
 • قابلیت دسترسی فوری به منابع پس از پیکربندی
 • انعطاف پذیری نسبت به افزودن و یا اتمام استفاده از خدمات در زمان دلخواه.

یکی از مسئولین سرور مجازی خصوص ابری می گوید: ” ما با معرفی نوین هاست ، استاندارد جدیدی را در حوزه ی سرورمجازی خصوصی مطرح کرده ایم و پیچیده ترین تکنولوژی روز را در دسترس همگان قرار داده ایم. علاوه بر سرعت ، قابلیت انعطاف و نسبت بالای کیفیت به قیمت ، خدمات شخصی نیز یکی از نکات اصلی مورد توجه ماست. این حقیقت که کاربران بدون جابجایی محیط خود وارد OpenStack شوند ، این پلتفرم را منحصربفرد می کند. ”

با ایجاد یک سرور مجازی خصوصی ، مشتری ها به یک پورتال سلف سرویس دسترسی خواهند داشت که می توانند در آن یک سیستم عامل از پیش نصب شده ، نرم افزارهای میانی رایج و مجموعه ای از اپلیکیشنها و یا پنلهای کنترل را انتخاب کنند . از طریق این پورتال مشتریها می توانند از حساب خود ، لیست اطلاعات و میزان مصرف منابعی که خریده اند نیز مطلع شوند. مسئولیت اجرایی این پلت فرم از لحاظ سخت افزار ی و نرم افزاری بر عهده ی CloudVPS است. سرویس های ابری

CloudVPS با استفاده از نوین هاست خود سطح جدیدی از توافقات و امکانات خدمات پشتیبانی را ارائه می کند. با استفاده از SLA ، مشتری دقیقاً از قابلیتهای دسترسی مورد انتظار و مسئولیتهایی که سرور مجازی ابری در قبال نوین هاست بر عهده دارد ، آگاه می شود. می توان این خدمات را در هر زمان و بدون بستن قرارداد بلند مدت ، خریداری کرد. سرویس های ابری

مشخصات نوین هاست به صورت خلاصه:

 • یک پلت فرم با قابلیت دسترسی بسیار بالا
 • ذخیره ی SSD با امکان ذخیره ی سه گانه ی اطلاعات
 • امکان پرداخت هزینه به صورت ساعتی
 • وجود پورتال سلف سرویس برای کنترل خدمات VPS و مشاهده ی اطلاعات مدیریتی
 • وجود گالری عکس: تصاویر سیستم عامل که قابلیت دسترسی و استفاده ی فوری دارند.
 • وجود App store : نرم افزارهای رایج و از پیش پیکربندی شده متناسب با تنظیمات سرور مجازی ابری
 • وجود زیرساخت پلتفرم ۴x40 Gbps و اتصال شبکه ی ۴x10 Gbps برای افزایش توان اجرایی و گسترش اتصالات شبکه ای
 • وجود فضاهای چندگانه ی قابل دسترسی برای جداسازی فیزیکی
 • گواهی ISO 9001 ، ISO 27001 و NEN 7510
 • استفاده به عنوان هاست در مراکز پیشرفته ی اطلاعاتی کشور هلند

 

پلت فرم OpenStack سرورمجازی ابری خصوصی

پلت فرم OpenStack سرور مجازی ابری خصوصی یک پلت فرم ابری عمومی است که از پیشرفته ترین تکنولوژی موجود بهره می برد و خدمات CloudVPS با استفاده از تجارب گسترده ی خود در زمینه ی OpenStack از آن پشتیبانی می کند. این پلت فرم با مشارکت و همکاری Dell EMC, Mirantis و Equinix ساخته شده است. OpenStack مجموعه ای از نرم افزارهای Open source است که شرکتها می توانند برای ساخت اپلیکیشنای ابری عمومی ، خصوصی و هیبرید از آنها استفاده کنند. پلت فرم OpenStack سرورهای مجازی ابری خصوصی در اروپا منحصر به فرد است و مشابهی ندارد . این پلت فرم برای شرکتها و سازندگان و ارائه دهنگان خدمات SaaS ، فرصت تنظیم و ساخت آسان محیطهای ابری متعلق به خودشان را به ارمغان آورده است. سرویس های ابری

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید  یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سربلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه