• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

استفاده credits از بلاکچین و سرور ابری

استفاده credits از بلاکچین و سرور ابری

بلاکچین به ویژه پس از رواج ارزهای دیجیتال توجه فراوانی را به خود جلب کرده است. شرکت Credits برای دسترسی به بازاری که ارزش آن هزار میلیارد دلار تخمین زده می شود ، یک پلت فرم بلاکچین عمومی سریع و مقرون به صرفه ای که بر روی زیرساخت سرور ابری IBM قابل توسعه است ، ایجاد کرده است.

 

 

افراد مبتکر و نوآور در تمام صنایع برای ایجاد تحول در کسب و کار خود به دنبال استفاده از قابلیت های بلاکچین هستند. با این حال، بسیاری از مردم به خاطر هزینه های بالا و سرعت پایین انجام جابجایی ( معامله ) هنوز برای استفاده از این روش جدید تردید دارند.

 

شرکت Credits قصد دارد تا شبکه ای ایجاد کند که بتواند بیش از یک میلیون تراکنش را در ثانیه و با هزینه ی پایین انجام دهد. این شرکت یکی از اولین پلتفورم های مستقل بلاکچین را ایجاد کرده است که با استفاده از قراردادهای هوشمند و برنامه ریزی فرایندها قادر است سرویسهای خود را ایجاد و ارائه کند. برای کمک به راه اندازی این پلت فرم تجاری ، نیاز به یک سرور ابری و سرور مجازی با قدرت پردازش بالا و زمان تاخیر کم ویک مدل قیمت گذاری مقرون به صرفه است . به همین دلیل برای عملی کردن این شیوه ی منحصر به فرد در بازار ،ابتدا باید به دنبال یک شرکت معتبر که خدمات سرور ابری قابل اطمینانی ارائه کند، بود.

 

ساختن پایه های محکم

شرکت Credits سرور ابری IBM را انتخاب کرد، زیرا IBM ازنظر کیفیت ، قیمت و خدمات پشتیبانی بهتر از رقبای خود بود. مهمترین نکته آن بود که ،سرور ابری IBM برای تراکنشهای داخلی هزینه دریافت نمی کند، که سبب می شود استفاده از آن در مقایسه با سایر شرکتهای ارائه کننده ی سرور ابری و سرور مجازی مقرون به صرفه تر باشد علاوه بر این IBM همچنین یکی از متخصصان پیشرو در فناوری Blockchain خصوصی است که به شرکت Credits کمک می کند تا از دانش گسترده ی آنها برای سرعت بخشیدن به توسعه پلتفرم خود استفاده کند.

 

IBM برای دستیابی به زیرساخت مورد نظر شرکت Credits نمونه ی کوچکی از یک پلت فرم را بر مبنای IBM Cloud bare metal طراحی کرده است . این پلتفرم در بین دیتاسنترهای سرور ابری و سرور مجازی Cloud در سراسر جهان(آمریکا، برزیل، هند، سنگاپور، هلند، بریتانیا و آلمان) توزیع شده است. با وجود کمکهای یک مشاور اختصاصی از شرکت IBM ، شرکت Credits توانست خدمات خود را به صورت بکپارچه به سرور ابری IBM منتقل کند.

 

در حال حاضر نسخه ی بتای پلتفرم بلاکچین در دسترس است که یک پلتفرم سریع و قابل توسعه برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز در اختیار کاربران قرار می دهد و دارای قراردادهای هوشمند مستقل و یک ارز دیجیتال داخلی است.

 

هدفگیری بالاترین جایگاهها

به لطف قدرت استثنایی و شیوه ی قیمت گذاری سرور ابری IBM ، ما میتوانیم سرعت و هزینه ای برای انجام تراکنش ، ارائه کنیم که به مراتب بهتر ازشرایط ارائه شده توسط نزدیک ترین رقبایمان است. این پلت فرم قادر است بیش از یک میلیون تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند که در مقایسه باظرفیت دو شرکت بزرگ ارائه دهنده ی بلاکچین عمومی ،که قادر به پشتیبانی هفت تراکنش در ثانیه و ۳۰۰ تراکنش در ثانیه هستند ،برتری چشمگیری دارد. این پلت فرم هر تراکنش را در زمانی برابر با ۰٫۰۱ ثانیه انجام می دهد و هزینهی انجام تراکنش در این پلت فرم بسیار کمتر از سایر پلت فرمهاست.

 

با کمک سرور ابری IBM می توان این تکنولوژی بلاکچین منحصر به فرد را برای استفاده در IoT برای افزایش اعتماد و امنیت به کار برد بسیاری از شرکت ها نمی دانند که کار با بلاکچین را از کجا شروع کنند.تجربه ی شرکت Credits در کمک گرفتن از سرور ابری IBM می تواند راهنمایی برای این شرکتها باشد.

با تضمین عملکرد و قابلیت توسعه ی این پلت فرم ، نوآوران می توانند تمرکز خود را بیشتر برروی ساخت اپلیکیشنهای غیر متمرکز dApps)) که سبب برتری حقیقی شرکت هایشان در بازار واقعی رقابت می شوند ، قرار دهند.

نوشته مشابه

ثبت نظر