بازاریابی دیجیتال چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۰۵-۰۲

بازاریابی دیجیتال 

 

در سطح بالایی، بازاریابی دیجیتال به تبلیغات ارائه شده از طریق کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، ایمیل و برنامه های تلفن همراه اشاره دارد. در حالی که این اصطلاح گستره وسیعی از فعالیت های بازاریابی را پوشش می دهد، که همه آنها به طور جهانی توافق نشده اند، ما در مورد انواع رایج ترین موارد زیر تمرکز خواهیم کرد.

جستجو پرداخت شده

جستجو پرداخت شده یا تبلیغات پرداختی برای هر کلیک (PPC) معمولا به «نتیجه حمایت شده» در بالای صفحه یا صفحه یک صفحه نتایج جستجوگر (SERP) اشاره دارد.

فقط زمانی که تبلیغ خود را کلیک کنید پرداخت می کنید. شما می توانید تبلیغات PPC خود را به نظر می رسد زمانی که شرایط جستجوی خاص وارد شده، ایجاد آگهی هایی که به یک مخاطب خاص هدف قرار داده است.

تبلیغات PPC انعطاف پذیر، قابل مشاهده و مهمتر از همه، برای بسیاری از انواع مختلف سازمان ها موثر است.

آنها همچنین آگهی های متنی – آگهی هایی هستند که وقتی شخصی برای یک کلمه یا عبارت خاص جستجو می کند ظاهر می شود.

بازاریابی محتوا

آیا شما عبارت “Content king؟” را شنیده اید؟ اگر نه، شما هم اکنون. محتوا بزرگ سوختی است که فعالیت های بازاریابی دیجیتال شما را هدایت می کند:

  • این یک ستون کلیدی از SEO مدرن است.
  • این به شما کمک می کند در رسانه های اجتماعی متوجه شوید.
  • این به شما چیزی از ارزش را برای ارائه به مشتریان در ایمیل و تبلیغات جستجو پرداخت می کند.

 

ایجاد محتوا هوشمندانه که در طبیعت تبلیغاتی نیست، بلکه به جای آموزش و الهام بخشیدن است، سخت است اما ارزش تلاش دارد.

ارائه محتوایی که مربوط به مخاطب شماست، به شما کمک می کند که آنها را به عنوان منبع ارزشمند اطلاعات مشاهده کنید.

در بالای آن، محتوای مجرب باعث می شود که آنها کمتر به شما خیره شوند.

 

بازاریابی موبایل

به عنوان دستگاه های تلفن همراه تبدیل به یک بخش به طور فزاینده جدایی ناپذیر از زندگی ما، حیاتی است که بازاریابان را درک کنید که چگونه به طور موثر در ارتباط با این کانال منحصر به فرد و بسیار شخصی.

دستگاه های موبایل در جیب های ما نگهداری می شوند، در کنار تخت های ما نشسته اند و در طول روز دائما بررسی می شوند. این باعث می شود بازاریابی در تلفن همراه فوق العاده مهم است، اما همچنین بسیار متنوع است. از SMS و MMS به بازاریابی در برنامه، راه های بسیاری برای بازار در دستگاه های تلفن همراه وجود دارد، بنابراین یافتن روش مناسب برای کسب و کار خاص شما کلید است. فراتر از مکانیسم هایی که پیام خود را ارائه می دهند، همچنین باید در مورد هماهنگی بازاریابی خود در کانال های دیجیتال فکر کنید و مطمئن شوید که تلفن همراه بخشی از آن است.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه