چگونه با استفاده از کنترل پنل آپاچی را دوباره کامپایل کنیم

زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۱-۳۰

کامپایل دوباره آپاچی با استفاده از کنترل پنل : به عنوان یک عضو افتخاری از برنامه نمایندگی فروش ما، شما تصمیم گرفته‌ اید که تمام امور را به دست خودتان انجام دهید و به عنوان یک فروشنده مستقل سرور مجازی ، به مشتریانتان خدمت کنید. با این حال،ممکن در بعضی مواقع مشتری از شما یک نسخه خاص از آپاچی یا یک کامپوننت خاص PHP را درخواست کند. اگر شما مشترک بسته خدمات مدیریتی نوین هاست نشده‌اید. آموزشی که در ادامه خواهید دید، برای اینکه بدانید چگونه باید چنین تغییراتی را روی تمام هاست های خود اعمال کنید، کاربردی خواهد بود.

چگونه با استفاده از کنترل پنل آپاچی را دوباره کامپایل کنیم

کامپایل دوباره آپاچی با استفاده از کنترل پنل نوین هاست

به منظور شروع کامپایل مجدد سرویس آپاچی و PHP، لطفاً به بخش مدیریت وب هاست خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور «ریشه»، لاگین کنید. در بخش جستجو در سمت چپ تصویر، عبارت EasyApache را تایپ کنید. و درر نتایج جستجو روی عبارت EasyApache (Apache Update)” کلیک کنید. رابط کاربری جدید ظاهر خواهد شد که شامل مجموعاً هشت مرحله است. این مراحل به شما امکان پیکره بندی سرویس اپاچی و PHP از ابتدا رو میدهد.

در مرحله اول، گزینه هایی برای ویژگی‌های اساسی PHP برای شما فراهم شده است. (رمزگذاری PHP و دستکاری تصویر همراه با بسیاری از تنظیمات مشترک روشن هستند). برای ادامه، “Start customizing based on profile” را انتخاب کنید. بنابراین شما میتوانید نسخه اپاچی که در حاضر استفاده می‌شود را تغییر دهید. همینطور میتوانید نسخه Major یا Minor پی اچ پی را هم به صورت دلخواه انتخاب کنید. علاوه بر اینها، در مراحل ۵ (فهرست کوتاه انتخابها) و ۶ (فهرست جامع انتخابها) میتوانید هر چیزی که مایلید به سرویس آپاچی و PHP اضافه شود را انتخاب کنید.

انجام مراحل نصب

وقتی پیکره بندی تمام شد، روی دکمه “Save and Build” کلیک کنید. در این هنگام صفحه جدید نمایش داده خواهد شد که مراحل نصب آپاچی را نشان میدهد. هنگامی که فرآیند نصب تمام شد. سرور شما برای اجرای صفحات HTML و برنامه‌های کاربردی وب، با تنظیمات جدید آماده خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و موضوعات دیگری که ممکن است مفید باشند، میتوانید صفحه خانگی EasyApache به آدرس :

http://www.cpanel.net/documentation/easyapache/

را بررسی کنید. همچنین، اگر ترجیح میدهید که با استفاده از خط فرمان و دسترسی SSH این کار را انجام دهید، EasyApache با استفاده از رابط کاربری “curses” و عمل‌کردی دقیقاً مشابه نیز در دسترس خواهد بود. دستوری که برای اجرای این کار نیاز خواهید داشت، دستور زیر است :

/scripts/easyapache

با توجه به توضیحات بالا، اگر سؤالات بیشتری در مورد easyapache برای شما پیش آمد، لطفاً دریغ نکنید. حتماً با استفاده از قسمت پشتیبانی در پنل خود آن را با ما در میان بگذارید ما تضمین میکنیم که سؤالات شما به سرعت توسط تیم پشتیبانی دقیق و سریع ما پاسخ داده خواهد شد.

بازخوردها
مقالات مرتبط
مزایا و معایب مجازی ساز KVM
مجازی ساز KVM چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حافظه NVMe چیست؟
حافظه NVMe چیست و چه مزایایی دارد؟
[custumexpert]
زمان مطالعه: 4 دقیقه