• ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن
  • ثبت نام
  • ورود
  • 49624 - 021 تلفن

نکاتی برای کمک به انتخاب دامنه مناسب برای وب سایتتان

نکاتی برای کمک به انتخاب دامنه مناسب برای وب سایتتان

نکاتی برای کمک به انتخاب دامنه مناسب برای وب سایتتان

 

یکی از مهمترین ملاحظات هنگام تنظیم یک وب سایت، انتخاب نام دامنه و پسوند مناسب است. اشتباه نکنید و کسب و کار آنلاین خود را می تواند بیهوده سازد. در این پست، شما دقیقا همان چیزی را که باید انجام دهید برای انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت به شما توضیح می دهیم. با ما همراه باشید!

 

نام دامنه شما بخشی جدایی ناپذیر از هویت آنلاین شرکت شماست، بنابراین شما باید نامی را انتخاب کنید که دامنه با نام تجاری شما باشد. در عین حال، با رقابت بسیار زیادی مواجه هستید ، همچنین باید یک دامنه ای باشد که برای شما به بازار عرضه می شود و برای مشتریان بالقوه پیدا می شود.

 

آن را کوتاه و آسان انتخاب کنید

نام دامنه بلند می تواند به جستجوگران خاموش شود. در دنیایی که مردم از اینترنت فوق العاده ای انتظار دارند، مشتریان با کاهش مصرف باتری در مدت زمان تایپ کردن، می توانند آنها را برای یک رقیب کم دردسرتر به کار گیرند. در حالی که همیشه گفته شده است که کسب و کار ها برای اجتناب از نام دامنه های طولانی و پیچیده، از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که عادت های جستجوی ما را نسبت به دستگاه های تلفن همراه با صفحه کلید های کوچکتر تغییر داده اید، اشتباهات ساده تر از همیشه است. بنابراین برای کمک به مشتریان خود، دامنه را کوتاه و آسان کنید. شرکت های زیادی وجود دارند که نام دامنه خود را برای کسب و کار خود خریداری کرده اند بدون این که متوجه شوند که زمانی که فضای بین کلمات را حذف می کنید و هر حرف بزرگ را حذف می کنید، آن را به عنوان چیزی کاملا متفاوت می بینید: در بسیاری موارد، نامناسب است.

 

اگرچه ممکن است در این آدرس های وب واقعی، طرف طنز آمیز را ببینید، نمی خواهید خودتان را متعهد شوید. در اینجا چند نمونه از این موارد وجود دارد. این همان چیزی است که شرکت Powergen Italia می تواند به شرکت های بزرگ بزند. حتی گوگل هم در هنگام ایجاد یک صفحه موتور جستجو برای افراد در جزایر کوک – Google.co.ck سقوط ناپذیر کرد! بنابراین، هر نامی که انتخاب میکنید، مطمئن شوید که کسب و کار خود را به دنبال خط قرمز مواجه نیست.

 

از کلمات کلیدی در نام استفاده کنید

همه می دانند که ما باید از کلمات کلیدی در صفحات وب و پست هایمان برای بهینه سازی آنها یا موتورهای جستجو استفاده کنیم. این چگونه موتورهای جستجو را درک می کند که آیا محتوای شما مربوط به پرس و جو جستجو شخصی است. بعضی از متخصصان SEO همچنین به شما می گویند که می تواند یک ایده خوب برای استفاده از کلمات کلیدی در نام دامنه شما باشد. استفاده از آنها به موتورهای جستجو کمک خواهد کرد که ارتباط وبسایت خود را با یک پرس و جو در بالاترین سطح (دامنه) پیدا کند و بلافاصله به خوانندگان کمک خواهد کرد که آنها آدرس برای نوع مناسب کسب و کار داشته باشند.

 

یکی از بزرگترین شرکت هایی که این کار را انجام داده B & Q نام دامنه diy.com است. با این حال، هزاران شرکت دیگر هم همین کار را انجام می دهند. برای اطمینان از استفاده بهتر از کلمات کلیدی برای کسب و کارتان، باید تحقیق خود را با بررسی مواردی که افراد برای استفاده از محصولات خود یا خدمات خود استفاده می کنند، انجام دهید. بهترین راه این کار این است که Google Trends و با استفاده از ابزار Planner Keyword در Google Adwords را جستجو کنید.

 

در حالی که با استفاده از کلمات کلیدی می تواند به بهبود رتبه موتور جستجوی خود را، شما باید به یاد داشته باشید که می تواند وب سایت خود را به یک طاقچه خاص محدود کنید. اگر کسب و کار کسب و کار کیف های دستی را شروع کنید و پس از آن به لوازم جانبی دیگر متنوع می شوند، نام اصلی اصلی ممکن است دیگر به طور کامل با خط کسب و کار شما مرتبط نباشد.

 

ادامه نکات و توضیحات در پست بعدی. با ما همراه باشید!

برای کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط نوین هاست ، از جمله ثبت نام دامنه ، خرید هاست ، سرور مجازی در لوکیشن های مختلف ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی ایران ، هاست اشتراکی و راه حل های هاستینگ ، به www.novinhost.org مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۰۱۵۸۹۱ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای بخش فروش ما صحبت کنید. پیروز و سر بلند باشید. نوین هاست ارائه دهنده خدمات هاست ، طراحی سایت و سرور مجازی .

نوشته مشابه

ثبت نظر