• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

بهینه سازی و سئو

بهینه سازی و سئو

سئو و بهینه سازی چیست؟!

سئو مخفف شده واژه Search Engine Optimization می باشد و به معنی بهینه سازی در موتورهای جستجو و و به اختصار SEO گفته می شود و به صورت دقیق تر سئو که یک علم بسیار گسترده و نوپائی می باشد را می توان به صورت زیر ترجمه کرد:

همانطور که گفته شد سئو علمی نوپا و بسیار گسنرده و در طراحی سایت یکی از عوامل مهم می باشد، حتی برخی ها آن را مهم تر از طراحی سایت می دانند. سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می کند تا در موتورهای طراحی سایت سئوجستجوگر مثل گوگل ، یاهو و … محبوبیت بیشتری کسب کرده و باعث افزایش پیج رنک و کاهش رتبه شما در بین صفحات گوگل باعث افزایش بازدید از سایت شما و در نهایت افزایش فروش و محبوبیت شما می گردد. از طرفی نیز سئو را می توان به مجموعه اقدامات و فعالیت هایی که در سایت شما صورت می پذیرد تا در نهایت باعث محبوبیت سایت شما در موتورهای جستجو دانست.

 

سئو و بهنه سازی

 

سئو معمولا توسط مهندسین سئو و سئوکارها انجام می گیرد و در حال حاضر گوگل دارای۲۵۰ الگوریتم برای رتبه بندی سایت ها قرار داده است که وظیفه سئو کار این است که رتبه شما را بهبود بخشد و به همین منظور شرکت نوین هاست با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب خود در زمینه سئو و بهینه سازی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها این امر را برای شما میسر کرده و به صورت ۱۰۰% تضمین می کند که سایت شما را به طور کامل سئو و بهینه سازی می کند و در نهایت باعث افزایش درآمد شما می شود.

هدف از سئو و بهینه سازی:

افزایش بازدید سایت شما
افزایش ترافیک سایت شما
افزایش محبوبیت شما در موتورهای جستجو
افزایش پیج رنک و بهبود پیج رنک سایت شما
بالا رفتن سایت شما در موتورهای جستجو مثل گوگل
افزایش فروش و درآمد شما

مراحل سئو و بهینه سازی نوین هاست:

. بهبود کد و برنامه نویسی سایت
. استاندارد کردن لینک ها URL های شما
. بهینه کردن نوشته و محتویات شما
. بهینه کردن بک لینک و لینک های ورودی شما
. اضافه نمودن تگ و برچسب های مناسب

تکنیک های سئو و بهینه سازی نوین هاست عبارتند از:

افزایش لینک های خارجی
تغییر اسم فایل ها
لینک یک طرفه
کلمات کلیدی
استفاده از Meta Tag
استفاده صحیح از عنوان
استفاده از robots.txt
بهینه سازی محتوا

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، سئو و بهینه سازی ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست سی پنل ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۴۴۰۴۱۸۷۷ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر