• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

۵ گام برای طراحی وب سایت

5 گام برای طراحی وب سایت

5 گام برای طراحی وب سایت

 

۵ گام برای طراحی وب سایت

ممکن است فقط وسوسه انگیز باشد که شخص دیگری بتواند از ویژگی های توسعه وب سایت شما استفاده کند. با این حال، آخرین پیشرفت در میزبانی وب کل فرآیند را به چند مرحله اولیه متصل کرده است. امروز ما در مورد این مراحل و محبوب ترین گزینه ها در هر مرحله بحث خواهیم کرد. ابتدا با در نظر گرفتن اینکه چرا ما می خواهیم ابتدا یک وب سایت را از ابتدا ایجاد کنیم شروع می کنیم.

 

چرا سایت را از ابتدا ایجاد کنیم؟

شما ممکن است تعجب کنید که چرا حتی در این جاده حتی اگر این گزینه ها وجود داشته باشد، به پایین می روند. از طریق نکات زیر به جوابتان بروید:

 

منحصر به فرد و آزادی خلاق

هنگامی که شما کنترل کامل و نازک از نگاه و احساس وب سایت خود را، شما الهام بخش بیشتر برای خلاص شدن از شر خود را. اگر سایت را از ابتدا ایجاد کنید، هیچ مرزی برای شما با مهارت و تخیل شما وجود نخواهد داشت. شما می توانید تمام رویاهای خود را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر تحقق بخشید. شما می توانید دریابید که کدام یک از هزاران گزینه طراحی وب متناسب با طعم خاص و نام تجاری شما است. در نتیجه، وب سایت کاملا متفاوت از سایر رقبا است. از آنجایی که اکثر سایت های دیگر بر روی یک موضوع پیش بسته بندی تکیه می کنند، صفحه وب خودتان ایجاد شده به نظر می رسد منحصر به فرد برای تمام بازدید کنندگان است. این باعث می شود که ترافیک بیشتر و پایه ای قوی از ابتدای سفر شما ایجاد شود.

 

کدگذاری قابل کنترل و کارآمد

از آنجا که شما به یک توسعهدهنده باطن یا توسعهدهنده پیشفرض بستگی ندارید به کدگذاری وبسایت، میتوانید کل پروسس را بسیار کارآمدتر کنید. شما الگوریتم یا ساختار کدگذاری را به هیچ توسعه دهنده ای نیاز ندارید. این به شما این امکان را می دهد که از وقت خود صرفه جویی کنید. هر تغییری که شما در وب سایت نیاز دارید، می توانید آن را خودتان انجام دهید. شما همچنین می توانید تمام داده های بیش از حد در کد را حذف کنید یا یک متغیر غیر ضروری که فضا را اشغال می کند. این باعث می شود صفحات وب بار سریع تر و در نتیجه بهبود عملکرد.

 

حل ساده تر مسائل

از اشکال زدایی تا حل و فصل یک تصادف طراحی – تمام پیچیدگی های وب سایت تحت کنترل شما خواهد بود. در نتیجه، شما نباید وقت خود را صرف توسعه برنامه ها در مورد جزئیات مشکل و راه حل های احتمالی آن کنید. بنابراین مراحل حل مسئله زمان بسیار بیشتری را صرف غذا می کنند. اگر چه شما یک برنامه نویس مرحله ابتدایی هستید، ممکن است به نفع شما کار نکنید و زمان بیشتری را صرف کنید. در این صورت، برای یک سازنده وب سایت یا استخدام یک تیم توسعه دهنده بروید. اگر میخواهید زودگذر توسعه دهندگان را برای دست زدن به این فعالیتها اختصاص دهید، می توانید آنها را از طریق کد خود به راحتی راه ببرید، زیرا شما آن را کاملا از داخل بیرون می شناسید. برای ایجاد راحت زندگی جدیدتر توسعه دهنده، می توانید نظرات خود را به کد اضافه کنید و مستندات مناسب را در طول دوره توسعه ارسال کنید.

 

بهینه سازی عملکرد

همانطور که خودتان مدیریت می کنید، می توانید تمام داده های غیر ضروری را حذف کنید. بنابراین عملکرد وبسایت از طریق فقدان کلیه چالش ها مانند کتابخانه ها و چارچوب های استفاده نشده به استانداردهای بالاتر برسد. در نهایت این تنها بخش های ضروری کد را ترک خواهد کرد. پس از آن وب سایت با وزن بسیار کمتری مصرف می کند و مصرف زمان را تضمین می کند که کارایی بالا است.

 

بهبود مهارت

شما محصول نهایی را در نظر بگیرید و همزمان در حال ساخت آن هستید. برای پیگیری ویژگی های مورد نیاز، شما باید به صورت آنلاین جستجو کنید و به طور مرتب سازنده ترین پیاده سازی کد را پیدا کنید. این باعث می شود بسیاری از درها از دانش برای شما که شما هرگز در غیر این صورت پوسیدگی. در نتیجه، مهارت های شما به عنوان یک برنامه نویس به طور نمادین بهبود خواهد یافت.

ادامه مطلب در پست بعدی!

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی برج میلاد ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر