سازگاری با الگوریتم panda گوگل + ۱۰ نکته مهم

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۶-۱۵

سازگاری با الگوریتم panda گوگل : به روز رسانی گوگل پاندا ۲۰۲۲ ، تغییرات متعددی در استراتژی های جستجوگر اینترنتی به وجود آورد. تا الگوریتم جدید را جایگزین کند. اساسا پاندا یک روش به روزرسانی رتبه بندی سایت ها در Google است. ایده پیاده سازی پاندا این بود که وب سایت های با کیفیت بالا را تبلیغ و سایت های با کیفیت پایین تر را در رده های پایین تر قرار دهیم. در ادامه با نوین هاست همراه باشید..

سازگاری با الگوریتم panda گوگل

علاوه بر این، پاندا از مرورگرهای انسانی برای ارزیابی کیفیت تعدادی وب سایت ها استفاده می کند. با توجه به سرعت، کیفیت و طراحی آن در هنگام رمزگشایی از بهترین ها. در ابتدا این تغییرات به نفع سایت های شبکه های اجتماعی همراه با ارائه دهندگان اخبار سود جستند. در حالی که سایت هایی که میزان قابل توجهی از آگهی های خود را در اختیار داشتند. خود را از نردبان پایین کشیدند.

بدیهی است که تمام وب سایت ها تنها رتبه ی انسانی نیستند، بلکه نمونه ای است. که پس از آن استاندارد برای ارزیابی دیگران را تعیین می کند. سپس دستگاه ها به رتبه بندی وب سایت ها بر اساس معیارهای تعیین شده توسط انسان ها ادامه می دهند.

تغییراتی صورت گرفته است و در حالی که برخی از آنها پیشرفت کرده اند، برخی از آنها رنج می برند. وب سایت شما برای بهینه سازی موتورهای جستجو نیاز دارد تا با تغییرات سازگار شوید، زیرا این پاندا هرگز به زودی در معرض انقراض نیست.

الگوریتم panda گوگل

پاندا محتوای تازه را دوست دارد، تازه، به روز شده. و یا آنچه که شما می خواهید آن را تماس بگیرید فقط مطمئن شوید که آن را با کیفیت بالا، که به معنی کاهش چیزهایی مانند جدا کردن تمام مطالب خودکار تولید، مسدود کردن نمایه سازی و غیر فعال کردن خزیدن از محتوای با کیفیت پایین در وب سایت شما.

  1. از کیفیت بک لینک های خود مراقب باشید، زیرا ممکن است برای آنها جریمه شود. در حالی که آنها مهم هستند، شما باید یک کیفیت خوب از لینک ها را تضمین کنید، زیرا این می تواند به کاهش رتبه بندی ها کمک کند.
  2. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی در چندین صفحه نمایش داده نمی شوند. در حالی که برخی از سایت ها ممکن است بر روی مقالات مشابه که بر روی یک کلمه کلیدی متمرکز هستند کار کنند. به دنبال خلاص شدن از شر آنها بگردید. زیرا این تکرار وب سایت شما را به سمت پایین بکشید.
  3. از اشتباهات در سایت خود خلاص شوید. از جمله اشتباهات گرافیکی و گرامر و غلط های املایی.
  4. همانطور که همیشه در جستجوگرها محتوای منحصر به فرد است.، به این معنی است که به جای کپی کردن مقالات و کار کردن از سایت های دیگر، به دنبال استفاده از محتوای تازه خود برای به اشتراک گذاشتن باشید.
  5. کیفیت تبلیغات بهتر از مقدار آن است. به این معنا است که شما را به داشتن تبلیغات کمتر در سایت شما سود می برد. برای بهبود جستجوگرها، تعداد کمی از آگهی هایی را انتخاب کنید که هزینه های زیادی را هزینه می کنند، و نه به طور خلاصه.

همچنین

  1. پاندا بر اساس نظریه “Survival of the strongest” با مهربانی به نمایش در می آید. بنابراین صفحات وب با بهترین کیفیت خود را حفظ کنید و صفحات با کیفیت پایین تر را از بین ببرید.
  2. وقتی که به پاراگراف می آید، این آسان است که حذف کردن ۱،۲،۳٫ صفحات حاوی تعداد کمی پاراگراف می توانند رتبه بندی شما را خراب کنند.
  3. محتوای تکراری خلاص شدن از شر آن، پاندا را دوست دارد محتوای تازه و با کیفیت بالا؛ شما باید این الگو را در حال ظهور ببینید.
  4. مقدار زیادی از لینک های وابسته را انتخاب کنید. دوز سالم خوب است، اما برای بسیاری از افراد انتخاب می شود و ممکن است مجازات شود. شما همچنین می توانید nofollow را برای کمک به علت خود فعال کنید.
  5. چیزهای دیگری که باید در نظر داشته باشید. عبارتند از: ارسال بیش از حد بسیاری از لینک های خروجی حاوی کلمات کلیدی، لینک های داخلی با کیفیت پایین و حداقل محتوای تکراری قالب.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه