چگونه یک وب سایت را در ۹ مرحله آسان ایجاد کنیم

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۵-۰۲

آیا با ایجاد اولین وب سایت خود مشکل دارید؟ آیا اصطلاحات « نام دامنه » و « سرور اختصاصی » باعث می شود که سردرگم شوید؟ اگر شما به سوالات قبلی پاسخ مثبت دادید، پس شما نیاز به راهنمایی در ایجاد وب سایت دارید. در اینجا ۹ مرحله آسان برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد ، با ما همراه باشید!

ایجاد وب سایت

۹ مرحله برای ایجاد وب سایت

 ۱. پیدا کردن یک موضوع

قبل از شروع به ساختن وبسایت خود، باید بدانید که وبسایت شما چیست؟ اگر وب سایت شما برای ارتقاء کسب و کار کوچک تحویل شما باشد، این چیزی است که شما باید بر آن تمرکز کنید. اگر این یک وب سایت شخصی در مورد عشق شما به گربه های سایامی است، پس شما باید کمی بیشتر در مورد نحوه توسعه وب سایت خود داشته باشید.

۲. تحقیق بازار هدف شما

برای لحظه ای با کسب و کار ارائه خدمات فرعی ما باقی می ماند، گام بعدی این است که بازار هدف خود را شناسایی کنید. این تحقیق را می توانید از طریق انجمن های اختصاص یافته به موضوع خاص خود انجام دهید.

توجه داشته باشید از هر گونه مشکلات و یا ناامیدی خاصی که مردم با آن مواجه هستند. شما می خواهید سایت خود را به عنوان مفید که ممکن است.

۳. کلمات کلیدی

اکنون که شما بهتر از بازار هدف خود درک می کنید، می توانید برای بعضی از کلمات کلیدی سربلندی کنید. این کلمات کلیدی هستند که مردم برای ورود به سایت خود به موتورهای جستجو وارد می کنند. “کسب و کار تحویل” ممکن است کمی بیش از حد گسترده باشد، بنابراین سعی کنید و با کلمات کلیدی خود مشخص کنید. “تحویل کسب و کار سیدنی” بسیار بهتر خواهد بود.

سعی کنید لیستی از ۵ تا ۱۰ کلمه کلیدی عالی برای موضوع خود ایجاد کنید.

۴. دامنه را ثبت کنید

اکنون که شما یک لیست از کلمات کلیدی دارید، زمان ثبت دامنه است. ابتدا ارائه دهنده ی نام دامنه خوب مانند نوین هاست را پیدا کنید و سپس سعی کنید بعضی از کلمات کلیدی خود را به یک نام دامنه جذاب تبدیل کنید.

این لازم نیست که مدت زیادی طول بکشد، به سادگی دو کلیدواژه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آنها را ترکیب کنید. به عنوان مثال، “کسب و کار تحویل” و “تحویل سیدنی” را می توان به www.sydneydeliverybusiness.com افزوده است.

۵. پیدا کردن یک ارائه دهنده خدمات هاست

گام بعدی ما یافتن یک ارائه دهنده خدمات هاستینگ است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات هاست و سرور مجازی خوب در وب وجود دارند، اما در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد:

  • شهرت خوب در انجمن های آنلاین
  • قیمت عالی
  • نصب آسان وردپرس با یک کلیک
  • پشتیبانی عالی

۶. طراحی سایت

اگر شما درک اولیه ای از HTML یا CSS دارید، پس از آن قادر خواهید بود تا یک وب سایت با کیفیت خوب را بدون هیچ وقت به وجود بیاورید. با این حال، اگر شما هیچ تجربه ای در هیچ زبان برنامه نویسی ندارید، توصیه می شود از وردپرس برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید. وردپرس بسیار کاربر پسند و همچنین می تواند بسیار حرفه ای نگاه کنید.

۷. محتوا

پس از اینکه وبسایت خود را ساختید، وقت آن است که محتوای آن را پر کنید. بیش از حد بسیاری از وب سایت ها به خوبی طراحی شده اند شکست خورده اند زیرا آنها کیفیت، محتوای منحصر به فرد ارائه نمی کنند. به یاد داشته باشید مطالب خود را نسبت به خوانندگان خود هدف قرار دهید کمک به حل هر مشکلی که ممکن است داشته باشند.

۸. بهینه سازی سایت

بنابراین وب سایت شما در حال اجرا است. این طراحی حرفه ای و محتوای عالی دارد. اما وب یک محل بزرگ است و اگر هیچ کس سایت شما را پیدا نکند، تمام کار سخت شما بیهوده است. این جایی است که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مفید است. مهمترین جنبه جستجوگرها به یاد داشته باشید این است که از کلمات کلیدی اصلی خود در عنوان سایت و در مقالات خود استفاده کنید. این به شما امکان می دهد گوگل وب سایت خود را رتبه بندی کند.

۹. سایت خود را حفظ کنید

اکنون که سایت شما در حال اجرا است، همه چیزهایی که باید انجام دهید تمرکز بر نگهداری است. این به این معنی اضافه کردن یک مقاله جدید هر هفته یا بیشتر و نظارت بر هر گونه نظرات مقاله های خود را دریافت کنید. همچنین عاقلانه است که آمار سایت خود را حفظ کنید. این را می توان با Google Analytics انجام داد.

با این ۹ مرحله، وب سایت شما همیشه آپ و فعال خواهد بود! موفق باشید!

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه