عنوان مقاله در این بخش درج خواهد شد

زمان مطالعه: 5 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۲-۱۲-۲۳

ویژگی های VPS بورس

امروزه با توجه به تغییر شیوه های سرمایه گذاری و تمایل چشمگیر اکثریت مردم به نگهداری سرمایه خود در قالب‌هایی مجزا از وجه نقد، سایر روش های سرمایه گذاری از جمله تهییه سهام در بازار بورس جایگاه مطلوبی را درمیان افراد دوراندیش به خود اختصاص داده است.

همانطور که مطلع هستید استقبال روز افزون علاقه مندان به مشارکت در خرید و فروش سهم هایی با سوددهی بالا ، منجر به افزایش تعداد درخواست های ارسالی به کارگزاری های گوناگون گردیده است.

بدون تردید در هر سرمایه گذاری، در افزایش سوددهی و کاهش ضریب خطا و زیان، ابزارهای به کارگرفته شده عوامل تعیین کننده هستند. شایان ذکر است که سرورمجازی ایران آن ابزاریست که کارایی مناسب برای استفاده در بورس را خواهد داشت

برخورداری از یک سرورمجازی با کانفیگ مناسب ، در افزایش سرعت و کاهش زمان ارسال درخواست‌های شما ( پینگ تایم ) به کارگزاری موردنظر شما مثمر ثمر خواهد بود.

آشنایی، شناخت و آگاهی نسبت به ابزارهای مورداستفاده ،دقت شما را درانتخاب و خرید مناسب ترین سرور برای بورس افزایش خواهد داد. به این منظور در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

سـرور مجـازی چیست ؟

سرورهای مجازی کامپیوترهای همواره روشن و متصل به اینترنت هستند که با تخصیص میزان مشخصی از رم، سی پی یو، هارد و …. از سروراختصاصی امکان بهره برداری به صورت ۲۴ ساعته را برای کاربران خود فراهم خواهد کرد.

بدیهیست با تخصیص منابع از سرور اصلی ، میزان مشخصی از پهنای باند نیز به سرور مجازی اختصاص داده خواهد شد. به صورت پیش فرض پهنای باند یک گیگابیت اشتراکی بوده که ۵۰۰ مگابیت آپلود و ۵۰۰ مگابیت دانلود برای آن لحاظ شده است. درنظر داشته باشید با توجه به اشتراکی بودن پورت در سرورمجازی میزان مالکیت شما ( سرعت سرویس موردنظر ) براساس پلن های انتخابی متفاوت خواهد بود. طبیعتا با افزایش پلن ها و منابع ، سرعت سرور شما نیز افزایش خواهد یافت.

شما همواره می‌توانید از طریق لینک پلنهای سرور بورس را ملاحظه نمایید.

در سرور نیز همانند کامپیوترها از طریق سیستم عامل امکان بهره برداری از امکانات سخت افزاری آن برای شما فراهم خواهد بود که انواع گوناگون از ویندوز، لینوکس و …. را شامل می‌شوند.

سیستم عامل این سرویس

سیستم عامل ویندوز ( ویندوز سرور ) بهترین و بیشترین کارایی را در سرورهای بورس دارد. دسترسی بدون محدودیت و ایمن ، اتصال راحت و سریع از جمله مواردیست که سرورهای ویندوزی را درمیان کاربران محبوب ساخته است

ارتقاع سرویس در صورت نیاز

سرور مجازی بورس هر زمانی بخواهید می توانید پلن خود را ارتقا دهید و سیکل پرداخت را بلند مدت نمائید. به طبع نسخه های به روز این سیستم عامل، کارایی متفاوت و پیشرفته را در اختیار شما قرار خواهد داد.

این درحالیست که سیستم عامل مناسب به منظور اعمال روی سرورهای بورس ، ویندوز ۲۰۱۲ به منظور سبکی و افزایش عملکرد سرور خواهد بود.همانطور که پیشتر بیان شد پینگ تایم عامل تعیین کننده در کیفیت درخواست های ارسالی شما خواهد بود.

مدت زمانی که طی آن درخواست موردنظر از سیستم شما به سایت مقصد ارسال می‌گردد. درنظر داشته باشید که پینگ تایم فاکتوریست که وابسته به مقصد خواهد بود لذا عدد آن به طور دقیق قابل پیش بینی نمی‌باشد این درحالیست که درحالت کلی در سرورهای مجازی بورس ، شما پینگ زیر ده میلی ثانیه و دراکثر مواقع یک میلی ثانیه را تجربه خواهید کرد.

نوین هاست همواره کوشیده است با ارائه سرویس از دیتاسنترهای معتبر برج میلاد، تبیان، زیرساخت و صفرو یک خدماتی شایسته را به شما همراهان گرامی ارائه دهد. درنظر داشته باشید که کارگزاری طرف معاملات شما در انتخاب دیتاسنتر مناسب تعیین کننده خواهد بود.

سرعت بالا و سخت افزار قدرتمند

لازم به ذکر است که نوین هاست همواره در ارائه سرور با سخت افزار به‌روز و معتبر پیشرو بوده است، به تبعِ آن استفاده از سخت افزارهای به روز در سرورهای بورس عامل اجتناب ناپذیر برای بهبود کیفیت و سرعت و عملکرد سرورشما خواهد بود.

مطالعه مطالب فوق صحه بر این مطلب است که همواره با دردسترس داشتن ابزار کارا و بهره گیری از سخت افزار و سرویس ایمن و پرسرعت می‌توان بهترین نتیجه را رقم زد.

اکنون که کاربردها و مزایای سرورمجازی را می‌شناسیم تصمیم برای انتخاب و تهییه سرویسی با سرعت و عملکرد مطمئن برای پیشی گرفتن از سایر رقبای بازار بورس، بسیار هوشمندانه خواهد بود.

سرمایه گذاری در بورس و حضور در بازارهای پرسود مالی نیازمند همکاری با تیم حرفه ای و سرویس با کیفیت می‌باشد؛ مقرون به صرفه بودن سرویس های ارائه شده درکنار کیفیت از دیگر مزایای مجموعه های برتر خواهد بود.

تجمیع سرعت، کیفیت، ایمنی و صرفه اقتصادی به خوبی در سرویس های ارائه شده توسط نوین هاست قابل ملاحظه خواهد بود.

ما به منظور برآورده ساختن نیاز های شما همواره آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی خواهیم بود. درانتظار همراهی شما عزیزان هستیم .

 

<script type=”application/ld+json”>
{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “سرور مجازی بورس ار کدام دیتاسنتر ارائه میگردد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “از دیتاسنتر آسیاتک ( برج میلاد ) ارائه می‌‌گردد.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “آیا آی پی سرور مجازی ثابت است؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “بله، تا زمانی که سرور مجازی خود را تمدید کنید آی پی ثابت خواهد ماند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چه سیستم عاملی باید انتخاب کنیم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “نوع کاربری شما سیستم عامل مورد نیاز را تعیین خواهد کرد.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با همیاران فروش تماس حاصل نمایید.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “آماده سازی سرور مجازی چقدر زمان خواهد برد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “ستاپ اولیه سرور در ساعات اداری فوری می باشد و در ساعات غیر اداری چند ساعته تحویل می گردد.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چگونه به سرور مجازی اتصال پیدا کنیم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “نحوه اتصال به سرور باتوجه به نوع سیستم عامل متفاوت خواهد بود.
برای اتصال به سرور مجازی دارای سیستم عامل ویندوز می توان از نرم افزار Remote Desktop Connection استفاده کرد که این نرم افزار به صورت پیش‌فرض روی سیستم عامل ویندوز وجود دارد همچنین از نسخه‌های اندرویدی و ios این نرم افزار نیز می توان بهره برد . برای اتصال به سرور مجازی دارای سیستم عامل لینوکس نیز می توان از ترمینال‌های ssh مثل نرم افزار Putty استفاده کرد.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “آیا از سرور مجازی بورس بکاپ گرفته می‌شود؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “تهیه بکاپ به صورت کلی برعهده همراه خواهد بود.
با تهیه سرویس بکاپ می‌توانید از سرور خود بکاپ تهییه نمایید.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چگونه سیستم عامل خود را تغییر دهیم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “برای تغییر سیستم عامل سرور کافیست یک تیکت به بخش فنی ارسال نمایید تا مجددا سیستم عامل برای شما نصب گردد.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چند آی پی بر روی سرور مجازی بورس قابل ارائه می‌باشد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “بر روی سرور های مجازی ایران تنها یک آی پی قابل ارائه خواهد بود.
در صورتی که به بیش از یک آی پی احتیاج دارید پیشنهاد ما سرور اختصاصی می‌باشد.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “امکان ارتقا در پلن VPS بورس وجود دارد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “بله، در هر زمان از دوره خود امکان ارتقا پلن وجود دارد.
جهت ارتقا سرویس، پلن مورد نظر خود را طی تیکت به بخش فروش اعلام نمایید.”
}
}]
}
</script>

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه