• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

هنر معماری شبکه

هنر معماری شبکه

هنر معماری شبکه 

 

دانستن و کاربرد اصول طراحی مدولار دو نوع مشکلی است. اما کل کتاب ها فقط در طراحی مدولار عملی در شبکه های بزرگ وجود دارد. چه چیزی می تواند یک فصل واحد را به جوهر اضافه شده در حال حاضر بر روی این موضوع ریخت؟ پاسخ: تمرکز بر اینکه چرا ما از الگوهای طراحی خاص برای اجرای مدولار استفاده می کنیم، نه نحوه استفاده از طراحی مدولار. چرا باید از طراحی سلسله مراتبی بخصوص برای ایجاد یک طراحی شبکه مدولار استفاده کنیم؟ چرا باید از شبکه های روکش برای ایجاد مجازی سازی استفاده کنیم، و نتایج مجازی سازی به عنوان مکانیسم برای ارائه مدولار چیست؟ ما با طراحی سلسله مراتبی شروع خواهیم کرد، با در نظر گرفتن آنچه (و چه چیزی) نیست، و به همین دلیل طراحی سلسله مراتبی به نحوی کار می کند. سپس ما به برخی از قوانین کلی برای ساختن طرح های سلسله مراتبی موثر و بعضی از الگوهای الگوهای سلسله مراتبی تقسیم می کنیم. در بخش دوم این فصل، ما مجازی سازی خواهیم کرد، چرا ما مجازی سازی می کنیم، و برخی از مشکلات و نتایج مشترک مجازی سازی.

 

طراحی سلسله مراتبی چیست؟

طرح های سلسله مراتبی از سه لایه شبکه تشکیل شده است: هسته، توزیع و دسترسی، با اهداف باریک تعریف شده در داخل هر لایه و در کنار هر لایه لایه. اساسا، این تعریف یک طراحی سلسله مراتبی خاص را به عنوان تعریف برای طراحی کلی سلسله طراحی می کند – ما هرگز نباید یک الگوی خاص برای کل ایده طراحی را اشتباه بگیریم. تعریف بهتر چیست؟ الگوی طراحی هاب و سخنرانی همراه با یک روش معماری مورد استفاده برای هدایت قرار دادن و سازمانهای مرزهای مدولار در یک شبکه است. دو تعریف خاصی برای این تعریف وجود دارد که ما باید آن را مورد بحث قرار دهیم: ایده یک مرکز و طراحی الگوی طراحی و این مفهوم یک روش معماری. این دو معنی چیست؟

 

چرا طراحی سلسله مراتبی از الگوی هاب و سخن در سطح ماژول پیروی می کند؟ چرا به جای یک حلقه از ماژول ها؟ آیا توپولوژی شناخته شده و شناخته شده در جهان طراحی شبکه قابل فهم توپولوژی های توپی و هاب لایه ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند زیرا آنها همگرایی بسیار بهتر از توپولوژی های حلقه را فراهم می کنند. یک مشی جزئی و نه کامل از ماژول ها ممکن است مسائل مربوط به شمارش پیوندی ساده در طراحی یک مش کامل را برطرف کند، اما این مشکل مدیریت خط مشی را در طول اشتباه ارتباطات در محل قرار می دهد.

 

در مورد ساخت یک مش کامل از ماژول چه می گوییم؟ اگر چه یک طراحی مش کامل ممکن است برای یک شبکه با مجموعه ای کوچک از ماژول ها کار خوبی داشته باشد، طرح های مش مشبک کامل ویژگی های پوسته پوسته شدن ستاره ای ندارند، زیرا آنها نیاز به یک مجموعه (و به طور فزاینده ای بیشتر) پورت ها و لینک ها برای هر یک از ماژول اضافه شده به شبکه . علاوه بر این، طرحهای مش مشبک به اجرای سیاست های کارآمد دست نمی یابند. هر پیوند بین هر یک از ماژول ها باید سیاست پیکربندی و مدیریت داشته باشد، یک کار که می تواند به عنوان شبکه رشد می کند سنگین تر می شود.

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر