خطری که ابتدای سال ۲۰۱۹ در کمین سیستم شما خواهد بود (قسمت دوم)

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۱۰-۰۴

به روز رسانی نسخه ی PHP شما چه مزایا و چه معایبی دارد؟ ابتدا با منافع شروع می کنیم که بسیار قابل توجه هستند. اول از همه ، ارتقاء نسخه ی PHP از نسخه ی ۵٫x به نسخه ی ۷٫x قدرت سیستم شما را به صورت ناگهانی افزایش می دهد. این نسخه ی جدید تقریبا نصف نسخه ی قبلی حافظه اشغال می کند ، در نتیجه سرعت سیستم شما بالا رفته و قادر خواهد بود به صورت هم زمان جوابگوی چند کاربر باشد. علاوه بر این به روز کردن PHP شما را از محافظت در برابر سوء استفاده های امنیتی مطمئن می کند.

 و اما در مورد معایب، تنها نکته ای که باید به آن اشاره کنیم ، مسئله ی سازگار بودن تمام امکانات سایت با نسخه ی جدید PHP است. وقتی PHP خود را آپدیت می کنید ، احتمال کمی وجود دارد که چیزی مثلاً یک تم یا plug in خاص در سایت شما با نسخه ی جدید سازگار نباشد. البته این حالت بسیار نادر است و بیشتر سازندگان تم ها و plug in ادعا می کنند که نرم افزارشان با آخرین نسخه ی موجود PHP سازگار است.

اگر هر یک از نرم افزارهای سایت شما پس از به روز رسانی PHP کار نکرد ،به احتمال زیاد خود نرم افزار هم قدیمی است و باید به آخرین نسخه آپدیت شود. اگر نرم افزار تقریباً به روز باشد و با این وجود با به روزرسانی PHP دچار مشکل شود ، در حقیقت ، بروز این مشکل به منزله ی یک پرچم قرمز بزرگ برای کیفیت نرم افزار مورد نظر خواهد بود و بهتر است شما از یک جایگزین بهتر و مناسب تر استفاده کنید.

چگونه می توانم از نسخه ی PHP خود مطلع شوم و یا آن را آپدیت کنم؟

ما مقاله ای در مورد چگونگی کنترل نسخه ی PHP و همچنین به روز رسانی آن نوشته ایم. شما می توانید با مراجعه به این مقاله از منافعی که با به روزرسانی PHP خود به آن دست می یابید ، همچنین نحوه ی به روز رسانی PHP در چند دقیقه مطلع شوید.

اگر می خواهید PHP خود را به روز کنید ، راهنمایی های کارشناسانه ی ما در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا به عنوان صاحب یک هاست شخصی ، تجاری و یا فروش قدم به قدم مراحل لازم برای به روز رسانی PHP خود را انجام دهید. ما برای کسانی که از VPS یا سرور اختصاصی استفاده می کنند ، هم راهنمای مناسب تهیه کرده ایم.

به روز رسانی PHP در طولانی ترین حالت ، تنها چند دقیقه طول می کشد. ممکن است شما مایل باشید برای دستیابی به نتایج بهتر، به صورت هم زمان تمام تم ها و plug in سایت خود را آپدیت کنید. هر زمان که دچار تردید شدید ، می توانید با طراح سایت خود مشورت کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به سرور مجازی مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سربلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه