یک سایت رایگان یا فیس بوک. کدامیک؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۱-۳۱

یک سایت رایگان یا فیس بوک کدامیک بهتر است ؟ شما تصمیم گرفته‌ اید که برای حضور کسب و کار خودتان در فضای آنلاین آماده شوید. دوست شما پیشنهاد میدهد که وب سایت خودتان را داشته باشید. برادرزاده نوجوانتان پیشنهاد میدهد که از فیس بوک استفاده کنید. فیس بوک رایگان است و شما میتوانید به میلیون‌ها کاربر آن دسترسی داشته باشید.

یک سایت رایگان یا فیس بوک کدامیک؟ کدامیک را انتخاب می کنید؟ وب سایتی که متعلق به خودتان است یا یک صفحه رایگان فیس بوک؟

یک سایت رایگان یا فیس بوک

یک سایت رایگان یا فیس بوک، کدام بهتر است ؟

ساخت یک صفحه فیسبوک ساده است. ثبت نام میکنید، مینویسید و منتشر میکنید. تمام! صفحه شما حالا توسط میلیون‌ها کاربر فیسبوک قابل دسترس است.

صفحات فیسبوک، یا هر شبکه اجتماعی دیگری، چیزهای اضافه ای به شما میدهند که وب سایت شما، به شما ارائه نخواهد کرد. این صفحات به شما کمک میکند تا صفحه خود در میان میلیون‌ها کاربر تبلیغ کنید بدون اینکه ریالی از شما گرفته شود. به شما امکان توسعه و ساخت یک تصویر از شرکتتان را میدهد. به وسیله ارتباط مستقیم با مشتریان و مخاطبانتان، باعث ایجاد خلاقیت در شما میشود.

با این حال، برای توسعه یک استراتژی کسب و کار دراز مدت و مشتریان وفادار، شما نیاز به یک سایت دارید.

حضور در شبکه های اجتماعی

چرا باید سایت داشته باشیم؟

مشکلاتی که با سایت‌های شبکه‌های اجتماعی داریم :

مالکیت و کنترلی بر آن‌ها نداریم. سایت‌های شبکه اجتماعی میتوانند قوانینشان را تغییر دهند، داده هایشان را از دست بدهند یا حتی روزها در دسترس نباشند همه چیز بستگی به اهداف آن‌ها دارد.

همه در شبکه‌های اجتماعی نیستند. برای مثال، بسیاری از کاربران فیس بوک در ایالات متحده زنان بین ۱۸ تا ۲۵ سال هستند.

لینک صفحه شما در یک شبکه اجتماعی از نظر سطح حرفه‌ای بودن، قابل با مقایسه با لینک یک وب سایت نیست. خود شما دوست دارید از کسب و کاری که فقط یک صفحه در فیس بوک است خرید کنید یا کسب و کاری که سایت مخصوص به خود را دارد؟

وب سایت شما جزو پایه‌ای ترین چیزهایی است که برای حضور شرکتتان در فضای آنلاین نیاز دارید و نقش مهمی را در چگونگی نمایش کسب و کار شما در فضای آنلاین بازی میکند.

اگر دلیل اصلی که یک صفحه در فیسبوک را به سایت خودتان ترجیح میدهید قیمت رایگان آن است، باید بگوییم که هزینه راه اندازی سایت شما به همراه دامنه اختصاصی شما آنقدرها که فکر میکنید هم گران نیست. بسیاری از شرکت های ارائه دهنده هاست ، در ازای ثبت دامنه از انها، سرویس های رایگانی برای میزبانی از وب سایت شما را ارائه میدهند.

از فضای رقابتی بازار میزبانی وب استفاده کنید و به دنبال شرکتی بگردید که علاوه بر فضای میزبانی رایگان، فضای ایمیل رایگان، سایت ساز رایگان و اپلیکیشنی که به شما کمک کند سایت خود را بدون کمک دیگران ( البته بدون هیچ تبلیغاتی در سایت شما) بسازید، ارائه دهد.

نام دامنه شما، به همراه یک سایت زیبا و آدرس ایمیلی که به نام شرکت شما ختم شود، کامل کننده حضور شما در فضای آنلاین خواهد بود.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه