• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

مزایای هاست ابری ترکیبی

مزایای هاست ابری ترکیبی

مزایای هاست ابری ترکیبی

 

بسیاری از سازمانها مزایای مهاجرت خدمات خود را به ابر میدانند. بحث های بزرگ آنها اغلب این است که آیا برای میزبانی وب یا میزبانی وب خصوصی انتخاب شود. با این حال، لازم نیست که معضل “یا” یا “معضل” باشد. یک راه سوم وجود دارد: ابر ترکیبی که ترکیبی از گزینه های عمومی و خصوصی است. در این پست، ما به دنبال یک ابر هیبرید و مزایایی که می توانیم ارائه دهیم.

 

یک مرور کلی از ابرهای عمومی، خصوصی و ترکیبی

 

ابر های عمومی

یک ابر عمومی یک راه حل میزبانی از اینترنت است که از سختافزار فیزیکی مشترک مدیریت شده توسط یک ارائه دهنده میزبانی وب شخص ثالث مدیریت می کند. این ابر ابر ارائه می دهد میزبانی مدیریت پرداخت به عنوان شما، سریع فناوری اطلاعات و مقیاس سریع و انعطاف پذیر از منابع در صورت نیاز.

 

ابرهای خصوصی

ابر خصوصی شبیه یک ابر عمومی است اما با یک تفاوت عمده: زیرساخت به طور کامل به سازمان شما اختصاص داده شده است. این به این معنی است که شما علاوه بر راندمان و چابکی که ابر فراهم می کند، امنیت و کنترل بیشتری را به دست می آورید. این باعث می شود آن را بسیار مناسب برای آن سازمان هایی که باید قوانین سختگیرانه را دنبال کنند. برای افزایش امنیت، می توانید انتخاب کنید که یک ابر خصوصی را در محل خود قرار دهید، هرچند شما همچنین می توانید آن را در مرکز داده های با امنیت بالا فروشنده خود ذخیره کنید. مزیت نهایی یک ابر خصوصی این است که به عنوان سخت افزار پایه فقط برای سازمان شما اختصاص داده می شود، شما می توانید ذخیره سازی، محاسبه و سازگاری با اجزای شبکه را برآورده سازید تا به نیازهای خاص خود برسید.

 

ابر های ترکیبی

ابر هیبریدی سازمانها را قادر می سازد تا دو سیستم مرتبط با یکدیگر را اجرا کنند، که هر کدام قادر به ذخیره و پردازش مجموعه های مختلف داده هستند. این تنظیم می تواند بسیار موثر باشد: ابر عمومی مقیاس پذیری و کارایی را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که ابر خصوصی تنظیمات سخت افزاری، سرعت و امنیت بسیار مورد نیاز را فراهم می کند.

 

برای به دست آوردن بیشتر سود از یک ابر ترکیبی، سازمانها باید تصمیم بگیرند که چگونه کار بین عناصر عمومی و خصوصی را تعادل می دهد. شما چه مقدار اطلاعاتی را در هر دو سیستم ذخیره می کنید و هر سیستم مورد نیاز برای پردازش چه مقدار است؟ شما لازم نیست ۵۰-۵۰ تقسیم از نظر ظرفیت. برای مثال، ممکن است فقط یک ظرفیت ابر خصوصی کوچک داشته باشید و بیشتر سیستم شما را در یک ابر عمومی میزبان قرار دهید یا برعکس. با نگاهی به آنچه سازمانهای دیگر انجام میدهند، روش معمول استفاده از ابر عمومی برای اجرای وبسایتها، شبکههای اجتماعی، ایمیل و سرورهای توسعه است. ابرهای خصوصی تمایل دارند برای تجزیه و تحلیل داده ها، خدمات پایگاه داده، CRM و ذخیره سازی اطلاعات حساس ذخیره شوند.

 

با این حال، این فقط نوع برنامه های کاربردی است که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد سیستم ابر آنها میزبان مورد توجه قرار گیرد. عملکرد نیز باید به عنوان ابر خصوصی و عمومی در نظر گرفته شده قابلیت های مختلف. برای مثال، ابرهای خصوصی تمایل بیشتری به دست زدن به کارهای ثابت و فرآیندی که نیاز به سرعت دارند، بهتر است، در حالی که ابرهای عمومی با توانایی آنها برای سرعت بخشیدن به سرعت، برای بار کاریهایی که نیاز به مقابله با وقایع غیرمجاز دارند، بسیار بهتر هستند. یک سیستم ترکیبی به خوبی پیکربندی شده همچنین می تواند برخی از پردازش ابر خصوصی خود را در صورت لزوم به ابر عمومی انتقال دهد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر