• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

مزایای استفاده از پشتیبانی چت آنلاین در وب سایت

مزایای استفاده از پشتیبانی چت آنلاین در وب سایت

مزایای استفاده از پشتیبانی چت آنلاین در وب سایت

 

چت زنده در مدت زمان بسیار کمی بوده است و ویژگی بسیاری از وب سایت های موفق است. با این حال، هنوز بسیاری از کسب و کارها هنوز از مزایای وسیع آن استفاده می کنند. اگر قبل از ارائه چت زنده در نظر نگرفتید، این پست برخی از راه هایی را که می تواند عملیات آنلاین خود را بهبود بخشد، توضیح دهد.

 

چت آنلاین می تواند فروش شما را افزایش دهد

یکی از موانع فروش آنلاین این است که مشتری بالقوه ممکن است سوالاتی در مورد یک محصول داشته باشد که در توضیحات محصول یا مشخصات مشخص نشده است. وقتی آنها نمیتوانند پاسخ را پیدا کنند، بعید است که آنها را خریداری کنند. اپراتور چت زندگی شما، با این حال، می تواند نقش یک دستیار فروش سنتی، پاسخ دادن به سوالات مشتری در زمان واقعی و در نتیجه کمک به آنها در مورد خرید در حالی که هنوز علاقه مند به خرید از شما هستند، کمک کند.

 

خدمات به مشتریان خود را بهبود ببخشید

کانال های ارتباطی بیشتری که باز می کنید، مشتریان بیشتری که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید و این می تواند به شما کمک کند تا خدمات مشتری را به مراتب بهتر ارائه دهید. چت زنده یک کانال ارتباطی بسیار محبوب برای مشتریان است زیرا رایگان، آسان، ناشناس است و نیازی به زمان چهره یا صدا نیست. این همه چیزهایی را که موجب ناراحتی تلفن می شوند، ندارند: انتظار طولانی، موسیقی پس زمینه ی منحصر به فرد و بسیاری از فشار دادن صفحه کلید؛ و همچنین سریعتر و مکالمه تر از پشتیبانی ایمیل است، که شما را قادر به حل مسائل و پاسخ به سوالات در حالی که مشتری هنوز از وب سایت شما بازدید می کند. در یک نظرسنجی اخیر از مشتریان آنلاین، چت زنده بیشتر از هر دو پشتیبانی ایمیل و تلفن رایج بود. به همین دلیل است که سایت هایی که از چت زنده استفاده می کنند، مشتریان را وفادار می کنند؛ این به این دلیل است که آنها می دانند که خدمات به مشتریان سریع و آسان است. با این حال، شما باید مطمئن شوید که توصیه های شما با کیفیت خوب است.

 

مشکلات مشتریان خود را کشف و رفع کنید

متن از تمام مکالمات چت زنده شما می تواند به عنوان یک سابقه چت ذخیره شود. این را می توانید تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید چه مسائلی یا مشکلات مشتریان با شما در ارتباط هستند. اگر مسائلی وجود دارد که دوره تکراری را ادامه می دهند، به راحتی می توانید کشف کنید که آنها چه هستند و آنها را اصلاح کنید. به این ترتیب، شما قادر به ارائه خدمات حتی بهتر و کاهش تعداد مشتریان که باید با شما تماس بگیرید.

 

در پشتیبانی چت آنلاین مسائل سریعتر حل می شود

پیوند چت زنده شما با سوالات متداول، پایگاه های اطلاعاتی، راهنماهای محصول و پاسخ های آماده شده، شرکت شما را قادر می سازد منابع دقیق و فوری برای مشتریان خود ارائه دهد. هنگامی که آنها یک سؤال را مطرح می کنند که نیاز به یک پاسخ دقیق دارند، می توانید آنها را به یک لینک ارسال کنید که آنها را مستقیما به منابع مورد نیاز خود بدون نیاز به صرف سنی برای تایپ کردن جواب می دهد. در نتیجه، حجم کار برای اپراتورهای شما کاهش می یابد و مسائل مشتریان بسیار سریعتر و با رضایت بیشتر افزایش می یابد.

 

چت آنلاین به شما در برتری نسبت به رقبا کمک میکند

با وجودی که چت زنده در حال تبدیل شدن به رایج تر است، شگفت آور است که هنوز هم بسیاری از شرکت هایی وجود دارند که از وب سایت هایشان استفاده نمی کنند. کسانی که انجام می دهند، مزیت مشخصی نسبت به آنهایی که نمی گیرند، به دست می آورند. آنها مشتری های جدید را جذب خواهند کرد، افزایش فروش، بهبود خدمات مشتری و افزایش رضایت مشتری. و این مشتریان جدید و فروشها احتمالا بهای رقبائی هستند که وبسایتها قابلیتهای چت زنده را ارائه نمیکنند. اگر رقبای شما در حال حاضر از چت زنده استفاده می کنند و شما نیستید، راه اندازی یک سرویس چت زنده می تواند عیب و نقص را کنار بگذارد و وب سایت خود را در یک زمین بازی مجدد قرار دهد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر