۱۰ ویژگی اصلی سرویس Cloud Backup

زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار :
۱۳۹۷-۰۱-۱۵

10 ویژگی اصلی سرویس Cloud Backup

 

اگر تمام داده های خود را از دست بدهید چه اتفاقی می افتد؟ اگر برنامه های بحرانی ، وب سایت، پایگاه داده و تمام اطلاعات ضروری برای اجرای کسب و کارتان به طور ناگهانی از دست برود چه ؟ ممکن است بگویید که در مورد آن فکر نمی کنم. اما باید فکری کنید ، چون اتفاق می افتد. شکست هارد دیسک، خطای انسانی، هک شدن ، سوختن سکتور ها ، همه اینها و موارد دیگر می تواند به پاک شدن دیتا کمک کند و بدون بک آپ ، هیچ گزینه ای برای بهبود سریع وجود ندارد.

 

پشتیبان گیری باید غیر قابل مذاکره باشد. بدون آنها، خطر قابل توجهی از شکست تجاری وجود دارد. با آنها، بلایا را می توان به سرعت برطرف کرد، و این باعث می شود شرکت شما به عقب بر گردند. گفتم که همه راه حل های پشتیبان یکسان نیستند. امروزه بسیاری از شرکت ها پشتیبان گیری خود را به ابر به عنوان راهی برای سرعت بخشیدن به بازیابی، صرفه جویی در پول و بهره مندی از خدمات بهبود یافته انتقال داده اند. در این پست، ما توضیح خواهیم داد که چرا پشتیبان گیری ابر بسیار محبوب هستند و چه چیزی را باید در یک ارائه دهنده جستجو کرد.

 

توضیحات کلود بک آپ

نسخه پشتیبان تهیه ابر خدمات شخص ثالث است که مشتریان را قادر می سازد داده ها را از راه دور، در اینترنت ذخیره کنند. کسب و کارهایی که با استفاده از ابر می توانند پشتیبان گیری، مدیریت و بازیابی اطلاعات را بسیار راحت تر از روش های سنتی که نیاز به ذخیره سازی در محل دیگر. ابعاد انعطاف پذیری برای مقابله با نیازهای مختلف ذخیره سازی فراهم می کند، هزینه های مقرون به صرفه را به عنوان قیمت گذاری فراهم می کند و کنترل کاملی از ذخیره داده ها و نحوه انتخاب آن ها را به شما می دهد.

 

۱۰ ویژگی ای که شما باید در یک سرویس بک آپ خوب دقت کنید

۱٫ فضای ذخیره سازی

ارائه دهندگان ابر هزینه های مشتری را بر اساس میزان ذخیره سازی داده ها که از آنها استفاده می کنند. در حالی که این کار ارزان تر از خرید سرور مجازی ذخیره سازی خود می باشد ، هنوز نیاز به در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز خود دارید. این امر مستلزم نگاه کردن به اندازه یک نسخه پشتیبان و سپس آن را با تعدادی از پشتیبان هایی که می خواهید در هر لحظه ای از زمان نگهداری کنید، ضرب کنید. این به شما کمک می کند که میزان ارائه دهندگان فردی را مقایسه کنید.

 

۲. فضای ذخیره سازی مقیاس پذیر را جستجو کنید

مقدار داده هایی که نیاز دارید پشتیبان گیری کنید متفاوت است. همانطور که شرکت شما رشد می کند، نیازهای ذخیره سازی شما به احتمال زیاد افزایش می یابد و اگر گاهی اوقات پروژه های بزرگ را انجام می دهید، ممکن است یک نسخه پشتیبان تهیه شده از داده هایی را که می خواهید استفاده کنید، بخواهید. یک ارائه دهنده خدمات خوب، به مشتریان اجازه می دهد ظرفیت ذخیره سازی خود را بر مبنای انعطاف پذیر “به صورت ضروری” افزایش دهد، که شما را قادر می سازد تا با رشد و یا برای پوشش دادن نیازهای کوتاه مدت، مقابله کنید.

 

۳. دسترسی پذیری بالا

چه چیزی می تواند بدتر از رنج از دست دادن داده ها و سپس پیدا کردن که سرور مجازی پشتیبان خود را آفلاین بود هنگامی که شما نیاز به یک فاجعه بازیابی؟ یک چیز می تواند: کشف سرور مجازی به طور مرتب آفلاین باشد، بنابراین پشتیبان گیری برنامه ریزی شده شما انجام نمی شود و اطلاعات بحرانی شما ذخیره نمی شود. بسیار مهم است که تهیه پشتیبان پشتیبان شما ارائه دهنده یک سرویس در دسترس در دسترس باشد که تضمین شده برای ماندن در اینترنت است. اگر ۹۹٫۹۵٪ یا بالاتر را ارائه ندهد، به جایی دیگر بروید.

 

۴. بهبود فاجعه فروشنده

شما از یک سرویس پشتیبان برای محافظت از شما در مورد از دست دادن اطلاعات استفاده می کنید. اما چه اتفاقی می افتد اگر سرور مجازی تهیه پشتیبان فروشنده کاهش پیدا کند؟ قبل از انتخاب یک سرویس پشتیبان، مطمئن شوید که برنامه خود را نیز در برنامه عملیات فاجعه خود دارد.

 

اغلب ارائه دهندگان خدمات دارای پشتیبان های چندرسانه ای هستند که چندین نسخه پشتیبان گیری خود را در مراکز داده مختلف ذخیره می کنند. بنابراین، حتی اگر آتش نشانی یک مرکز داده کامل را بیرون آورد، یکی از نسخه هایی که در جای دیگر ذخیره می شود، می تواند بلافاصله به اینترنت منتقل شود. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات این راه حل را در جای خود دارد.

 

در پست بعدی به بررسی ادامه ویژگی های سرویس بک آپ می پردازیم ، پیروز و موفق باشید!

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه