۷ تفاوت هاست وردپرس رایگان و پولی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۶-۲۶

۷ تفاوت هاست وردپرس رایگان و پولی با نوین هاست : اگر شما به دنبال وردپرس هاست شده اید، ممکن است تعدادی از شرکت ها را به صورت رایگان ارائه دهید. در حالی که همه ما یک سرویس رایگان را دوست داریم، با استفاده از آن تضمین نمی کند که بهترین انتخاب برای وب سایت شما است. اغلب دنیای تفاوت بین آنچه که از یک بسته ی هاست وردپرس رایگان ارائه می شود و آنچه که با یک سرویس هاست شده پرداخت می کنید وجود دارد. در این پست، ما به تفاوت بین هاست رایگان و پرداخت وردپرس نگاه می کنیم تا به وضوح ببینید که بهترین انتخاب برای شما چیست.

7 تفاوت هاست وردپرس رایگان و پولی

بررسی ۷ تفاوت هاست وردپرس رایگان و پولی با نوین هاست

۱. نام دامنه خودتان

هر وبسایت دارای یک نام دامنه منحصر به فرد است که مردم را قادر می سازد تا آن را در اینترنت پیدا کنند. برای مثال، ما، novinhost.org است. اگر یک کسب و کار را اجرا کنید، به دامنه ای نیاز دارید که حاوی نام تجاری یا نام شرکت شما است. متاسفانه، با یک حساب هاست رایگان، این ۱۰۰٪ قابل دستیابی نیست. شما قادر به استفاده از نام تجاری خود در جایی در نام دامنه خواهید بود، اما شما همچنین باید نام ارائه کننده هاست را ذکر کنید. با این وجود، اگر شما از خدمات هاست شده پرداخت استفاده می کنید، می توانید نام دامنه خود را بدون نام هاست ناخواسته داشته باشید. در اینجا یک نمونه از تفاوت است.

همانطور که می بینید تفاوت هاست وردپرس رایگان و پولی ، دامنه هاست رایگان به نظر می رسد بسیار حرفه ای کمتر از دامنه هاست شده پرداخت می شود. این می تواند تأثیر قابل توجهی بر مشتریان برند شما داشته باشد. این به این معنی است که شما نیاز به پیدا کردن یکی از جدید و شما تمام ترافیک که از طریق آدرس قدیمی شما آمده است را از دست بدهند. اگر نام دامنه خود را خریداری کنید، تا زمانی که به آن نیاز دارید و به شما هزینه ثبت نام سالانه را پرداخت می کنید، هیچ کس نمی تواند شما را از آن محروم کند.

۲. پشتیبانی فنی

اجرای یک وب سایت می تواند چالش برانگیز باشد و مشکلات متعددی وجود دارد که می تواند به طور ناگهانی سران خود را افزایش دهد. اگر شما در حال خرید آنلاین هستید، آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که وب سایت شما پایین بیاید و نتواند موضوع را به سرعت حل کند.

بسیاری از ارائه دهندگان هاست رایگان برخی از انواع پشتیبانی فنی را ارائه می دهند، با این حال، معمولا زمان پاسخ ۲۴-۴۸ ساعت با این نوع خدمات وجود دارد و شما اغلب از طریق شخص ثالث به پشتیبانی ایمیل کمک می کنید. این می تواند یک مشکل واقعی باشد اگر شما در این دوره احتمالا از دست دادن فروش یا به وب سایت خود به صورت آنلاین نیاز دارید.

علاوه بر این، یک ارائه دهنده خدمات هاست رایگان ممکن است از تخصص داخلی مورد نیاز برای حل مسائل خاص وردپرس برخوردار نباشد. اگر چه وردپرس پلت فرم ساخت و ساز وب سایت است که اغلب استفاده می شود، نه هر سرویس پشتیبانی مشتری می تواند راهنمایی در این زمینه ارائه دهد.

۳. زمان آپگرید تضمین شده

یکی دیگر از نیازهای کلیدی برای وب سایت این است که آنها آنلاین باقی بمانند. شما نیاز به یک هاست وب دارید که سرورهای خود را به گونه ای نگهداری می کند که از شکست آنها جلوگیری کند و اطمینان حاصل کند که تعمیرات برنامه ریزی شده یا ارتقاء نرم افزار در هر زمان ممکن و در زمان کمترین احتمال بر روی کسب و کار شما تاثیر می گذارد.

اگر خدمات رایگان دریافت می کنید، همیشه نمی توانید مطمئن شوید که این ضمانت ها شامل می شوند. هنگامی که شما برای هاست هاست می کنید، هاست می داند که انتظارات بالاتر از خدمات آنها را دارد. اغلب ارائه دهندگان خدمات هاست این سرویس ها را تا ۹۹٫۹۵٪ افزایش می دهند و این میزان دسترسی به آن در قرارداد گنجانده شده است.

۴. پهنای باند و فضای ذخیره سازی

پهنای باند میزان اطلاعاتی است که وبسایت شما در هر دوره صورتحساب ارائه شده از طریق اینترنت دریافت و دریافت می کند. این کار کمی شبیه اطلاعات تلفن است. هر زمانی که کسی از سایت شما بازدید می کند. از بعضی از پهنای باند خود استفاده می کنید. در روزهای اولیه اینترنت، اکثر هاستهای وب به مشتریان محدودیت پهنای باند ماهانه دادند. اگر شما بیش از این حد بودید، به عنوان مثال شما تعداد بازدید زیادی داشتید. وب سایت شما تا زمانی که دوره صورتحساب بعدی شروع نشد، دیگر بازدید نشود. تنها جایگزین این بود که به یک بسته گرانقیمت ارتقا یابیم.

۵. تامین کننده قفل

قبل از انتخاب یک گزینه هاست رایگان، همیشه باید به این نکته توجه کنید که چرا یک شرکت به هزینه ارائه سرویس رایگان در وهله اول می رود. یکی از دلایل این است. که آنها ممکن است از هاست رایگان به عنوان تله عسل استفاده کنند. ارائه خدمات رایگان، بدون شک، بسیاری از مشتریان را جذب می کند. با این حال، به عنوان هاست رایگان بسیار محدود است، مردم به زودی متوجه آنها باید ارتقاء برای دریافت خدمات وب سایت خود نیاز دارد. مشکل کاربران این است که بسیاری نمیدانند چگونه سایت خود را به هاست دیگری مهاجرت کنند. و در نتیجه قیمت بیش از حد افزایش یافته برای یک حساب حق بیمه به پایان برسد. فقط به این دلیل که ماندن در آن آسان تر است. این به عنوان قفل کننده فروش شناخته می شود.

۶. حساب های ایمیل چندگانه در تفاوت هاست وردپرس رایگان و پولی

بسیاری از چیزهایی که با هاست پرداخت می شود. مانند حساب های ایمیل چندگانه، توانایی هاست وب سایت های متعدد و طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی ضروری، به عنوان مثال نفوذ و نظارت بر عفونت معمولا به عنوان اضافی پرداخت می شود. با حساب های هاست رایگان. هنگامی که این موارد در نظر گرفته می شود، هاست رایگان اغلب می تواند گران تر از هاست پرداخت می شود.

۷. هاست پرداخت شده از آنچه فکر می کنید ارزان تر است

به طور شگفت انگیز، استاندارد حرفه ای، اختصاص داده شده وردپرس هاست فوق العاده ارزان است. برای مثال، در اینجا در novinhost ، قیمت ها از ۳٫۹۹ پوند در ماه در ماه شروع می شود. که در هفته کمتر از یک پوند کار می کند. برای آن شما تمام ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز خود را به همراه ۲۴/۷ پشتیبانی از وردپرس، ۹۹٫۹۵٪ آپدیت و مزایای دیگر تضمین می کنید.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه