۸ موردی که باید در پلن های هاستینگ ایمیل بگردید

زمان مطالعه: 5 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۹-۰۴-۲۲

برای ارتباطات تجاری ، اولین انتخاب شما برای برقراری ارتباط ، ایمیل است. سریع ، آسان و برخلاف برنامه های پیام رسانی ، همه افراد قطعا آن را دارند. با هاستینگ ایمیل می توانید ایمیل ها را به صورت داخلی و خارجی ارسال کنید ، اسناد را پیوست کرده یا پیوندهای مورد نیاز را ارسال کنید و از آن برای هر نوع اهدافی استفاده کنید. برای یک تجارت ، آدرس ایمیل از دامنه خود ضروری است. با این حال ، خدمات ایمیل زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید اما همه آن ها یکسان نیستند. در این مقاله ، توضیح مختصری درباره یافتن ارائه دهنده مناسب هاستینگ ایمیل برای تجارت شخصیتون و مواردی را که باید به دنبال آنها باشید خواهیم داد. با ما همراه باشید!

 

  1. امنیت

از آنجا که تقریبا همه افراد آدرس ایمیل دارند ، ایمیل به ابزاری محبوب برای مجرمان سایبری تبدیل شده است. گذشته از حجم عظیمی اسپم که می تواند صندوق ورودی شما را پر کند و ساعت کار کارمندان شما را هدر دهد ، از ایمیل برای جعل ، فیشینگ ، پخش بدافزار و باج گیری رایانه ها استفاده می شود. برای مشاغل نه تنها تهدیدی که از دریافت ، باز شدن و اقدامات موجود در ایمیل ها ایجاد می شود ، که باعث انتقال ناآگاهانه بدافزارها به گیرندگان از جمله مشتریان وجود دارد. علاوه بر این ، برخی از مجرمان سایبری ممکن است ایمیل های جعلی به نام شرکت شما ارسال کنند تا از مشتریان شما کلاهبرداری کنند.

 

همه این تهدیدات می تواند عواقب مخربی برای کسب و کار شما و شهرت کمپانی شما به همراه داشته باشد. به همین دلیل به راه حل هایی نیاز دارید که خطرات امنیتی را به حداقل برساند. این موارد شامل ابزارهای اسکن و فیلتر کردن ایمیل است که هرزنامه ، فیشینگ و بدافزار را ردیابی می کند و از ورود آن ها به صندوق ورودی شما و از ارسال ایمیل های آلوده ناخواسته جلوگیری می کند. همچنین ، به دنبال گواهی نامه های امضای ایمیل باشید که هم مشروعیت ایمیل های خروجی شما را برای مشتریان تأیید کند و هم محتویات آن از جمله پیوست ها را با رمزگذاری تضمین کند. همچنین باید به دنبال سرویس های پشتیبان ایمیل باشید تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات شما هرگز از بین نمی روند و می توانند به راحتی ترمیم شوند.

 

  1. قابلیت اطمینان

ارسال و دریافت ارتباطات به موقع برای شرکت ها بسیار حیاتی است. وقتی تماس تلفنی شما اینگونه به پایان رسید: “اکنون آن را برای شما ایمیل خواهم کرد” یا وب سایت شما به مشتریان می گوید “صندوق ورودی خود را بررسی کنید” ، بیشتر افراد در انتظار تحویل می نشینند. وقتی این اتفاق نیفتد ، منجر به ناامیدی و بعضی اوقات به ضرر تجارت می شود. شرکت ها نمی توانند ایمیل های خود را برای سرورهای غیرقابل اعتماد که اغلب با دان تایمی مواجه هستند ، هاستینگ کنند. حداقل ، باید به دنبال ۹۹٪ آپ تایم تضمین شده باشید و در صورت لزوم ، ایمیل سازمانی را انتخاب کنید که ۱۰۰٪ آپ تایم را ارائه دهد.

 

  1. قابلیت دسترسی

چه در حال ارسال و یا دریافت باشید ، دسترسی ایمیل باید آسان باشد. شما باید بتوانید به آن در دفتر یا در حال حرکت ، بر روی رایانه ها یا دستگاه های تلفن همراه و از طریق هر دو پورتال وب و همچنین از طریق ایمیل مشتری مانند Outlook دسترسی داشته باشید. شما همچنین باید گزینه استفاده از دسترسی های Pop3 و IMAP را داشته باشید. علاوه بر این ، ایمیل شما باید همگام سازی شود تا همه چیز در همه دستگاه ها در دسترس باشد. اطمینان حاصل کنید که میزبانی وب شما میزان دسترسی به نیازهای تجاری شما را فراهم می کند به خصوص اگر شما کارمندان ریموت (دورکاری) دارید که نیاز به ارسال و دریافت دور از دفتر شما دارند.

 

  1. بیشتر از فقط ایمیل

سرویس دهنده های ایمیل باید خیلی امکانات زیادی به شما علاوه بر ارسال و دریافت ایمیل ارائه دهند. آنها همچنین باید توانایی مدیریت لیست های تماس ، تقویم ها و وظایف ، اشتراک گذاری فایل ها به صورت ایمن و ادغام کامل با مشتریانی مانند Outlook ارائه دهند. این مجموعه با ارزش از ویژگی ها کار هارا برای شغل شما و کارکنان برای همکاری و مدیریت برنامه ها یا پروژه های خود را آسان می کند.

 

  1. فضای ذخیره کافی

خواه برای انطباق یا مرجع آینده باشد ، بسیاری از ایمیلهایی که ما دریافت می کنیم ، همراه با پیوستهای آنها ، در صندوق ورودی یا بایگانی ما نگهداری می شوند. با گذشت زمان ، میزان ذخیره مورد نیاز شما افزایش می یابد ، به خصوص اگر بطور منظم پیوست های بزرگی ارسال یا دریافت کنید.

 

بنابراین مهم است که ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که پلن های ایمیل را با ذخیره سازی به تدریج در حال افزایش ، ارائه دهد. این بدان معنی است که با افزایش نیاز به ذخیره سازی شما ، می توانید بدون نیاز به انتقال ایمیل خود به یک هاست جدید ، پلن قبلی خود را به پلن بالاتر ارتقا دهید.

 

  1. آدرس ایمیل کافی برای نیازهای شما

حتی شرکت های بسیار کوچک غالبا به چندین آدرس ایمیل نیاز دارند ، برخی برای افراد به طور شخصی، برخی برای بخش های مختلف سازمان (مانند بخش فروش) یا برخی دیگر برای اهداف خاص (مانند اطلاعات، یا خبرنامه). شما اغلب گزینه های مختلفی را از ارائه دهندگان ایمیل در دسترس خواهید یافت. به عنوان مثال در نوین هاست ، پلن های ما از یک آدرس ایمیل واحد تا آدرس های نامحدود متغیر هستند ، بنابراین با رشد شرکت شما ، می توانید در صورت مناسب بودن این پلن را ارتقا دهید. اطمینان حاصل کنید که میزبانی را انتخاب می کنید که پلن هایی را ارائه می دهد که آدرس کافی را برای نیازهای فعلی و آینده (پلن های انعطاف پذیری برای رشد سازمان شما) ارائه می دهند.

 

  1. مدیریت آسان

نکته دیگر سهولت در مدیریت خدمات ایمیل ، انجام کارهایی مانند اضافه کردن یا حذف آدرس های ایمیل یا پیکربندی تنظیمات حساب کاربری شما است. کیفیت کنترل پنل مورد استفاده برای این منظور مهم است. کنترل پنل هایی مانند cPanel و Plesk برای این منظور ایده آل هستند ، این امکان را برای شما فراهم می کنند که ایمیل خود را از همان رابط کاربری که وب سایت خود را اجرا می کنید مدیریت کنید و مجموعه ای از ابزار ها را برای بهبود سرویس ایمیل ارائه دهید. به عنوان مثال cPanel می تواند ایمیل را هنگام تحویل فشرده سازی کند و در به حداقل رساندن میزان ذخیره مورد نیاز شما کمک کند.

 

  1. پشتیبانی فنی ۲۴/۷

از آنجا که ایمیل سرویسی ضروری است ، بسیار مهم است که در صورت بروز هرگونه مشکلی یا نیاز به کمک ، پشتیبانی ۲۴ ساعته در دسترس می باشد. با دقت بررسی کنید که ارائه دهنده ایمیل شما پشتیبانی فنی ارائه می دهد ، نه فقط خدمات به مشتری ، به گونه ای که بتوانید اطمینان داشته باشید که یک متخصص می تواند به شما در آنجا کمک کند.

 

نتیجه

مشاغل برای ارائه خدمات خود به ایمیل متکی هستند. هاستینگ ایمیل ها تقریبا به صورت جهانی مورد استفاده قرار می گیرند ، آنها هم برای ارتباطات داخلی و هم خارجی ضروری هستند. انتخاب پلن مناسب هاستینگ ایمیل برای اطمینان از داشتن خدمات ایمن ، قابل اعتماد و کاملا برجسته که قابل دسترسی ، انعطاف پذیر و همراه مدیریت آسان باشد بسیار مهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست از جمله ثبت دامنه ، خرید هاست ایران و خارج ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ایران و خارج ، هاست ابری و سرور ابری ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۹۱۰۷۰۳۰۸ تماس بگیرید تا با اعضای بخش فروش و پشتیبانی ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

منبع: eukhost

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه