چرا شرکت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه
انتشار :
۱۴۰۱-۰۶-۰۹

چرا شرکت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟ به عنوان شرکت هاستینگ ، شما ممکن است هزاران وبلاگ را برای مشتریان خود تنظیم کنید ، اما هرگز به خودتان فکر نکردید. شما ممکن است از خودتان بپرسید، آیا به وبلاگ نیاز دارم؟ خب ، پاسخ بسیار ساده است:

این را نگاه کنید:

اگر شرکت هایی مانند مایکروسافت، گوگل، AWS و Rackspace به یک وبلاگ نیاز دارند. شما نیز حتما نیاز به یک وبلاگ دارید!

 

چرا شرکت شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟

 

شاید بگویید ، ما فقط یک شرکت کوچک هستیم. چه چیزی برای یک وبلاگ نیاز داریم؟

یک وبلاگ خوب یک ابزار ایده آل برای تبلیغ یک هاست است و یا هر کسب و کار دیگری از هر اندازه. بله، البته شما یک وب سایت دارید اما شانس این است که وب سایت شما بزرگ و جلا است و شاید کمی سخت باشد.

داشتن یک وبلاگ مرتبط با وب سایت شما به شما امکان می دهد به سرعت و به آسانی اخبار و محتوای جدید را به سایت خود اضافه کنید بدون اینکه یک طراح و برنامه نویسی را وارد کنید. یک وبلاگ سریع، آسان و مقرون به صرفه است.

جستجوگرها

همانطور که گفتیم، وب سایت شما احتمالا بسیار شین است و همه زنگ ها و سوت ها دارد، اما هیچ کدام از آن ها واقعا با Google قابل شمارش نیستند. گوگل محتوا را دوست دارد جستجوی گوگل در حال حاضر ابزارهای جستجو را ارائه می دهد که می توانند محتوا را در وبسایت هایی که هفته گذشته، روز و آخرین ساعت به روز شده اند، پیدا کنند. سایت هایی با محتوا جدید بهتر از وب سایت های با محتوای ثابت هستند، بنابراین برای آنچه ممکن است منطقی به نظر برسد، شما نیاز به یک وبلاگ برای کمک به رتبه بندی خود را!

ارتباط با مشتریان

قالب وبلاگ استاندارد (سایت معمولی “WordPress” را ببینید) به مالک سایت اجازه می دهد محتوای و بازدیدکنندگان را برای اضافه کردن نظرات اضافه کند. این می تواند کاملا برای کسب و کار شما حیاتی باشد. اگر خط جدیدی در سرور مجازی دارید و مشتریانتان از طریق وبلاگ خود با نظرات انتقادی به شما نشان می دهند، امروز می توانید مشکل را حل کنید. وبلاگ ها به مشتریان احساس گفت و گو می کنند و از شفافیت شرکتی که نظرات خود را در وب سایت خود قرار می دهد قدردانی می کنند.

برقراری ارتباط با مشتریان – و بقیه جهان

در طول چند سال گذشته تعدادی از مشخصات بالا وجود دارد. این یک وضعیت وحشتناک برای هر شرکت، حداقل یک هاست است، و زمانی که همه چیز به شدت اشتباه است، یک وبلاگ می تواند یک ابزار فوق العاده باشد. در کنار رسانه های اجتماعی استفاده می شود، یک وبلاگ می تواند مشتریان شما و بقیه جهان را نشان دهد که شما تصدیق کرده اید که مسئله اتفاق افتاده است و شما چیزی در مورد آن انجام می دهید … شما می توانید به صورت روزانه یا حتی هر ۵ دقیقه وبلاگ داشته باشید – هرچه بیشتر ارتباط برقرار کنید، جدی تر شدن تلاش های شما برای حل مشکل به نظر می رسد.

پخش اخبار خوب

چه راهی بهتر از این است که اجازه دهید مشتریان خود را در مورد تخفیف و تبلیغات آگاه کنند؟ خوب، البته ایمیل وجود دارد، اما مشتریان آینده نگر می توانند در مورد کاهش قیمت ها و معاملات خاص بدانند؟

نمایش تخصص شما

وبلاگ های خوب گردآوری شده در زمینه هایی که تخصص های مورد علاقه مشتریان شما را پوشش می دهد، به مراتب موثرتر از فرستادن مشتریان ایمیل است که آنها را به چالش می کشد. وبلاگ ها به شما فرصتی برای نشان دادن، اما در یک راه سازنده است.

پس چگونه می توانم یک وبلاگ خوب بنویسم؟

وقتی متوجه شدید که یک وبلاگ برای مشتریان شما نیست، نه برای شما، آنچه که باید در وبلاگ بنویسید، خودآزمایی است. در ابتدا، مشکلات مشتریان حل می شود و آنها را در مسائل مربوط به آنها پر می کند. اگر وبلاگ برای مشتریان ارزشمند باشد، آن را هدف خود قرار داده است.

چه کسی باید وبلاگ را بنویسد؟

ایجاد وبلاگ موفق را با تلاش تیمی انجام دهید – نه فقط یک نفر را به عهده می گیرید، بلکه یک نماینده از هر بخش در سازمان خود برای پر کردن مشتریان در مورد آنچه شما انجام می دهید و اینکه چقدر شما آن را انجام می دهید. یک چرخه را تنظیم کنید که در آن یک بخش هر چند روز یا هر هفته چیزی به وبلاگ اضافه می کند. اگر وبلاگ به مشتریان خود را به یادگیری خاطرات به عملیات خود می دهد، شرکت شما باقی می ماند به یاد ماندنی، و شما هرگز فرصتی بهتر برای ایجاد یک برداشت خوب.

پس چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟

این روزها افراد مشغول و پر مشغله هستند و به اینترنت توجه کمتری دارند. همچنین توجه داشته باشید محتوای وبلاگ شما در برابر آن بچه های فیس بوک رقابت می کند. حتی اگر این مقاله فقط بیش از ۱۰۰۰ کلمه باشد، سرنوشت من را دنبال نکن! پست ها کوتاه و شیرین – ۵۰۰ کلمه به اندازه کافی بلند است. اگر مجبور باشید بیشتر بنویسید، پست را به بخش های قابل قبول تقسیم کنید و این بخش ها را به پست های جداگانه وبلاگ اضافه کنید.

اگر نظرات منفی دریافت کنیم چه؟

با تشکر از مشتری / بازدید کننده خود را برای محبت خود و تنظیم در مورد رسیدگی به موضوع و اطمینان از اینکه تمام مشتریان / بازدید کنندگان کاملا از تلاش های خود را برای مقابله با مشکلات آگاه است – با پست های وبلاگ است که آنها را نشان می دهد آنچه شما انجام می دهید!

چگونه بفهمم کار می کند؟

اگر نظرات منفی دریافت کنید، کار می کند! اما اگر شما هیچ نظری را دریافت نکنید، این بدان معنی نیست که شما بازدید کننده نیستید. بسیاری از پانل های کنترل خرید هاست می توانند شما را از تعداد زیادی از افراد در وبلاگ خود بازدید کنند، اما اگر به من احترام نداشته باشید، Google Analytics را به وبلاگ خود اضافه کنید. پس از ثبت نام، شما دو خط کد را به صفحه وبلاگ اضافه می کنید و سپس می توانید بدانید که تعداد بازدیدکنندگان شما از چه جایی از آنها بازدید می شود و بسیاری از اطلاعات مفید دیگر. اگر شما یک هاست هستید، راه اندازی یک وبلاگ آسان خواهد بود و مزایا قطعا بیش از تلاش آن خواهد شد.

بازخوردها
مقالات مرتبط
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
بهینه سازی هاست برای افزیش نمره سئو وب سایت
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مزایا-و-معایب-استفاده-از-هاست-مدیریت-شده-برای-کسب-و-کار-های-بزرگ
مزایا و معایب استفاده از هاست مدیریت شده برای کسب و کار های بزرگ
[custumexpert]
زمان مطالعه: 5 دقیقه