۹ نکته مهم از SEO برای وب سایت های جدید

زمان مطالعه: 5 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۵-۲۸

۹ نکته مهم از SEO برای وب سایت های جدید با نوین هاست : اگر شما یک وب سایت جدید را راه اندازی کرده اید، وقت آن رسیده است تا اینترنت برقرار شود و بازدیدکنندگان را جذب کند. با این حال، برای انجام این فرآیند، چندین راه وجود دارد که می توانید انجام دهید. به این ترتیب سایت شما در موتور های جستجو رتبه ی بهتری کسب میکند و ترافیک بیشتری را به زودی دریافت می کند. در اینجا چند راهنمایی SEO به طور خلاصه گفته شده است. با نوین هاست همراه باشید!

نکاتی از SEO برای وب سایت های جدید

نکات مهم از SEO برای وب سایت های جدید

۱. هدف اصلی کلمات کلیدی رقابت کم در ابتدا

هنگامی که شما برای اولین بار سایت خود را راه اندازی کردید. مجوز بسیار کم در گوگل وجود دارد. و این بدان معنی است که آن را رتبه بندی کند کمتر از رقبای تعیین شده برای کلمات کلیدی با رقابت بالا در حالی که هیچ چیز برای متوقف کردن هدف قرار دادن این کلمات کلیدی وجود ندارد سریعترین راه برای تولید ترافیک جدید در سایت شما، هدف قرار دادن کلمات کلیدی است که کمتر رقابتی هستند.

شما می توانید با استفاده از برنامه ریز کلیدی Google، چگونگی رقابت با کلمه کلیدی را بررسی کنید. این به شما نشان می دهد که آیا رقابت برای مدت بالا، متوسط یا کم است. پیدا کردن کلمات کلیدی که کمتر رقابتی هستند، به شما فرصتی بیشتر برای رتبه بندی برای آنها و گرفتن ترافیک ارسال می کنند. اگر شما فقط کلمات کلیدی رقابتی بالایی را هدف قرار می دهید. ممکن است در رتبه بندی قرار نگیرید و بنابراین در روزهای اولیه هیچ ترافیکی ارگانی وجود ندارد. این روش یک روش خوب برای استفاده در حالی است که سایت شما قدرت را به دست می آورد.

۲. همیشه کلید واژه اصلی خود را در برچسب عنوان صفحه خود قرار دهید

تگ های عنوان و سایر متا اطلاعات توسط موتورهای جستجو برای تعیین موضوع هر صفحه یا پست در وب سایت شما استفاده می شود. بنابراین بسیار مهم است که هنگام ایجاد وب سایت جدید خود، برچسب عنوان صفحه مهم ترین کلیدی یا اصطلاح را شامل می شود. به این ترتیب، وقتی کسی برای این مدت جستجو می کند، موتورهای جستجو می بینند که صفحه شما دارای محتوای مربوطه است.

یک لینک مشخص بین کلمات کلیدی در برچسب عنوان و رتبه بندی موتور جستجو وجود دارد. بنابراین بیشتر از این تکنیک را استفاده کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی خود را در توضیحات متنی صفحه اضافه کنید.

۳. عناوین را برای جستجوگرها بنویسید، نه موتورهای جستجو

گرفتن رتبه شماره یک در گوگل ترافیک شما را تضمین نمی کند. اگر نتایج شما روی آن کلیک شود، فقط افرادی که به وبسایت شما می آیند وارد می شوند. بنابراین، هنگامی که عنوان صفحه یا پست وبلاگ خود را بنویسید، باید آن را به نحوی بنویسید که خواندن خواننده روی آن کلیک کند. این باید توجه و محرک باشد.

اگر شما فروشگاه آنلاین را اجرا می کنید، می توانید با نوشتن عنوان هایی که جذب کننده های جستجوگرانی که آماده خرید هستند، به حداکثر برساند. برای انجام این کار، به سادگی کلمه خرید را به کلمه کلیدی خود اضافه کنید، مثلا “خرید شکلات دست ساز”. اگر کسی کلمه “خرید” را در عبارت جستجو جستجو می کند، عناوین مانند این بسیار بیشتر احتمال دارد که بر روی آن کلیک کرده و نتیجه فروش شوند.

۴. اطمینان حاصل کنید که عنوان شما قطع نشده است

فضا در نتایج موتورهای جستجو گران است و زمانی که به عناوین می رسد، فقط در مورد ۷۰ کاراکتر اول نمایش داده می شود – گاهی اوقات کمتر برای دستگاه های تلفن همراه. طول توضیحات متا حدود ۱۰۰ کاراکتر است. اگر عناوین و متا توصیفهای شما بیش از حد طول بکشد، آنها را از بین می برند.

این می تواند تاثیر منفی بر روی نرخ کلیک را داشته باشد، زیرا جستجوگران قبل از تصمیم به اینکه آیا کلیک کنید یا نه، تمام اطلاعات را در مقابل آنها می خواهند. اطمینان حاصل کنید که در حد محدود نگه دارید و در صورت امکان کلمات کلیدی خود را در نزدیکی قرار دهید. به این ترتیب، آنها همیشه نشان داده خواهند شد.

۵. تبلیغات در محتوای خود قرار ندهید

در نکات SEO برای وب سایت های جدید ، اگر بازدیدکنندگان برای بازدید از سایت خود انتخاب کرده باشند، انتظار دارند که محتویاتی را که جستجو کرده اند، در اسرع وقت به صفحه شما برساند. برای اینکه مطمئن شوید این اتفاق می افتد، آنها را مجبور نکنید تا قبل از دیدن عنوان به سمت نیمی از صفحه حرکت کنید و آنها را با تبلیغات و پاپ آپ ها بمباران کنید.

گوگل توجه خاصی به آنچه که محتوای آن در بالای صفحه قرار میگیرد، یعنی محتوایی که قبل از پیمایش مشاهده میکنید. آنها نمی خواهند تصاویر بدون اندازه مرورگر بدون متن را ببینند و یا نمی خواهند آن را پر از تبلیغات هدر. به خوبی رتبه بندی کنید و بازدیدکنندگان را در سایت خود حفظ کنید، آنها را به آنچه که به دنبال لحظه ای می گردند، به آنها بدهید.

۶. بهینه سازی تصاویر خود

بسیاری از افراد با جستجوی یک تصویر برای محصولات جستجو می کنند. اگر آنها چیزی شبیه نگاه آنها را ببینند، از سایت به طور مستقیم از نتایج تصویر Google دیدن می کنند. اگر شما در وب سایت خود به فروش می رسانید و دارای تصاویر زیادی هستید، می توانید آنها را بهینه سازی کنید.

۷. از صفحات همراه شتاب دهنده (AMP) استفاده کنید

شما می توانید رتبه بندی موتور جستجوی خود را با بهبود سرعت بارگذاری وب سایت خود بهبود دهید. یکی از بهترین روش های انجام این کار برای دستگاه های تلفن همراه با استفاده از صفحات تلفن همراه شتاب دهنده است. این ها نسخه های سبک وزن صفحات وب هستند که برای بارگیری بسیار سریع بر روی گوشی ها طراحی شده اند. صفحات AMP در حال حاضر به شدت در جستجوهای تلفن همراه بسیار رتبه، بنابراین از دست ندهید. ۶۶٪ از گشت و گذار ما در حال حاضر بر روی دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.

یکی دیگر از کلید های سریع تر بارگذاری در نکات SEO برای وب سایت های جدید، این است که مطمئن شوید میزبان وب خود را در یک سرور بارگیری با کارایی بالا و سریع بارگذاری می کند.

۸. وب سایت خود را تازه نگه دارید

موتورهای جستجو برای ارتقاء وب سایت هایی هستند که به طور مرتب با محتوای جدید یا تازه ای به روز می شوند. اگر شما یک وب سایت جدید دارید، هیچ چیزی را که نیاز دارید تا به روز رسانی نیاز داشته باشید، ندارید، اما می توانید آن را به سادگی، به طور منظم به مطالب جدید اضافه کنید.

یکی از بهترین راه های انجام این کار این است که با اضافه کردن یک پست وبلاگ بطور هفتگی یا دو هفتگی بلاگ وارد شوید. هرچه زودتر شروع به ایجاد یک وبلاگ کنید، بهتر است آن را برای رتبه بندی خود داشته باشید. و به یاد داشته باشید، پست وبلاگ شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارسال افراد به محصولات شما.

۹. لینک های داخلی اضافه کنید

یک عبارت مشهور در جستجوگرها به نام “لینک آب” وجود دارد و این به این واقعیت اشاره دارد که وقتی از یک صفحه به صفحه دیگر پیوند می دهید، برخی از قدرت رتبه بندی صفحه پیوند به صفحه مرتبط به آن منتقل می شود.

بنابراین، اگر صفحه ای دارید که تعداد زیادی از ترافیک را می گیرد و می خواهید صفحات دیگر را به رتبه بالاتر برسانید. یک پیوند داخلی از صفحه بالا را به صفحاتی که رتبه بندی آنها می خواهید افزایش یابد، اضافه کنید. با این وجود، بیش از حد آن را نادیده نگیرید: پیوندهای فراوانی آب پیوند را رقیق می کنند.

نتیجه گیری

اگر شما فقط یک وب سایت جدید ایجاد کرده اید، امیدوارم ده راهنمایی که در این پست ارائه شده است  برخی از راه هایی را برای کمک به رتبه بندی سایت شما در نتایج موتورهای جستجو و نحوه ی دریافت جستجوگرها به سایت خود به شما نشان داده است.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه