• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

آیا باید هاست ، سرور مجازی و دامنه را از یک کمپانی تهیه کرد؟

برای کسب و کار آنلاین خود آیا باید هاست ، سرور مجازی و دامنه را از یک کمپانی تهیه کرد؟

برای راه اندازی کسب و کار آنلاین یا هر نوع وب سایتی نیاز به انجام کار هایی است که در این پست ما کامل به شرح آن پرداخته ایم و نیز به نکته ای که در عنوان مطرح شده پرداخته ایم. با ما همراه باشید!

 

برای کسب و کار آنلاین خود آیا باید هاست ، سرور مجازی و دامنه را از یک کمپانی تهیه کرد؟

 

همه سرور مجازی و وب سایت ها برای عملکرد به ۳ مورد نیاز دارند:

  1. ثبت دامنه
  2. هاست
  3. سرور مجازی

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه برای راه اندازی و کنترل وب سایت خاص ، مانند www.yourbusiness.com.au است. این اولین مرحله ای است که شما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود برای آن ثبت نام می کنید و به عنوان اولین نکته از پردازشی است که آدرس سرور را برای یافتن وب سایت شما جستجو می کند.

 

هاست

حساب هاست در واقع فضای ذخیره سازی روی سرور است که فایلهایی که وب سایت شما را تشکیل می دهند ، یا داده هایی که ایمیل شما را تشکیل می دهند ، ذخیره می کند. برای حضور در فضای مجازی وب علاوه بر ثبت دامنه و طراحی سایت نیاز به خرید هاست از شرکت های ارائه دهنده دارید. هاست وب سایت روی سرورها در دیتاسنتر ها نگهداری میشود . هاست لینوکس معمولا از زبان برنامه نویسی PHP و هاست ویندوز از زبان ASP پشتیبانی می کنند. هاست لینوکس از امنیت بالاتری برخوردار است به این دلیل اکثر سایت های بزرگ و مهم برای خدمات هاستینگ خود از هاست و سرور لینوکس استفاده می کنند.

 

سرور مجازی

سرور مجازی فضایی است که شما برای آنلابن بودن ۲۴ ساعته وب سایت خود به آن نیاز دارید , هاست DNS پیوندی بین خرید دامنه شما و حساب هاست شما و حسابهای هاست دیگر ایجاد می کند که آدرسی را برای شما جهت هدایت ترافیک ذخیره کند. هنگامی که شخصی دامنه وب سایت شما را در مرورگر رایانه خود تایپ می کند ، ابتدا از دامنه سوال می کند تا دریابد چه سوابق DNS به آن پیوست شده اند. این سوابق اطلاعات مهم را ذخیره می کنند ، از جمله می توانید پرونده های وب سایت خود را پیدا کنید و کدام سرور را برای دریافت ایمیل های خود تنظیم می کنید.

 

آیا می خواهید همه این ها را از یک شرکت تهیه کنید؟

بسیاری معتقدند که نگه داشتن این ۳ عنصر اصلی دامنه ، هاست و سرور مجازی خود در همان شرکت ایده ای غیر منطقی است. دلیل اصلی این امر این است که اگر یک شرکت هرگونه مشکل یا قطع ارتباطی داشته باشد ، شما از نظر پشتیبانی کاملا به دام گرفتار شدید.

 

جدا کردن خدمات خود به معنای این است که شما حداقل می توانید در صورت قطع یک شرکت بتوانید اقدامات موقت را برای بازگشت به وضعیت آنلاین خود انجام دهید. خیلی بعید است که چندین شرکت همزمان قطعی داشته باشند – که در صورت رخ داد احتمالاً مسئله گسترده تری وجود دارد که حجم زیادی از مردم آن را تجربه می کنند که نباید شما نگران باشید. با این حال ، این مسائل معمولاً خیلی سریع اصلاح می شوند و جای نگرانی نیست.

 

راه حلی عالی وجود دارد!

دشوار است که بفهمیم بهترین گزینه از نظر مکانی که باید این ۳ سرویس را نگه دارد ، بهترین گزینه است زیرا چند ترکیب متفاوت ممکن است وجود داشته باشد. با این حال راه حل ایده آل نسبتاً ساده است!

 

آیا باید هاست ، سرور ابری و دامنه را از یک کمپانی تهیه کرد؟

 

در مرحله اول ، توصیه می کنیم ثبت نام دامنه و هاست و سرور های خود را با همان شرکتی که هستید حفظ کنید. دلیل این امر این است که دسترسی شرکت ارائه دهنده به هاست و دامنه شما می تواند بسیار مفید باشد ، زیرا می توانند به شما کمک کند تا در بروزرسانی سرورهای نام دامنه به شما کمک کنند ، و اطمینان حاصل کنید که هاستینگ شما به درستی برای دامنه شما و برعکس همچنین برای یک سرویس دهنده نسبتاً غیر معمول است که مشکلات مربوط به خرید دامنه سایت و خرید هاست را همزمان داشته باشد ، زیرا آنها خدمات مختلفی با استفاده از زیرساخت های بسیار متفاوت دارند.

 

جمع بندی

سپس توصیه می کنیم سرور مجازی خود را از ارائه دهنده دیگری تهیه کنید. گزینه عالی در این مورد نوین هاست است که سرور های بسیار معتبر و قابل اعتماد ارائه می دهد. داشتن سرور مجازی به این معنی است که اگر شرکت هاست شما دچار خاموشی شود ، به دام نمی افتید ، زیرا می توانید به حساب نوین هاست خود وارد شوید و به سادگی مسیر ترافیک وب سایت خود را به یک سرویس هاست پشتیبان مجدداً هدایت کنید. شما در زمانی که قطعی طولانی را تجربه می کنید ، برای این کار ، باید از داشتن سیستم پشتیبان قابل اعتماد برای وب سایت خود اطمینان حاصل کنید ، تا بتوانید به سرعت نسخه ی بک آپ سایت خود را در هاست موقت خود بارگذاری کنید ، بدون آنکه به پشتیبان گیری از اطلاعات هاست قطع شده ی خود تکیه کنید.

 

با استفاده از این راه حل ، تحت تأثیر قطع شدن های طولانی مدت دیگر نیازی به نگران شدن برای وب سایت و کسب و کار آنلاین خود نباشید!

 

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، ثبت دامنه ir ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، هاست ابری و سرور مجازی ایران ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید.

نوشته مشابه

ثبت نظر